Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wizyta w Powidzu


Termi_N

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Dobra to 9:15 zbiórka na orlenie tuż przed zjazdem na eske na  gniezno.Dziadzia akurat tędy jedzie więc będzie mu pasowało bez zjezdzania....

Resztę chętnych też zapraszamy.....

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dziadzia

    13

  • SzymonSeptic

    11

  • Termi_N

    6

  • Marko7

    5

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Piotr i ja dojedziemy do Gniezna na umówione miejsce i godzinę. Mam nadzieję że te 25-30 km do Powidza przemęczycie się ze 125-tkami :)?

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Termi_N napisał:

Jak chcecie przewietrzyć sprzęt to jedźcie autostradą na Warszawę i zjedźcie na S5 na Bydgoszcz o dolecicie do samego Gniezna za darmo i piorunem.

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
 

Tomek i ja tego będę się trzymał.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mihu dołączy do nas na trasie na esce .....

Dziadzia rozumiem,że będziesz o 9:15 ??

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, SzymonSeptic napisał:

Mihu dołączy do nas na trasie na esce .....

Dziadzia rozumiem,że będziesz o 9:15 ??

O 10 na lotosie w Gnieżnie bo ja się wbijam już w Napachaniu w S-ke i potem z niej mam zjazd na autostradę i jadę cały czas aż do zjazdu na Bydgoszcz a stamtąd już do Gniezna to żabi krok. chyba że mi powiesz dokładnie gdzie ten Orlen

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
1 godzinę temu, dziadzia napisał:

O 10 na lotosie w Gnieżnie bo ja się wbijam już w Napachaniu w S-ke i potem z niej mam zjazd na autostradę i jadę cały czas aż do zjazdu na Bydgoszcz a stamtąd już do Gniezna to żabi krok. chyba że mi powiesz dokładnie gdzie ten Orlen

No właśnie my się spotykamy na ostatniej stacji orlen na autostradzie przed zjazdem na eske na bydgoszcz....

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mi też się bardzo podobało ,najważniejsze ,że pogoda dopisała .....To kiedy następny wypad :) ??

3 godziny temu, Kaktus napisał:

Dzięki wszystkim, mam nadzieje Szymon ze klienta wykasowałeś :)

Nie uwierzysz .....dostał gratis :ph34r:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
8 minut temu, dziadzia napisał:

Szymon wstaw ten filmik, co gościu zajeżdżał Ci drogę i nie tylko ten dawaj wszystkie na tapetę.

Niestety Dziadzia ten fragment nie nadaje się na forum :) -mogę Ci pozniej podesłać w PW.

Natomiast reszta filmów zajmuje 64Gb - Syn musi z tego zrobić krótki 4-5min filmik.Poproszę ,żeby jutro ogarnąl ,a ma jeszcze do zrobienia zaległy z Wągrowca :) 

 

Odnośnik do komentarza

Również wielkie dzięki za miłe spędzony czas. Z Powidza wracaliśmy już w mniejszych grupach ale trzy srebrne Majesty 400 wracały razem. Na liczniku wybiło 301 km.

 

Wysłane z mojego SM-T710 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Pogoda dopisała wyjazd udany tylko powrót był masakryczny bo moja żona od wejścia do samochodu była po 3,5 godz. dopiero w domu a to 30 km tylko - takiej frekwencji się aż nie spodziewałem.

 

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...