Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wizyta w Powidzu


Termi_N

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 13.05 Wojsko Polskie organizuje Dzień Otwartych Koszar w 33 Bazie Lotnictwa Transportowego w Powidzu.

 

Impreza od 10:00 Do 16:00 szczegóły tutaj http://dlapilota.pl/wiadomosci/33-baza-lotnictwa-transportowego/dzien-otwartych-koszar-w-powidzu.

 

Jak ktoś chciałby zobaczyć Panie Pilotki naszych Herkules'ow bo takowe są w Powidzu to warto zawitać.

Ja jadę i ktoś ma jeszcze ochotę?

Zbiórka w Gnieźnie na stacji Lotos koło MacDonalda - pierwszy zjazd za Katedrą na Bydgoszcz o godz. 9:15

 

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dziadzia

    13

  • SzymonSeptic

    11

  • Termi_N

    6

  • Marko7

    5

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Chętnie bym z Wami pojechał ale niestety komunia

Wysłane z mojego LIFETAB_S1034X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Rafał Janyszek napisał:

Chętnie bym z Wami pojechał ale niestety komunia emoji26.png

Wysłane z mojego LIFETAB_S1034X przy użyciu Tapatalka
 

A szkoda do Gniezna moglibyśmy pokulać się razem.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Dnia 2.05.2017 o 11:04, Termi_N napisał:

Jak ktoś chciałby zobaczyć Panie Pilotki naszych Herkules'ow bo takowe są w Powidzu to warto zawitać

Namówiłeś mnie :D  Postaram się być

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Warto pojechać. Coś na ten temat wiem. Niestety będę miał inne obowiązki. Pogoda na pewno się wyklaruje !OK

Odnośnik do komentarza

 

28 minut temu, dziadzia napisał:

ale jak zobaczyłem tą pogodę to spazmy dostaje; http://m.twojapogoda.pl/polska/wielkopolskie/powidz

Byłem napalony na ten wyjazd (jak nie dałbym rady na 2oo, chciałem dojechać puszką), ale pogoda na taką fajną majówkę już nie taka fajna. Mam tylko nadzieję, że to się zmieni.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, kris02 napisał:

Warto pojechać. Coś na ten temat wiem. Niestety będę miał inne obowiązki. Pogoda na pewno się wyklaruje !OK

Trzymam Cię za słowo bo jak nie to masz przerąbane jak w ruskim czołgu he he :P

Odnośnik do komentarza

Nie chce mówić ale sprzęt amerykański w bazie powidzkiej już powoli parkuje: śmigłowce Black Hawk, Apache64 czy Chinook będzie można obejrzeć na wystawie staktycznej.

Nic tylko modlić się o pogodę.

 

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Pogoda będzie idealna więc możemy się spotkać później tj. o 10:00 na stacji Lotos w Gnieźnie jak przy poprzednich wyjazdach. W końcu nie musimy się spieszyć na mszę. Czekam na Was wszystkich.

 

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Ja chyba pojadę S3 i kawałek autostradą, mam inną drogę przez Oborniki ale nie jestem zbieraczem punktów karnych a tam przez wszystkie miejscowości 50/h za dużo wiosek wioseczek gdzie tylko psy  się czają żeby Ci mandat wpieprzyć, jak ktoś ze mną to czekam na ofertę.

Odnośnik do komentarza

Jak chcecie przewietrzyć sprzęt to jedźcie autostradą na Warszawę i zjedźcie na S5 na Bydgoszcz o dolecicie do samego Gniezna za darmo i piorunem.

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja wyjeżdżam o 9:00 ze stacji shell przy autostradzie zjazd poznan debiec skrzyżowanie ulic dolna Wilda i 28czerwca .

Potem lecę obwodnica do gniezna.Średnia przelotowa 120-130

Jak ktoś chetny-zapraszam

Mój tel 790566519

 

Odnośnik do komentarza

Pojadę autostradą i S5 z Poznania do Gniezna , mogę się z kimś spotkać na Orlenie na A2 przed zjazdem na Ske na Bydgoszcz tylko o której ?? np. 9:15 ??

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...