Skocz do zawartości
Forum Burgmania
  • 0

Fachowiec z dojazdem Warszawa


Gość Pysio76

Pytanie

Witam i pozdrawiam

Jednego dnia palił bez żadnego problemu, następnego się zawzi?ł i nie chce odpalić !happybth - kręcić, kręci a jak mu już słabo się zrobiło to go wspomogłem Boosterem do Akku i NIE odpalił !happybth Dzisiaj zmieniłem ?wiecę na now? i też nie odpalił. Czy jest iskra nie sprawdziłem bo i tak nie wiedziałbym co dalej. Dlatego moje pytanie nie brzmi "Co robić?" tylko: Czy zna kto? fachowca, który by podjechał do skuterka na Tarchomin (Warszawa) i go odpalił a przynajmniej spróbował go odpalić ( garażu BRAK). Płatne w gotówce !!! Z góry serdecznie dziękuję w imieniu mojej małżowinki za namiary na takiego "Fachowego Ludzia" Jeszcze raz pozdrawiamy (zaczy Ja i Żona )i Życzymy wszystkim zdrowych, spokojnych ?wi?t Bożego Narodzenia o raz Wszyćkiego Naj Naj Najlepszego w Nowym 2007 Roczku

Odnośnik do komentarza

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

To czy jest iskra jest spraw? kluczow?. Wykręć ?wiece i sprawdĽ to. SprawdĽ czy j? zalewa po takim kręceniu (czy jest mokra). Niestety w sprawie konkretnego fachowca ci nie pomoge bo nie mieszkam w okolicy Wa-wy.

Odnośnik do komentarza
  • 0
To czy jest iskra jest spraw? kluczow?. Wykręć ?wiece i sprawdĽ to. SprawdĽ czy j? zalewa po takim kręceniu (czy jest mokra). Niestety w sprawie konkretnego fachowca ci nie pomoge bo nie mieszkam w okolicy Wa-wy.

Jak wykręciłem tamt? poprzedni? była mokra "zalana" a z t? iskr? to wstyd przyznać ale nie wiem czy będę potrafił !happybth kiedy? dawno temu w jakim? motorze to robiłem, było to na wierzchu był kopniak było do czego przytkn?ć... a tu wszystko zabudowane !happybth pomożecie?

Odnośnik do komentarza
  • 0

wykręć ?wiece, ale miej włożon? w fajke żeby pr?d dochodził bo iskra sama z siebie sie pojawi !happybth i dotknij masy np. bloku silnika czy ramy moto. wł?cz zapłon i zakręć rozrusznikiem. powinna sie pojawić iskra. !happybth

Odnośnik do komentarza
  • 0

Jak bedzie iskra to sproboj przytknac wlot powietrza od filtra powietrza i w tedy odpalic.

Mozliwe ze poszlo Ci ssanie, albo zasniedzialy kabelki od niego B)

Sprawdz tez cieplote swiecy. Mysle, ze przy NGK o tej porze roku to nr. 7 albo 8

Odnośnik do komentarza
  • 0
Jak bedzie iskra to sproboj przytknac wlot powietrza od filtra powietrza i w tedy odpalic.

Mozliwe ze poszlo Ci ssanie, albo zasniedzialy kabelki od niego :P

Sprawdz tez cieplote swiecy. Mysle, ze przy NGK o tej porze roku to nr. 7 albo 8

Sprawdzaj?c rzeczy o których pisali?cie wzi?łem i go wypatroszyłem no i... znalazłem przyczynę. Mianowicie pęknięty przegub, ł?cznik czy jak go tam zwał taki gumowy mie?ci się on przy czym? co nazywa się kruciec ss?cy (tak ustaliłem) Teraz się zastanawiam co z tym pocz?ć ? Nowy - drogi ;) spróbuję znaleĽć używany, ale jak nie to może kto? ma pomysł jaka ta?ma; klej czy inne cudo byłoby w stanie go zwulkanizować. Z góry dziękuję za podpowiedĽ.

Odnośnik do komentarza
  • 0

Jeżeli pęknięcie nie jest duże to można zawulkanizować... ale uważaj żeby nie odksztaucić tego bo może to zakłucić przepływ mieszanki a konsekwencje takiego czego? nie s? do końca mi znane (napewno muł).

Używanego też nie polecam bo po pierwsze nie będzie jakiej? kosmicznej różnicy pomiędzy nowym a używk? a używany może być również w stanie podobnym do twojego.

Więc albo tego co masz uratować albo nowy wg mnie :P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...