Skocz do zawartości
Forum Burgmania

WYPAD NA BURGMANIĘ


cris76

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Witaj cris76,

bardzo miło powitać w końcu Kogoś z Koszalina, miasta które zniknęło z mapy Burgmanii. Cieszymy się, że jesteś i dołączyłeś do naszej maxi-skuterowej społeczności Burgmanii.

Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w życiu naszego Forum, zarówno wirtualnie jak i osobiście.

Jeśli chodzi o wyjazd na XIII Zlot Burgmanii, to śledź proszę ten temat - tu są omawiane sprawy związane z wyjazdem Grupy Zachodniopomorskiej i będą ustalane dalsze szczegóły wyjazdu poszczególnych osób, w różnych podgrupach i wariantach dojazdu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Temat przycichł, a tu raptem zostało do Burgmanii 2017 (jeśli dobrze liczę), 42 dni... Dla zagrzania do boju, przekonania niektórych niezdecydowanych do uczestnictwa, robię małą Retrospekcję Filmową z własnych zasobów... Pierwsze dwa filmy odnalezione wczoraj w zasobach komputera z Malborka 2011, gdzie w 14-tej minucie części pierwszej i początku drugiej, widać Wooferaja i Artcho (jaki młodzieniec jeszcze)...

 

 

 

Późniejsze zawirowania z pracą nie pozwalały mi na wyjazdy, więc następne wspominki z roku 2014...

 

 

... i 2015...

 

 

 

... oraz zeszłoroczne...

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Temat przycichł, a tu raptem zostało do Burgmanii 2017 (jeśli dobrze liczę), 42 dni... Dla zagrzania do boju, przekonania niektórych niezdecydowanych do uczestnictwa, robię małą Retrospekcję Filmową z własnych zasobów... Pierwsze dwa filmy odnalezione wczoraj w zasobach komputera z Malborka 2011, gdzie w 14-tej minucie części pierwszej i początku drugiej, widać Wooferaja i Artcho (jaki młodzieniec jeszcze)...
(...)


Wtedy byłem po czterdziestce, dziś jestem po pięćdziesiątce... ☹️
Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się od jakiegoś czasu jaką trasę wybrać aby na Burg-manię dojechać , ja osobiście wolałbym przed DDR ewentualnie RFN , lepsze drogi, jaśniejsze słońce.

Ciekaw jestem jak się to rozstrzygnie, układy peletonów ........, podgrupy ........., już wkrótce w kinach.....;)

Odnośnik do komentarza
Dnia 11.04.2017 o 00:54, Urbi napisał:

Witaj cris76,

bardzo miło powitać w końcu Kogoś z Koszalina, miasta które zniknęło z mapy Burgmanii. Cieszymy się, że jesteś i dołączyłeś do naszej maxi-skuterowej społeczności Burgmanii.

Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w życiu naszego Forum, zarówno wirtualnie jak i osobiście.

Jeśli chodzi o wyjazd na XIII Zlot Burgmanii, to śledź proszę ten temat - tu są omawiane sprawy związane z wyjazdem Grupy Zachodniopomorskiej i będą ustalane dalsze szczegóły wyjazdu poszczególnych osób, w różnych podgrupach i wariantach dojazdu.

Pozdrawiam

Witam. 

Czy w  grupie ze Szczecina ktoś startuje na zlot?

Podjąłem decyzje o wyjeżdzie sam ale gdyby był start ze Szczecina to chętnie dołaczę.

Pozdrawiam. 

Ps. To już dwa tygodnie do wypadu, oby pogoda była łaskawa

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...