Skocz do zawartości
Forum Burgmania

GZ jedzie na Burgmanię 2017


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż ... do Burgmanii coraz bliżej ,,,

Jeśli spojrzeć w kalendarz to ... to zostało dokładnie cztery miesiące ... albo 120 dni ... minie jak z bata strzelił ... nawet się nie obejrzycie ... :)

Zakładając ten temat chcę zachęcić wszystkich jeszcze niezdecydowanych, by zapisali się na listę zlotową w odpowiednim wątku ... fakt, jest jeszcze czas ale już niebawem zacznie się rezerwacja domków, a wiadomo ... kto pierwszy ten ... ten ma prawo wyboru ...

Jeśli idzie o dzień teraźniejszy, tak oto przedstawia się lista zdeklarowanych osób do wypadu na Burgmanię 2017 ...

25. KriSSo... /domek/męska XL (czw)...ZAPŁACONE

30. Urbi... /domek/męska M (czw)...

42. Robsson... /domek/męska S (czw)...ZAPŁACONE

48. Romano77... /domek/męska XL (czw)...ZAPŁACONE

53. Elvis... /domek/męska XL (czw)...

68. Rogierro... /domek/męska L (czw)...

94. marekb9t... /domek/męska L (czw)...

95. Izabela... /domek/męska L (czw)...

96. Joshua_77... /domek/męska L (czw)...

132. colanco... /domek/męska XL (czw)...

139. SlawoyAMD... /domek/męska XL (czw)...ZAPŁACONE

176. ArtCho... /domek/męska M (czw)...

A zatem ... zapisywać się, dokonywać opłaty, rezerwować miejsca i ... i czekać na wyjazd ... :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 150
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Rzelu

    20

  • Elvis

    19

  • Rogierro

    17

  • burgifan

    13

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Elytarna ekipa wyjazdowa GZ powiększa się ... poniżej zapodaję zmiany uwzględnione na liście zlotowej ...

25. KriSSo... /domek/męska XL (czw)...ZAPŁACONE

30. Urbi... /domek/męska M (czw)...ZAPŁACONE

42. Robsson... /domek/męska S (czw)...ZAPŁACONE

48. Romano77... /domek/męska XL (czw)...ZAPŁACONE

53. Elvis... /domek/męska XL (czw)...

68. Rogierro... /domek/męska L (czw)...ZAPŁACONE

94. marekb9t... /domek/męska L (czw)...

95. Izabela... /domek/męska L (czw)...

96. Joshua_77... /domek/męska L (czw)...

132. colanco... /domek/męska XL (czw)...

139. SlawoyAMD... /domek/męska XL (czw)...ZAPŁACONE

176. ArtCho... /domek/męska M (czw)...ZAPŁACONE

200. romeo1971... /domek/męska L (czw)...ZAPŁACONE

 

Odnośnik do komentarza

Dobra Elvis przekonałeś mnie tą listą :) tylko mi na niej Rzela brakuje może się chłop ogarnie. Mam już plan na zwiedzanie propozycja jest taka że by kopnąć się do Kielców a tam już będzie czekan na nas miejscowy oprowadzacz (oczywiście na 2oo) w planach jest między innymi zamek w Chęcinach reszta to niespodzianka (nie zostałem wprowadzony w szczegóły) mam tylko nadzieję że żadnych latarni tam nie mają :lol:.  Zostawiam do przemyślenia każdemu z osobna 

Odnośnik do komentarza

Marek ... spoko ... Rzelu się dopisze jak dojrzeje ... ale cieszę się że Ty kolego dojrzaleś ...
No to jadziem ...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

My jeszcze nie zapisani, nie wiem czy sam a może jednak z Zosią (w tym terminie mamy zawody w pracy)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
4 godziny temu, Rogierro napisał:

Rzelu musi być, kto jak nie on nam zafunduje swąd palonych pasków i sprzęgieł ;-)

MarekBT może? Tylko znow do Iłży trzeba by jechać...

Odnośnik do komentarza

Ja wam wycieczkę po skieletczyźnie z niespodziewajką proponuje a wy mi proponujecie wymianę paska a w nosie z takimi kolegami

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jest już wątek o zakwaterowaniu na głównej... Nie ociągać się, bo wybiorą co lepsze. Paczka Świnoujścia i kawałek Szczecina na Krokodylu się osadził. Zaklepujcie gdzieś blisko! ZAKWATEROWANIE

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Pamiętajcie tylko, że najpierw należy dokonać wpłaty, która zostanie odnotowana na liście w wątku organizacyjnym zlotu. Niestety brak zapłaty i odnotowania przez Artixa, nie pozwoli na rezerwacje miejsc i domków.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Dnia 3.02.2017 o 18:50, marekb9t napisał:

Ja wam wycieczkę po skieletczyźnie z niespodziewajką proponuje a wy mi proponujecie wymianę paska a w nosie z takimi kolegami emoji38.png

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka
 

Marek jestem z tobą pomysł mi się bardzo podoba i nie chodzi o pasek.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wolny jest jeszcze domek K1 - 5os., K6 - 5os. i K27 - 6os. - to domki w sektorze rezerwowanym przez GZ, więc może ktoś z nas jeszcze zdąży zarezerwować i będziemy wszyscy blisko siebie. Może warto pomyśleć o którymś z nich, przy kolejnych rezerwacjach.

Odnośnik do komentarza

Jak tak dalej pójdzie, to te dwa wolne miejsca w naszym K2, będą na wagę zlota ... o te miejsca będą się jeszcze bić ...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Masz rację Roger, Andrzej.S dostał K1. 

Więc nadal pozostaje K6 - 5os. i K27 - 6os - warto byłoby chociaż jeden z nich zarezerwować.

 

Odnośnik do komentarza

Primo że jadę, drugie primo że z wpłatą nigdy się nie śpieszyłem bo życie nas zaskakuje i zwykle Ostatni będą Pierwszymi, a trzecie primo ze jako harcerz obdarzony Snem Sprawiedliwego jestem w stanie przekimać się nawet na podłodze i chrapanie, śpiewy czy inne wybryki współmieszkańców nie robią na mnie wrażenia.

P.S. Wieżę w Iłży uważam za element obowiązkowy programu i należy nakłonić na jego zobaczenie jak największą liczbę uczestników Burgmanii.

Odnośnik do komentarza

Dawać ludziska, zapisywać się, opłacać i dopisywać się do zakwaterowania. W domku K2 czekają 4 miejsca dla współtowarzyszy "niedoli".

Odnośnik do komentarza

    Witam, może znajdą się chętni na kilkudniowe kulanko bezpośrednio po zlocie i ruszymy w jedynym słusznym kierunku czyli na południe Polski przed powrotem do domu, wzorem SlawoyaAMD, który pokazał nam w roku ubiegłym jak jeździć mamy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...