Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wypadek


dziadzia

Rekomendowane odpowiedzi

Będzie dobrze Kolego! Wit. D3 popijaj, żeby się lepiej zrastało :) a jak się już pozbierasz, to zapraszamy na Dolny Śląsk, cały sezon przed Tobą :) A i lekcje wszystkim nam dałeś przy okazji ;)

Odnośnik do komentarza

Jeszcze raz dzięki za życzenia.

Siebie nie fotografowałem, a skuter prawie nie ucierpiał nic nie połamane tylko trzy blizny.

 

20170330_173943.jpg

20170330_174001.jpg

20170330_173939.jpg

20170330_174050.jpg

Odnośnik do komentarza

Michał wracaj szybko do zdrowia. Ja również mam miesiąc przerwy w jeździe.  2 dni temu zoperowano mi lewą dłoń i muszę cierpliwie odczekać aż się pozrasta.

Odnośnik do komentarza

Byłem dzisiaj w sumie na drugiej kontroli po złamaniu obojczyka. Myślałem, że gwóźdź się złamał, ale jest ok wygiął się trochę stąd to głupie i bolesne uczucie. Tak czy siak gwoździa jeszcze nie wyjmują i zalecenia chodzić w ortezie, a ja już parę kilometrów na 2oo zrobiłem.

Tyle wstępu, a jak ktoś ciekaw jak przebiega proces zespalania złamanego obojczyka, taką metodą jak u mnie zastosowano załączam film.

 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Michał, proszę nie przy jedzeniu. Dzisiaj razem z żoną jedziemy do ortopedy na kontrolę. Również czeka ją wyjęcie gwożdzi. Ja mam już to za sobą. Życzymy zdrowia !!!!!!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mógłbyś oszczędzić wszystkim takich obrazków. Jak będą chętni to sobie takie filmiki wygooglują.

Gdyby screen był bardziej przyjazny dla oka nic bym nie pisał, a jeśli to gorący temat to mogę wszystkich "uszczęśliwić" szczegółami z mojej operacji stawu skokowego wraz z montażem dwóch płyt i piętnastu śrub firmy Striker. Nie chcecie, prawda?

 

Powrotu do zdrowia i na 2oo życzę.

 

Pozdrawiam Piootr

 

 

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Piootr napisał:

mogę wszystkich "uszczęśliwić" szczegółami z mojej operacji stawu skokowego wraz z montażem dwóch płyt i piętnastu śrub firmy Striker.

Czytałem o Twoim przypadku. Rozumiem po drugiej operacji jest już dobrze, zresztą już trochę czasu minęło i mam nadzieje, że możesz "skakać". W każdym razie rekonwalescencja wiem, że trwa długo, nawet w przypadku obojczyka do około roku. Twoja noga to była grubsza sprawa.

Również życzę zdrówka.

PS

Obraz jak obraz, faktycznie mogłem podrzucić film w grafice komputerowej na którym widać jak pręt jest umieszczany wzdłuż w kości w niej samej. Osobiście jestem pod wrażeniem kunsztu ortopedów.  Powinienem wziąć pod uwagę wrażliwsze dusze, ale zabrakło mi wyobraźni :D

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, Piootr napisał:

dwóch płyt i piętnastu śrub firmy Striker.

Piotrze No to kurna jesteś taki Iron Man, moja żona ma kręgosłup blachami poskręcany, ja na nią mówię żelazna lady he he :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziadzia to już za parę dni ja ci opowiem i pokażę mój zestaw naprawczy ( a i parę zdjęć mogę pokazać )

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, arturo-bb napisał:

opowiem i pokażę mój zestaw naprawczy

Ech rozumiem, że też przygoda na drodze? My to w pewnej części cyborgi jesteśmy, przynajmniej przez jakiś czas z tym żelastwem.

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, arturo-bb napisał:

Ta k an drodze i już od 10 lat ze złomem w kościach.

A jak na lotnisku? Nie rzucają Cię na glebę żeś terrorysta hi hi:D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...