Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wypadek


dziadzia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów, nasz kolega 1912michał z grupy wielkopolskiej  miał mały wypadek ślizgnął się na piachu po zimowym podczas hamowania, i szczęście w nieszczęściu że tylko obojczyk do zdrutowania, tak że Michał duuuużo zdrówka i trzymaj się.

Odnośnik do komentarza

Michał,również życzę zdrowia!!!Jeśli mimo tej przykrości wybierasz się do Gądek ,to zmienię plany, pojadę autem i podjadę po Ciebie.Nr tel wysyłam na priv.

Odnośnik do komentarza

Zdrówka . Kurczę tez dzisiaj trochę polatałem ale pogoda nieciekawa i bardzo ślisko tym bardziej na tych moich nowych oponach

Odnośnik do komentarza

Dzięki za słowa otuchy, szczęście w nieszczęściu nie jest tak źle. Piątek jednak okazał się pechowy. Byłem duchowo nastawiony, że będę na rocznicy, ale ból okazał się silniejszy, a środki przeciwbólowe usypiające.

Poskładają mi obojczyk na drut dopiero w poniedziałek, swoją drogą to ciekawe uczucie jak coś się samo przemieszcza,a wcześniej było w całości. Kask dał radę i pacynkę ochronił bardzo dobrze, cały impet i tak jednak poszedł na bark. Hondzia upadek zniosła lepiej jak ja i trochę tylko zdarła asfalt, prawie nie widać

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...