Skocz do zawartości
Forum Burgmania

650 burgman a wzrost, prośba o przymiarkę


misiek359

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • BURISMAN

    16

  • misiek359

    12

  • robert1973

    7

  • subaru gtb320

    6

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witaj ja mam tak zrobione 

I jak co roku będę na otwarciu sezonu w Częstochowie to sprawdzisz 

Robota SEBY 500

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, andrzejSkoczow napisał:

Witaj ja mam tak zrobione 

I jak co roku będę na otwarciu sezonu w Częstochowie to sprawdzisz 

Robota SEBY 500

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

A mogę spytać ile masz wzrostu i prosić do ciebie nr tel fajnie że będziesz w Częstochowie na zlocie napewno będę cię szukał dzięki wielkie za zdjęcia super zrobiona kanapa

Odnośnik do komentarza

Byłem dziś w serwisie Suzuki (SUZI MOTO) i mogłem się przymierzyć do  standardowego B 650, bym wiedział ile mnie brakuje do ziemi ;), pamiętałem o tym i przypomniało mi się jak już wracałem do domu :(. Po Niedzieli będę tam raz jeszcze po kufer centralny  i jak nie zapomnę to wykonam przymiarkę dla Ciebie i dla siebie, bo to może być mój koniec marzeń o B 650 :unsure:, może dlatego o tym zapomniałem  :rolleyes:.

Odnośnik do komentarza
Witaj ja mam tak zrobione 
I jak co roku będę na otwarciu sezonu w Częstochowie to sprawdzisz 
Robota SEBY 500
 
1.thumb.jpg.391ae71422f145e43435e18a7a63e7a3.jpg
2.thumb.jpg.bc50f2fa01a9c1c68fa23f56ded7bdac.jpg
3.thumb.jpg.b9ebeca03c31fe8dad039ef060828ddf.jpg
4.thumb.jpg.33ff0709b678e490df32d8689cae4971.jpg
5.thumb.jpg.fe49eb3c2b945f88bb92e8374add2f10.jpg

Ile kosztuje zrobienie takiego oparcia dla kierownika?
Fajnie to wygląda

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Cała robota to SEBA 500 Łaziska

Ja dałem mu stare siedzenie i zagłówek z golfa I 

A ile to kosztowało to bardzo nie pamiętam J

Zapytaj go napewno Ci powie ile co 

Pozdrawiam

22 godziny temu, BURISMAN napisał:

Byłem dziś w serwisie Suzuki (SUZI MOTO) i mogłem się przymierzyć do  standardowego B 650, bym wiedział ile mnie brakuje do ziemi ;), pamiętałem o tym i przypomniało mi się jak już wracałem do domu :(. Po Niedzieli będę tam raz jeszcze po kufer centralny  i jak nie zapomnę to wykonam przymiarkę dla Ciebie i dla siebie, bo to może być mój koniec marzeń o B 650 :unsure:, może dlatego o tym zapomniałem  :rolleyes:.

 

A dokładnie kiedy po niedzieli to bym podjechał i na mojego byś wsiadł.

 

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, andrzejSkoczow napisał:

Ja też się wybieram aa Ty kolego jesteś z okolic Częstochowy

 

 

Odnośnik do komentarza

Nie jestem ze Skoczowa 

Pisałem że podjechał bym do SUZI MOTO niedaleko Bielska o tym piszesz ?

Jak coś więcej to tel do mnie 697280267

 

 

Odnośnik do komentarza
Teraz, andrzejSkoczow napisał:

Nie jestem ze Skoczowa 

Pisałem że podjechał bym do SUZI MOTO niedaleko Bielska o tym piszesz ?

Jak coś więcej to tel do mnie 697280267

 

 

Oki przepraszam myślałem że z okolic Częstochowy

Odnośnik do komentarza
Dnia 12.03.2017 o 20:37, Joasia70 napisał:

ważniejsza jest długość nóg niż wysokość, ja mam 165 i daję radę 

Chyba wysokość obcasów ;-) 

Odnośnik do komentarza
Dnia 15.03.2017 o 20:29, andrzejSkoczow napisał:

A dokładnie kiedy po niedzieli to bym podjechał i na mojego byś wsiadł.

W Poniedziałek będę w Ustroniu, z Żor jadę przez Skoczów. Po południu jadę do Czechowic do SUZI MOTO po odbiór kufra.

Tą przymiarkę chciałem bardziej zrobić pod kolegę i podzielić się z nim moimi spostrzeżeniami, bo jak już ja się przymierzę i nie będę za krótki do B 650, to pewnie zacznę się rozglądać za ofertami w necie :) a chciałbym wpierw pojeździć troszkę na B 400 ;). Gdybym nie miał problemu z prawym biodrem, to szukałbym turystyka, ale nie wsiądę na motor wymagający przy wsiadaniu przerzucenia nogi nad siedzeniem :mellow:. Skuter w swej budowie posiada prze krok i to skutecznie rozwiązało sprawę wsiadania, dlatego mój początkowy wybór padł na Burgmana 400, bo uważałem że posiada spory potencjał i z pewnością zda egzamin przy jeździe w dwie osoby. Przez cały czas w głowie siedzi mi docelowo B 650, ale za mało mam praktyki i za duży czas przerwy w poruszaniu się na 2oo, trzeba wszystko zaczynać od początku :mellow:. Może kiedyś gdy nadrobię zaległości w jeździe na 2oo pomyśle nad B 650 :rolleyes:.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
24 minuty temu, BURISMAN napisał:

Może kiedyś gdy nadrobię zaległości w jeździe na 2oo pomyśle nad B 650

Ja też chciałem się "wdrażać" przez sezon lub dwa i wytrzymałem ...... jakiś miesiąc :rolleyes:. Zatem proponuję już odkładać grosiki na kolejny wymarzony zakup (np.: B650), bo ochota pojawi się znaczenie szybciej, niż sądzisz :D. Oczywiście, wcale tak nie musi być, ale prawdopodobnie będzie !OKK.

Odnośnik do komentarza

Na burku 650 do przodu bez problemu. Gorzej do tyłu cofnąć jak pisał Artur a z obciążeniem i lakko pod górkę to już zupełnie inna sprawa. Waga robi swoje.Ale to wszystko wychodzi w praktyce inne podłoże niż równy asfalt a co innego jakiś szutr lub trawa

1 minutę temu, KriSSo napisał:

Ja też chciałem się "wdrażać" przez sezon lub dwa i wytrzymałem ...... jakiś miesiąc :rolleyes:. Zatem proponuję już odkładać grosiki na kolejny wymarzony zakup (np.: B650), bo ochota pojawi się znaczenie szybciej, niż sądzisz :D. Oczywiście, wcale tak nie musi być, ale prawdopodobnie będzie !OKK.

Dokładnie:D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Sebek, ale sam wiesz, że da radę. Jak raz, czy dwa trzeba będzie prosić o pomoc w przepchnięciu Króla, to następnym razem zaparkuje się tak, żeby nie trzeba było o tę pomoc prosić :). Ot, szkoła życia i tyle. Podobnie miałem na początku z Silverem.

BTW, Fajnie było zobaczyć, jak np.: Zybex cofał pod górkę swoje BMW K1200LT o masie blisko 400 kg (bo nie chciało mu się schylić i włączyć wstecznego hehe) i skakał jak zając - popchnięcie i hamulec, popchnięcie i hamulec. Ale o czym to świadczy? O wytrenowaniu  i ..... lenistwie !V.

Odnośnik do komentarza
49 minut temu, KriSSo napisał:

Ja też chciałem się "wdrażać" przez sezon lub dwa i wytrzymałem ...... jakiś miesiąc :rolleyes:. Zatem proponuję już odkładać grosiki na kolejny wymarzony zakup (np.: B650), bo ochota pojawi się znaczenie szybciej, niż sądzisz :D. Oczywiście, wcale tak nie musi być, ale prawdopodobnie będzie !OKK.

Kusisz ;). Ten sezon jednak przejadę na B 400, ale następny jak wszystko będzie OK, kto tam wie ?. Sprzedam Gienkę , kupie skuter :).

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, BURISMAN napisał:

.... dlatego mój początkowy wybór padł na Burgmana 400, bo uważałem że posiada spory potencjał i z pewnością zda egzamin przy jeździe w dwie osoby.

Na początku powrotu do przygody motocyklowej - zda i banan będzie na twarzy :D. Ale możesz mi wierzyć, później mocy będzie Ci brakować.

Gdy jadę sam, to jeszcze jest spoko :), ale w dwie osoby (a moja małżonka waży 50 kg i to w ciuchach motocyklowych + kask :rolleyes:)

i gdy dojdzie do tego bagaż (bagażnik i kufer), to już jest inna bajka... Ale mimo wszystko daje jakoś radę.

Może to czas pomyśleć o B650... whist 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Godzinę temu, Jaropero napisał:

Gdy jadę sam, to jeszcze jest spoko :), ale w dwie osoby (a moja małżonka waży 50 kg i to w ciuchach motocyklowych + kask :rolleyes:)

i gdy dojdzie do tego bagaż (bagażnik i kufer), to już jest inna bajka..

Może to czas pomyśleć o B650... whist

Wystarczy na początek pobawić się rolkami .

Efekt czuć od razu a i koszty mniejsze.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Jaropero napisał:

I tak właśnie arturo-bb zrobię :D

A ja wpierw muszę w końcu się przejechać tym moim B 400, by móc coś więcej napisać na temat jazdy :D. Gdyby nie ciężar B 650 to może bym się na niego od razu skusił, ale jak ma się 160 cm w butach na obcasach i w kowbojskim kapeluszu, to już raczej nie wiele można zwojować :D. Skuter ma służyć do wycieczek za miasto w weekendy, pewnie kiedyś udam się w dłuższą trasę i wtedy ocenię, czy jazda B 400 sprawia frajdę, czy męczy ;). Pomysł z rolkami jest Ok, i jak tylko przejadę trochę o to pomyśle o ich wymianie, na razie jest świeżo po serwisie i rolki były w idealnym stanie, więc nie było potrzeby ich wymiany, ale następnym razem , czemu nie :), a co sobie żałować ;).

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
16 minut temu, BURISMAN napisał:

Gdyby nie ciężar B 650 to może bym się na niego od razu skusił

ciężar czujesz tylko na postoju, cofając i manewry parkingowe reszta jazdy to pikuś 

7 godzin temu, BURISMAN napisał:

dlatego mój początkowy wybór padł na Burgmana 400, bo uważałem że posiada spory potencjał i z pewnością zda egzamin przy jeździe w dwie osoby

jeśli zamierzasz jeździć po płaskim terenie bez bagaży :) , ale nie mówię że się nie da rady, po prostu  to mało komfortowe rozwiązanie aczkolwiek jeśli chodzi o kwestię ergonomii to jak najbardziej OK

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, robert1973 napisał:

ciężar czujesz tylko na postoju, cofając i manewry parkingowe reszta jazdy to pikuś 

jeśli zamierzasz jeździć po płaskim terenie bez bagaży :) , ale nie mówię że się nie da rady, po prostu  to mało komfortowe rozwiązanie aczkolwiek jeśli chodzi o kwestię ergonomii to jak najbardziej OK

Robert ja tą przygodę zaczynam, więc rożnie to może jeszcze wyglądać :rolleyes:. Na chwilę obecną ma mi służyć do wycieczek za miasto, (do Wisły) na lody :D. Jak złapię wiatr w żagle i czas pozwoli to może inne dłuższe wypady z żoną, pewnie też jakiś bagaż, bo to normalne. Nie zależy mi na szybkim śmiganiu z punktu A-B, bardziej na tym by bezpiecznie dotrzeć z A-C, po drodze wstąpić do B ;). Żona drobna z 50 kg ;), bagaż też nie jest problemem, więc pewnie dam radę. Jak nam się to spodoba, to pomyślę o czymś większym, ale nic na siłę, nie bardzo chcę się ze sprzętem męczyć na parkingach, czy innych sytuacjach, bo to że po prostej jest łatwizna to wiem i nie zapomniałem nawet po 30 latach przerwy ;). Pożyjemy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Poczekaj do cieplejszych klimatów (Chudów) lub wcześniejszych wycieczek dosiądziesz Burka, Żona klapnie 4-ma literami na Burka... wtedy pogadamy :) te 10 min na parkingu to pryszcz w stosunku do jazdy :)

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, robert1973 napisał:

Poczekaj do cieplejszych klimatów (Chudów) lub wcześniejszych wycieczek dosiądziesz Burka, Żona klapnie 4-ma literami na Burka... wtedy pogadamy :) te 10 min na parkingu to pryszcz w stosunku do jazdy :)

30 lat temu mając Jawę 350 i 27KM dawałem jakoś radę jadąc wraz z żoną (wtedy dziewczyną), nie tylko po płaskim. Więc nie kumam czemu teraz przy pojemności 400 i mocy 34 KM miało by Burka brakować ?. Jak wspomniałem wyżej, nie muszę śmigać, nie o to chodzi mi w tej zabawie, ma mi służyć do wożenia 4 liter i nic więcej od niego nie oczekuję, jakbym chciał pośmigać to bym kupił Suzuki Hayabusa ;), przynajmniej :D.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...