Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Gniezno - Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego 2017


MISIEK

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem że tak jak się umawialiśmy w czwartkowe spotkanie - zbiórka jest jutro o 10:00 pod "12-stką"

Ja deklaruję że będę - kto jeszcze ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Chętnie bym z Wami poleciał nawet syna 50tka:D ,ale ma jutro mecz i muszę isc kibicować....

Bawcie się dobrze i wrzuccie fotki jakies.....

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, przemo honda napisał:

 ...ja to proponuje  i nie chce uczestniczyc w chaosie, 

Mam na działce książkę z kursu na kat. A. Jest tam rozdział jak komunikować się w grupie gestami. Jak tylko ją będę miał w ręku to wrzucę zdjęcia z opisem. Przyda się wszystkim i łatwiejsza będzie komunikacja.

Odnośnik do komentarza

Przemek jak zwykle to wszystko świetnie opisał, no i fotki super. 

3 minuty temu, przemo honda napisał:

ja jade  i pilotuje  grupe  a co chwila widze ze  w  lusterku mi ubywa  współtowarzyszy wycieczki ( i kazdy uwaza  ze  wszytko jest w porzadku) ...to na cholere  sie razem  spotyakac i wycieczki  organizowac.

Dokładnie i tu masz świętą racje.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Przemo, nie potrzebnie znowu bijesz piane. Myślę, że na kawie sobie wszystko wyjaśniliśmy. Siwy jak i Przemas mieli swoje powody i odjechali. Wcześniej o swoim zamiarze poinformowali mnie i Grzegorza. Są dorośli i nie ma potrzeby nikogo trzymać za rączkę. Co do komunikacji podczas parady, to był jeden wielki bałagan i trudno o jakąś komunikacje. Tak, że wyluzuj bo może Ci żyłka pęknąć.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Proponuję temat zakończyć. Uważam, że forum nie jest miejscem na wylewanie swoich żalów. Lepiej sobie wszystko osobiście wyjaśnić na spotkaniu. Jeśli chodzi o ojca Grzegorza, to w głowie mu się nie mieści , żeby czekać na "organizatora" bo musi zatankować, gdzie pozostali uczynili to wcześniej. Na tym koniec :hammer:

 

Odnośnik do komentarza

Ja jednak pozwolę sobie na odpowiedź dla Przemka.Na skrzyżowaniu ,gdy czekaliśmy na zmianę świateł,WYDAJE MI SIĘ,że głośno i wyraźnie powiedziałem:jadę do domu.

Tak samo WYDAJE MI SIĘ,ze głośno i wyraźnie potwierdziłem to na wylocie z Gniezna.Ale biję się w moje wątłe piersi: widocznie tylko mi się WYDAWAŁO! Pozdrawiam,i do zobaczenia:D:D:D!!!

Odnośnik do komentarza

:rolleyes: Panowie: STOP.! :censored:

Uważam, że dalsza nerwowa dyskusja jest niepotrzebna.

Nie mogłem być dziś z Wami  ale tak czytam i przyznam, że nie widzę powodów by się aż tak denerwować !TAZ na forum. Proszę wszystkich o wyluzowanie i nie dolewanie oliwy do ognia a tym bardziej wylewane kwasu do Warty - więcej ta rzeka już nie przyjmie.

Jedno jest pewne trzeba spokojnie usiąść na spotkaniu :gathering: i razem omówić wszystkie niedomówienia i problemy związane z wyjazdami, aby nie było w przyszłości problemów.

I jestem za tym aby ten punkt był obowiązkowo omówiony na najbliższym spotkaniu.

Temat problemów musi być dogadany i musi zostać zamknięty na spotkaniu a poniżej proszę tylko o wpisy dotyczące Imprezy w Gnieźnie.!!!

Proszę moją prośbę wziąć do serca... Bo... inaczej... :banned:

 

Odnośnik do komentarza

Siwy wszystko się zgadza tylko nie data 5/04/2018 :lol:

Acha doszły mnie słuchy że podczas niedzielnego wypadu było Wam za głośno !scooter wobec czego informuje szanownych kolegów że wróciłem do oryginalnego wydechu - jest cisza !OKK 

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, Grzegorz.Michalak napisał:

Siwy wszystko się zgadza tylko nie data 5/04/2018 :lol:

Będziesz miał moje lata ,to też 5 od 9 nie odróżnisz...:P

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...