Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Gniezno - Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego 2017


MISIEK

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, djpj1 napisał:

Jeszcze np. 29 kwietnia - otwarcie sezonu w Licheniu

Ja się chętnie wybrałbym się, Jestem ciekaw jak reszta PES-u?

Kto nie był w Licheniu zachęcam, ja chętnie odwiedzę ponownie.

Odnośnik do komentarza

Przemo jeśli 125-tka Cie nie spowolni to mogę się zabrać do Suliszewa razem z Toba, trasą Drawsko - Połczyn zdrój jechałem autem - Bajka;)

Odnośnik do komentarza

A ja mam prośbę, bo już się pogubiłem... :rolleyes:

 

TERMI_N pojedzie,  jak zdrowie pozwoli   ale... Ja już :no: wiem gdzie, ani na który zlot.??? 

Zróbmy porządek i załóżmy proszę nowe tematy:

1. Licheń

2. Suliszewo

itd...

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, przemo honda napisał:

22 kwietnia z chętnymi lub sam jade  do Suliszewa ,

w międzyczasie 10-11 Kwietnia  jadę ale pociągami na wycieczkę kolejową  a to opisalem w innym watku , ale skoro juz  piszemy o wiosennych  wyjazdach to idzmy  pełną parą. Mozliwe też  ze 28 kwietnia skuterem   pojadę do Międzychodu  na zlot junaka i w sumie tez powitanie wiosny :) 

 Chetnych zapraszam :)

Przemo utwórz nowe wątki z wyjazdami, podlinkuj do strony wydarzenia tak byśmy wiedzieli na którą godzinę mamy się stawić w danej miejscowości. Misiek zdaje się po naszemu napisał prawda?

Odnośnik do komentarza

 

56 minut temu, przemo honda napisał:

Nie znam sie na  tym ,  o czym ty do mnie piszesz ,  przykro mi w elektronice  komputerach  i  dzialaniu na tych  urzadzeniach sie nie znam , spytaj sie Miska ile  lat  mnie prosil  o to bym sie zalogowal wogole na to forum ...... to trwalo conajmniej  18 miesiecy zanim  sprobowalem  i to przy pomocy   drugiej osoby ,  niecierpie   wszlkeij  elektroniki , wybacz  mi ale   wole sam nic  tu nie podlinkowywac . Ja  tylko proponuje  wyjazdy z moim uczestnictwem i podaje daty , kto cche ten sie zglosi  kto nie  to nie ,  sam pojade .

Przemo z Tobą jak z dzieckiem, a skąd masz informacje o wydarzeniach znalazłeś w internecie jak rozumiem. Bierzesz zaznaczasz adres strony wybierasz lewy klawisz myszy jest opcja kopiuj, następnie przechodzisz do forum do wątku który utworzyłeś np jak ten o szlakach kolejowych i tam prawy przycisk myszy wklej, to cała filozofia podlinkowania. Wygląda to tak: 

Jak chcesz stać w miejscu to stój, a ja proponuję rozwój. Będzie nam tu wszystkim łatwiej. Możesz się tłumaczyć, że się nie znasz, ale w dobie komputerów musisz się podstaw nauczyć, chyba, że komputer ma Tobie służyć do smażenia jajek. Poza tym we wyszukiwarce google zadajesz pytanie i prawie na wszystko masz odpowiedź.  

Odnośnik do komentarza
Dnia 13.03.2017 o 12:15, 1912michał napisał:

Jadę do Gniezna. 

Dla porządku obrad :D

Jak pogoda dopisze to ja się piszę na to rozpoczęcie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Dnia 13.03.2017 o 08:49, Termi_N napisał:

Jak zdrowie pozwoli to będę.

A co Tomek coś ze zdrowiem?

Odnośnik do komentarza

A to wiesz Marku czy jutro na pewno się obudzisz albo będziesz mógł wstać z łóżka.

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

A ja jutro mam wyjazd do rodziny, więc godnie beze mnie reprezentujcie PES i Burgmanię w Gnieźnie !

Życzę udanej pogody. !

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...