Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Marzec 2017 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

SlawoyAMD, Taliba, jak powiadasz, spotkałem PRZED Biedronką i w dodatku w towarzystwie uśmiechniętego Marcina, może dlatego szok był mniejszy;)

Artur, bez tej platformy musiałbym zostawić drzwi do garażu otwarte. Zapominalstwem się nie przejmuj, sam też mogłem spojrzeć. W każdym razie pamiętam i myślę, że na dniach się spotkamy.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 403
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • SlawoyAMD

    40

  • ArtCho

    34

  • marekb9t

    32

  • Rogierro

    31

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Klubowicze
Dnia 5.03.2017 o 18:42, bilety napisał:

BM-ka będzie jeździć przecież to jakaś drobnostka ale za to się czegoś nauczyłem że assistace standard zabezpiecza tylko jak masz wypadek lub kolizję, reszta samemu. Więc muszę dopłacić i po sprawie w razie kłopotów.

Dzisiaj wieczorem znalazłem wreszcie czas aby naprawić skuter i co się okazało BM-ka pali za każdym razem. Co mam teraz rozbierać żeby znaleźć przyczynę awarii? Tak nie mogę jeździć jednak odmówiła posłuszeństwa.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet ! Wszystkim naszym Paniom związanych z GZ i nie tylko.

no_image_auto_suggest.gif

Odnośnik do komentarza
Dzisiaj wieczorem znalazłem wreszcie czas aby naprawić skuter i co się okazało BM-ka pali za każdym razem. Co mam teraz rozbierać żeby znaleźć przyczynę awarii? Tak nie mogę jeździć jednak odmówiła posłuszeństwa.


Prezesie ja tak jeździłem dwa sezony i teraz jest ok. Tyle że Pająk odpalał zawsze , a teraz na poważnie, serwis , komputer może jakieś błędy się zapisały albo do wróżki
Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
3 godziny temu, Rzelu napisał:

Może BMW wymaga poświęcenia.

 

ladowisko_szpital.jpg

Myślę że to jest poświęcenie dla BMW

3bfc9824002c48f84ffe0bad

Odnośnik do komentarza

Z pewną taką nieśmiałością pytam, czy któryś z Szanownych Kolegów wybiera się jutro pod Pleciugę? Mam okno i termometr, ale awaryjnie podobno można przyjechać samochodem.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
35 minut temu, NooSzymoN napisał:

Z pewną taką nieśmiałością pytam, czy któryś z Szanownych Kolegów wybiera się jutro pod Pleciugę? Mam okno i termometr, ale awaryjnie podobno można przyjechać samochodem.

Jak najbardziej samochodem również, czwartek to bardzo ważny dzień.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
30 minut temu, NooSzymoN napisał:

Tak dla pewności, spotkanie jest o 18:00, prawda? A co do sprzętu, zobaczę na co jutro pozwoli pogoda. Do zobaczenia.

Oczywiście zapraszam na 18-tą.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wygląda na to że jutro będę!

Jeśli pogoda będzie taka, jak dziś, to przyjadę na tym wynalazku, co go mam. Jak będzie gorzej, to będę autem.

Szymon, jakbyś był, przywieź proszę papier.

Odnośnik do komentarza

Arturze ja rozumiem że Honda pali więcej niż Pająk, ale jak u Ciebie taki kryzys to też mogę Ci przywieźć rolkę.

foto13_d.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Rzelik, a co Ciebie się tak humor wyostrzył ostatnio?:D To chyba efekt przebudzenia niedźwiedzia w garażu :).

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...