Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Marzec 2017 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

BM-ka w garażu, kulania za dużo nie było. Wszystkim wycieczkowiczom dzięki za wspólnie spędzony czas, wsparcie i oczywiście za pomoc w problemach.  Pierwsze problemy dopadły i mój skuter, powrót odbył się na lawecie.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 403
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • SlawoyAMD

    40

  • ArtCho

    34

  • marekb9t

    32

  • Rogierro

    31

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Artur zdrajco nienawidzę Cię a zarazem kocham twój malagut trafił na prawą stronę miasta a my tu lepszy użytek z niego zrobimy

fbd4d212f3f85acf2ab61ddfc0568949.jpg

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
17 minut temu, SlawoyAMD napisał:

Marku, cóż się to stało?

Jeszcze nie wiem po prostu nie chciał zapalić nad Miedwiem, przyczyn może być parę ale ja jestem przekonany że padł przełącznik zespolony (czyli starter) widziałem jak jest zbudowany i Niemcy robią już nowe wersje. Jak będę miał czas to zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Jeszcze nie wiem po prostu nie chciał zapalić nad Miedwiem, przyczyn może być parę ale ja jestem przekonany że padł przełącznik zespolony (czyli starter) widziałem jak jest zbudowany i Niemcy robią już nowe wersje. Jak będę miał czas to zobaczymy.


Kurcze, żeby to było coś niewielkiego...
Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
5 minut temu, bilety napisał:

Jeszcze nie wiem po prostu nie chciał zapalić nad Miedwiem...

Próbowałeś z obu "klamek"? Pytam, bo pewnego razu też naciskam lewy halt, a tu cisza... Z Prawego odpalił. Rozumiem, że światła stopu odpala z obu stron?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Artur zdrajco nienawidzę Cię a zarazem kocham twój malagut trafił na prawą stronę miasta a my tu lepszy użytek z niego zrobimy

fbd4d212f3f85acf2ab61ddfc0568949.jpg

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka




He he! Widzę, że już zagospodarowaliście Szymona! Świetnie!

Właśńie mu mówiłem, że na Prawobrzeżu jest bratnia dusza.
Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
14 minut temu, SlawoyAMD napisał:

Próbowałeś z obu "klamek"? Pytam, bo pewnego razu też naciskam lewy halt, a tu cisza... Z Prawego odpalił. Rozumiem, że światła stopu odpala z obu stron?

Oczywiście

Odnośnik do komentarza


He he! Widzę, że już zagospodarowaliście Szymona! Świetnie!

Właśńie mu mówiłem, że na Prawobrzeżu jest bratnia dusza.


Chłop już jest nasz

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No to faktycznie coś poważniejszego... Ja muszę lewy włącznik wymienić. Po płukaniu w dużej ilości WD40 (i nie mówię tu o Waldku i jego zawartości barku) i wkropleniu oleju silnikowego, włącznik odżył, ale nigdy nie wiadomo, kiedy znów zdechnie, a brak świateł stop, może być tragiczny w skutkach. Marku, trzymam kciuki, by nie było to coś skomplikowanego...

Odnośnik do komentarza

Jadąc w stronę Stargardu minąłem dwóch naszych ( jeden to chyba Rzelu)  ale byli tak zapatrzeni w punkt na horyzoncie, że mogłem sobie machać...

Marek zobacz czujnik stopki bocznej

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dla wszystkich uczestników dzisiejszych polatanek, wielkie brawa i gratulacje za hart ducha i postawę. Brawo Wy !!! Można powiedzieć, że dzisiejszy dzień, sobota 4 marca, była otwarciem sezonu GZ.

Cieszę się ogromnie widząc tak liczną i prężnie działająca podgrupę świnoujską. Dzięki takim ludziom Grupa Zachodniopomorska rośnie w siłę. Od zawsze mam słabość do Świnoujścia i dopinguje całą podgrupę oraz darzę ogromną sympatią wszystkich jej członków.

Teraz czas na ruchy w Szczecinie. Trzeba obudzić i pobudzić naszą brać oraz powiększyć szeregi. Nadchodzi wiosna, wychodzi słońce, jest energia, jest potencjał, więc na pewno będą nowe pomysły na nadchodzący sezon. A więc do dzieła bracia. 

Pozdrawiam i do zobaczenia.

P.S. Artur, gratuluje sprzedaży Malaguta - niech służy oddanie nowemu właścicielowi. 

P.S.1. Marek, życzę szybkiego usunięcia usterki w BMW.

P.S.2. Wszystkim Tym, którzy nabyli nowe skutery i motocykle - gratuluje i życzę bezawaryjnej i jak najprzyjemniejszej eksploatacji. 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Godzinę temu, marekb9t napisał:

twój malagut trafił na prawą stronę miasta a my tu lepszy użytek z niego zrobimy

A jak Wyście go złapali? Przypadkiem, czy znaliście się wcześniej? :) Opowiadaj..

 

BTW, pogoda dziś była super. Jak powiada Bulba, przyszła pora "obudzić niedźwiedzia" :clap:.  Wsiąść na skuta po przeszło 4 miesiącach przerwy - uczucie bezcenne.

Odnośnik do komentarza

Krzysio całkiem przez przypadek. Robił chłop zakupy w biedronce u mnie na wiesi to tak przy okazji go napadłem

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
9 minut temu, marekb9t napisał:

Robił chłop zakupy w biedronce u mnie na wiesi to tak przy okazji go napadłem emoji23.png

To musiało być przerażające... Patrzy gość, a tu jakiś brodacz podchodzi... Myśli, pewnie z klubu choper MC itp. Jak nic łomot. A tu Brodacz na "robalu" jeździ :) Talib, jak nic...

Odnośnik do komentarza

Gratki Artcho za znalezienie godnego następcy dla twojego skuta. Mój niestety miał dzisiaj wypadek na 4oo i jeszcze nie wiem czy będzie się czuł na siłach jutro jechać tyle km. Dostał strzała w bok, auto nieźle roz...

2 minuty temu, Rogierro napisał:
Gratki Artcho za znalezienie godnego następcy dla twojego skuta. Mój niestety miał dzisiaj wypadek na 4oo i jeszcze nie wiem czy będzie się czuł na siłach jutro jechać tyle km. Dostał strzała w bok, auto nieźle roz...

 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Rogierro napisał:

 Dostał strzała w bok, auto nieźle roz...

 

Jakby co, to nie ja czaruję...

Odnośnik do komentarza

A jutro wbrew wcześniejszym prognozom ma być ciepło......zatem mój syn zaprosił mnie na lody do Międzyzdrojów. Podróż oczywiście moto. Oby prognoza się sprawdziła. Pięknie będzie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...