Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Burgman 650 szybko .. za szybko


szyszon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Z czystej ciekawości mierzyłem czas stoperem z tym na zegarze gościa.... ten sam czas choć wskazówka obrotomierza dziwnie nerwowo się porusza

Dnia 19.02.2017 o 19:46, Robert JAPAN napisał:

Robert1973 może się skusisz? 

choć kusząca ale jakoś nie skorzystam z Twojej propozycji :) poza tym mój Burek to wersja "slow motion" :D 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dudekmotorek

    7

  • BURISMAN

    5

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    4

  • Lucjan73

    4

widziałem to już parę lat temu

wg mnie filmik nie jest przyspieszony tylko nagrany słaba kamerą która zamontowana jest na kierownicy, może dlatego wskazówka obrotomierza tak "skacze"

w 6m59s filmu na zegarach wskakuje godzina 7:15

dokładnie w 7m59s na zegarach jest 7:16

gość zasuwa na manualu hamując biegami i takie tam

tu macie tego samego dawcę z kamerką na kasku

 

Odnośnik do komentarza

Sceny jak z filmu Transporter heh.Zabrakło wybuchów i bijatyki,ale mi się podobało....

Może pizze rozwozi ? Zawsze na czas i ciepła:lol:

Odnośnik do komentarza

zazdrościcie umiejętności co nie?

nie pomyśleliście może że to jego pasja?

fakt, może to nie miejsce na extremalne przejażdżki ale cóż poradzić jak coś się kocha, YOLO! podziwiam takich!!!

ile jest podobnych filmów na youtube,

np tych też przerobicie na mięso?

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Człowieku, huk z tym że on coś kocha, ja też kocham dobrą jazdę, ale nade wszystko kocham moją rodzinę, a taki kierownik stwarza zagrożenie dla mojej rodziny. I nie porównuj tu gościa który zapierdala przez miasto do pasjonata który dla pasji ponosi ryzyko ale naraża tylko siebie.

Odnośnik do komentarza

Jakbym się tak przejechał po Poznaniu czy innym większym mieście to było by wielkie buuuum z kierowcą auta skaczącego lewo-prawo-lewo prawo-lewo-prawo -oczywiście bez kierunkowskazów.! 

Dla mnie ten motocyklista na równi z innymi takimi co skaczą po drodze prawo-lewo mają styropian zamiast mózgu.

Owszem, skuter ułatwia jazdę w korku, ale trzeba robić to z głową.

Odnośnik do komentarza
zazdrościcie umiejętności co nie?
nie pomyśleliście może że to jego pasja?
fakt, może to nie miejsce na extremalne przejażdżki ale cóż poradzić jak coś się kocha, YOLO! podziwiam takich!!!
ile jest podobnych filmów na youtube,
np tych też przerobicie na mięso?
 


Fakt jest to pasja, połączona z absolutnym brakiem hamulców.
Firma, które sponsoruje takie ekstrema nigdy nie podaje statystyk ilu ich ginie. Żeby sobie wizerunku nie popsuć.
Bezsprzecznie są oni jednak mniej szkodliwi dla innych


Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Ananakofana napisał:

zazdrościcie umiejętności co nie?

nie pomyśleliście może że to jego pasja?

fakt, może to nie miejsce na extremalne przejażdżki ale cóż poradzić jak coś się kocha, YOLO! podziwiam takich!!!

ile jest podobnych filmów na youtube,

np tych też przerobicie na mięso?

Jestem tu nowy, więc nie wypada kogoś osądzać, ale nie wróżę Ci tu długiej przyszłości z takimi tekstami. Są pewne granice ryzyka, i pasja nie ma tu nic z tym wspólnego, jak chciał poszaleć i poczuć adrenalinę, to na tor wyścigowy, miasto i jego ulice nie do tego służą, stwarza zagrożenie i niebezpieczeństwo dla innych, pomyśl co mogło by się stać gdyby z któregoś podwórka wybiegło dziecko, chyba "przepraszam" dla rodziców byłoby za mało, nie sądzisz ?. Ja też jak i wielu z Nas mam swoją życiową pasję, jest nim strzelectwo i nie wyobrażam sobie abym mógł biegać po ulicy i innych miejscach miasta by sobie postrzelać. Robię to na strzelnicy z zachowaniem bezpieczeństwa innych użytkowników, bo nie jestem sam na Świecie i to jest chyba sedno sprawy, że trzeba umieć się zachować, bo nie jest się samym, obok Nas żyją też inni ludzie, a ten stan rzeczy regulują odpowiednie przepisy prawne i nie wydaje mi się aby gość się do nich stosował. Dla mnie chore zachowanie.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Ananakofana napisał:

np tych też przerobicie na mięso?

 

Prędzej, czy później ktoś z nich sam się przerobi, bo takie przypadki już się zdarzyły. Póki nie stwarzają zagrożenia dla innych nic mi do tego.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, power_777 napisał:
10 godzin temu, Ananakofana napisał:

 

Prędzej, czy później ktoś z nich sam się przerobi, bo takie przypadki już się zdarzyły. Póki nie stwarzają zagrożenia dla innych nic mi do tego.

A niech sobie latają, z góry na dół i w drugą stronę jak tylko tak potrafią.:rolleyes:. Jeżeli widzą w tym przyjemność i czerpią z tego zadowolenie, a ryzyko jest ich wyzwaniem, to mnie to nie obchodzi i jest to ich sprawa i cieszę się z tego, że Oni się cieszą, naśladował nie będę bo mnie to nie bawi. Problem zaczyna się wtedy kiedy za miejsce swoich zabaw wybrali by teren uczęszczany przez innych, co mogłoby prowadzić do kolizji z innymi, np tereny o gęstej zabudowie mieszkalnej, boiska, plaże, itp. Nie bardzo bym chciał aby taki "latawiec" wpadł mi do zupy, lub ogródka. I znowu wracamy do punktu wyjścia, że można to robić ale w ramach obowiązujących przepisów, gdzieś teraz nawet czytałem lub oglądałem w TV, że jest problem z paralotniami bo latają nad Parkiem Krajobrazowym i chcą im tego zabronić, ale nie pamiętam jaki miał by być powód tego zakazu ?.

Odnośnik do komentarza

Kolejna głupota z tymi zwierzakami, może i się coś tam tak wielkiego "ptaka" przestraszy, ale bez przesady ;). Aby odwrócić uwagę od poważniejszych problemów w Państwie wyolbrzymia się takie głupoty, by ludzi zmanipulować i zając pierdołami a w tym czasie robi się co chce B). Strasznie głupi dziś jacyś jesteśmy, kiedyś to było nie do pomyślenia, przykładem choćby minione lata i pozytywne zrywy ku wolności, dziś chyba to już by się nie udało :wacko:. Szeroki dostęp do tworzenia propagandy, Internet, Radio i TV, oraz kulawa edukacja zrobiły swoje, co widać na każdym kroku i etapie Naszego życia :(.

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Ananakofana napisał:

zazdrościcie umiejętności co nie?

nie pomyśleliście może że to jego pasja?

fakt, może to nie miejsce na extremalne przejażdżki ale cóż poradzić jak coś się kocha, YOLO! podziwiam takich!!!

ile jest podobnych filmów na youtube,

np tych też przerobicie na mięso?

 

1. Pamiętaj że najwięcej ludzi zabija zbyt duża pewność siebie i rutyniarstwo.

2. Pasja? Nie w tym miejscu w taki sposób. Jeżeli na tym ma polegać to jakaś dziwna pasja.

3. Podziwiasz! Podejrzewam żeś młody jeszcze (bez obrazy). Takie coś trzeba tępić. Pokora, szacunek dla innych itd. Nie pokażesz tego jeżdżąc jak on.

4. Ilość takich filmików na YT świadczy o ilości takich kierowców ale nie jest usprawiedliwieniem.

5. przerabianie na mięso? Sam się o to prosi. Obojętnie czy ma pierwszeństwo czy nie.

Tam się tak nie jeździ. Obojętnie czy film przyśpieszony czy nie. Byłem np. w Rzymie 2x10dni i takiej jazdy nie zauważyłem ani razu. Zresztą nie trzeba tam być. Wystarczy popatrzeć na innych uczestników ruchu.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dotrwałem do 3 minuty ( może to skutek mojego wypadku ) i odpuściłem sobie dalsze oglądanie. Istny kamikaze. Niech i on sobie robi krzywdę taką jazdą, ale oby nikomu nie zrobił, o zgrozo.

 

 

Pozdrawiam Piootr

 

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, markali napisał:

1. Pamiętaj że najwięcej ludzi zabija zbyt duża pewność siebie i rutyniarstwo.

2. Pasja? Nie w tym miejscu w taki sposób. Jeżeli na tym ma polegać to jakaś dziwna pasja.

3. Podziwiasz! Podejrzewam żeś młody jeszcze (bez obrazy). Takie coś trzeba tępić. Pokora, szacunek dla innych itd. Nie pokażesz tego jeżdżąc jak on.

4. Ilość takich filmików na YT świadczy o ilości takich kierowców ale nie jest usprawiedliwieniem.

5. przerabianie na mięso? Sam się o to prosi. Obojętnie czy ma pierwszeństwo czy nie

 

Zgadzam się z kolegą w 100%.

 

Dodam jeszcze, że jak taki delikwent sam się zabije to ja płakać za nim nie będą - byleby przy tym nie ucierpiał ktoś inny.! 

Pamiętajmy, że NIE JESTEŚMY SAMI na drodze. 

Oczywiście,  że zdarzają się sytuacje że się spieszymy i jeździmy slalomem. Ale należy to robić z głową.! Nie zapominajcie odpowiednio przed manewrem włączyć kierunkowskaz   tak aby inni użytkownicy dróg widzieli i wiedzieli gdzie chcemy jechać.

To już jest jakaś epidemia na polskich drogach jazdy bez kierunkowskazów.! 

 

dodano: Bardzo dobry temat. Uważam, że należy takie tematy poruszać. 

A teraz wyobraźcie sobie że wszyscy tak jeżdżą jednośladami i samochodami.??? Masakra!  

Odnośnik do komentarza

Jazda to ma być przyjemność a nie walka o byt. TU i tak zwykle zwycięża silniejszy. Owszem takiego coś się może ogląda fajnie z lekkim dreszczykiem emocji. Ja na taka jazde się nie piszę. WYstarczy w lecie zobaczyć oddział ratunkowy i to co się na nim dzieje. Ile jest przywożonych kierowców jednośladów

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

Jak się ogląda ten film to czekam tylko w co on w końcu  zapierd....  i jaki będzie  finał ,,jeźdźca bez głowy,,

A propos tego trąbienia w newralgicznych syt. przypomina mi się dowcip z blondynką która wykasowała pół auta wyjeżdżając z drogi podporządkowanej  .....,, ,,, panie ja przecież trąbiłem ,,......

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, MISIEK napisał:

Dodam jeszcze, że jak taki delikwent sam się zabije to ja płakać za nim nie będą - byleby przy tym nie ucierpiał ktoś inny.!

W 80% wypadków nic mu nie ma, ale za to po drugiej stronie ginie rodzina w aucie :wacko:. Puszki też Nas nie widzą, bo właśnie tacy jak On pojawiają się z znikąd :rolleyes:. Więcej rozwagi nikomu nie zaszkodziło, a do popisów są tory wyścigowe i wiele innych miejsc, na których człowiek może sobie pozwolić nieco więcej jak zakłada logika :D i jak już to robi to na własną odpowiedzialność nie zagrażając innym.

Odnośnik do komentarza

No dobry jest... Choć widać sprzętu ma za szeroki bo lusterka (prawe na pewno) ma złożone.

W sumie u nas też widziałem takich artystów tylko że nie na Burgmanie, a zazwyczaj na przecinakach...odnalazł by się w polsce :). Choć może nie, bo u nas jeszcze nie ma tylu 200 więc samochodu tak nie uważają i nie ustawiają się tak ładnie aby moto mogło przejechać - choć jest coraz lepiej.

Jak by nie było, dobry jest, ale ja aż tak "odważnie" jeździł nie będę :) 

Odnośnik do komentarza

"pokaż mi swój pojazd a powiem ci jak jeździsz." 

Nie wiem czy zauważyliście,  ale gość chyba już gdzieś przywalił prawym lusterkiem. 

Lewe jest rozłożone a prawe coś szwankuje...

Odnośnik do komentarza

 

22 godziny temu, kenobi napisał:

Trochę "w \ nie" temacie. Puszka-lawirant, ale też się spieszyło, albo brakowało adrenaliny...bądźmy rozważni... https://youtu.be/D-KpWnnDpVg

 

Idioci sami się wyeliminują. Ten ma nauczkę do końca życia i przyznam, że mi wcale go nie żal.

Taaa... pociąg to odpowiedni przeciwnik dla takiego kretyna -przynajmniej nie giną piesi, rowerzyści, motocykliści...

Mam tylko nadzieję, że jechał bez pasażerów.

Z drugiej strony jeśli jest pasażer to powinien takiego kierowcę przed każdą jazdą porządnie walnąć obuchem prosto w ten pusty łeb. !

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...