Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kiedy można nosić kamizelke Burgmanii


marekmag

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Jeśli czujesz się z nami związany, jesteś fanem maxiskuterów, chcesz propagować bezpieczną i kulturalną jazdę to zawsze możesz nosić naszą forumową kamizelkę.


Pozdrawiam Piootr

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Rogierro napisał:

 

 

4 minuty temu, Piootr napisał:

No dokładnie tak jest. Dlatego mam maxiskuter. Pozdrawiam

 

12 minut temu, Piootr napisał:

Jeśli czujesz się z nami związany, jesteś fanem maxiskuterów, chcesz propagować bezpieczną i kulturalną jazdę to zawsze możesz nosić naszą forumową kamizelkę.


Pozdrawiam Piootr

Mam na myśli też spotkania wyjazdy, zloty. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Nie jesteśmy typowym klubem motocyklowym,  nie mamy procedur nadawania barw itp. Dlatego jeżeli chcesz być z nami związany i reprezentować forum to nie widzę problemu. Noś kamizelkę z kulturom i godnościom osobistom  ;) wężykiem Jasiu wężykiem.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To dotyczy każdej sytuacji kiedy ją nosisz.

Jeśli oczywiście spełniony jest warunek o którym pisze Piootr :

Godzinę temu, Piootr napisał:

Jeśli czujesz się z nami związany, jesteś fanem maxiskuterów, chcesz propagować bezpieczną i kulturalną jazdę to zawsze możesz nosić naszą forumową kamizelkę.

 

Odnośnik do komentarza

Dzięki za odpowiedzi. Ale znalazłem to na forum.:

ZASADY WSTĄPIENIA DO KLUBU BURGMANIA

Burgmania.net jest klubem ogólnopolskim zrzeszającym wszystkich użytkowników i sympatyków Maxiskuterów w Polsce i nie tylko. Naszym celem jest połączenie tych wszystkich, którzy chcą wiedzieć więcej o swoich pojazdach, chcą być informowani o zlotach, spotkaniach a przede wszystkim uczestniczyć w nich. Celem nadrzędnym Klubu jest integracja ludzi dla których Maxiskuter to hobby, pomysł na życie i wspólne spędzanie czasu wśród osób o podobnych zainteresowaniach. Aby dołączyć do Klubu należy:

1. Przejść przez etap rejestracji na forum.
2. Pokazać się na zlotach Klubowych lub spotkaniach regionalnych.
3. Klub Burgmania jest podzielony na regiony. Północ, południe, wschód, zachód i Polska centralna. Osoby chcące dołączyć do grupy member proszone są o pojawienie się na spotach regionalnych za które odpowiedzialne są osoby/ grupy z danego regionu.
- Północ (pomorskie, zachodnio-pomorskie, kujawsko-pomorskie)- DeeJay 
- Południe (opolskie, śląskie, małopolskie, podkarpackie)- Pilot
- Wschód (warmińsko-mazurskie, podlaskie) - Rudy56
- Zachód (lubuskie, wielkopolskie, dolnosląskie)- Cappo, Poznańska Elita Skuterowa
- Centrum (mazowieckie, łódzkie, lubelskie) - MariuszBurgi, Artix
4. Osoby z danych regionów będą anonsowały chętnych do wstąpienia do Klubu.
5. Po anonsie z danego regionu osoba chcąca wstąpić do Klubu proszona będzie o przesłanie formularza zgłoszeniowego wraz ze zdjęciem, kontaktem mail/ gsm. 
6.Zastrzegamy sobie prawo do usunięcia Klubowicza, który będzie notorycznie łamał reguły 
7. W sprawach niejasnych, niezrozumiałych proszę się kontaktować na:
Tetsuo
Mariuszburgi 
 

-TRZEBA DOŁĄCZYĆ zdjęcie :) na którym widać Ciebie i Twój skuter. Zgłoszenia bez takiego zdjęcia będą pomijane!!!!

Odnośnik do komentarza

Co innego zarejestrować się na forum a co innego zostać przyjętym do grupy Klubowej.  Aby korzystać z forum wystarczy rejestracja i poprawne wypełnienie profilu. Dołączenie do grupy Klubowej wymaga więcej starań,  dlatego na forum mamy ok. 7 tyś  zarejestrowanych użytkowników a Klubowidzów 87.  Mamy odpowiedni regulamin http://forum.burgmania.net/topic/9664-zasady-członkostwa-w-klubie/

I jeszcze to

http://forum.burgmania.net/topic/9615-regulamin-forum/

Nie mniej jednak noszenie kamizelki z logo klubu nie jest przypisane tylko dla klubowiczów,  tak jak pisali koledzy wyżej, chcesz nosić kamizelkę  nie ma problemu.

Odnośnik do komentarza

Jak mówi punkt 6 regulaminu: "... Sympatykiem Klubu może zostać osoba deklarująca taką chęć, która wcześniej była Klubowiczem,  ..."

 

 

Odnośnik do komentarza

Tak nawiasem mówiąc to chyba trochę te  "ZASADY WSTĄPIENIA DO KLUBU BURGMANIA"  się zdezaktualizowały. Chodzi mi o tak zwane osoby odpowiedzialne za regiony, a kolega marekmag jest bardzo dociekliwy.  

Co do jeżdżenia w kamizelce z logiem Burgmani też dwa lata temu miałem te same dylematy. Być może mylącym jest napis na kamizelce "Klub maxiskuterowy". Ale pewnie lepiej brzmi jak "forum", a zrzeszeni klubowicze nie oponują - jak by nie było w statucie mają promowanie ruchu maxi :)  

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o regiony to rozumiem, że świętokrzyskiej jest ponadregionalne i jako jedyne województwo nie zostało do żadnego regionu zaszeregowane :)

Odnośnik do komentarza

Ten tekst jest "trochę" nieaktualny, ale jeśli już ktoś "jest gotowy" do dalszej nominacji z użytkownika na klubowicza, ma obraz klubu, osób które się w nim znajdują jak i mechanizmu działania tego wyróżnienia. Jeśli ktoś nie ma pojęcia o powyższym, to gdzie mu do klubu, bycie użytkownikiem mniej lub bardziej aktywnym na takim poziomie wystarcza i jest najlepszym rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza

Żeby trochę sprostować nieporozumienia napiszę dwa słowa. Zdjęcia były potrzebne ponieważ na stronie głównej  (nie na forum) jest galeria Klubowiczów,  pomysł był taki aby zamieszczać zdjęcie + pseudonim z forum. Teraz wydaje sie to może dziwne w kilka lat temu w erze bez FB były takie pomysły.  Aktualny jest regulamin który podałem w moim poprzednim wpisie. Mogę tylko przeprosić za zamieszanie , niestety nie mam narzędzi do poprawienia lub usunięcia informacji na stronie głównej. Postaram się jak najszybciej zgłosić gdzie trzeba prośbę o aktualizację.  Siłą rzeczy dane na temat regionów i osób odpowiedzialnych są również mocno nieaknieaktualne. Jeszcze raz bardzo przepraszam za zamieszanie. Podstawowe informacje  na temat forum i klubu można uzyskać w dziale "Wszystko o Burgmanii" gdzie ten wątek przenoszę. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Elvis napisał:

Aaaa ... a ja mam inne pytanie ...

Elvis, ty to chyba się ostatnio nie wysypiasz, albo masz jakiś "zespół napięcia ..."  :D  bo albo ci kulig za samochodem nie pasuje, albo kamizelka klubowa. :( 

Kamizelka jest dokładnie taka jak pisze Lucjan, zamawiasz ją w Jagatexie tylko musisz zaznaczyć że ma mieć logo Burgmani, a jak dobrze zagadasz to jeszcze dostaniesz parę zeta zniżki na hasło "Burgmania".  

Ale zauważ że co niektórzy (nawet na tym forum) jak zamieniają skuter na biegowca to zmieniają też kamizelki, bo ponoć w naszej "nie wypada" czy ki  h... :(  Czyli jednak nie każdy może. ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Godzinę temu, Elvis napisał:

tylko po co na kamizelce logo Burgmanii skoro nie jest się klubowiczem? ... na tym zakańczam mą wypowiedź ...

Bo np.lubi skutery i ma ochotę chwalić się swoim hobby ? Ja w większości przypadków poruszam się motocyklem i też noszę kamizelkę Burgmanii

Odnośnik do komentarza
Dnia 27 stycznia 2017 o 20:38, Elvis napisał:

tylko po co na kamizelce logo Burgmanii skoro nie jest się klubowiczem?

Słuszne pytanie, dlatego warto tu przypomnieć, że kamizelkę można zamówić również bez loga Burgmanii, decyzję każdy musi podjąć sam.
 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
1 godzinę temu, PiTkom napisał:

dlatego warto tu przypomnieć, że kamizelkę można zamówić również bez loga Burgmanii

Dokładnie tak. 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
... tylko po co na kamizelce logo Burgmanii skoro nie jest się klubowiczem? ... na tym zakańczam mą wypowiedź ...

Co Wam nagle przeszkadza to logo...?!?
Każdy z Was, zarejestrował się i korzysta z tego Forum, więc jeśli tylko ma ochotę i utożsamia się z naszym Forum, to zamawia kamizelkę motocyklową z firmy Jagatex właśnie z Tym logo Burgmanii.
A jeśli komuś to przeszkadza, może zamówić kamizelkę bez logo Burgmanii... Nie chcesz jeździć w kamizelce z logo Burgmanii, to zamów zwykłą i już, a jeśli już ją wcześniej zamówiłeś, a teraz Ci to przeszkadza czy też Cię uwiera, to ją zdejmij i jeździj w zwykłej odblaskowej np. z Tesco, albo bez.
I tyle w temacie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Gdzieś kiedyś Ktoś powiedział "ostatni będą pierwszymi..." i jeszcze coś o wielbłądzie i igle ;) Człowiek to taki dziwny stwór, swoimi czynami kształtuje opinię o nim samym.

To tak tytułem wstępu (chyba również mam jakiś zespół napięcia ;) ) Ale do rzeczy:

Nie podejrzewałem miłośników maksi o takie dylematy. Myślałem, że w miłości do maksi skuterów jest chęć poruszania się na nich w doborowym towarzystwie i czerpanie przyjemności z wypadów na naszych kochankach. Skoro kocham skutery i integrację z pozostałymi członkami naszej Braci to chcę pokazywać innym ludziom, że istniejemy. Zakładam kamizelkę i mówię wszystkim dookoła - PATRZCIE LUDZIE są w Polsce miłośnicy maksi i jesteśmy sympatyczni i pomocni. 

A jeżeli zakładam kamizelkę z usuniętym logo Burgmanii to znaczy, że nie chcę żeby ktoś łączył moje zainteresowanie z Burgmanią.

LWG :) wiosna już tuż, tuż 

 

Odnośnik do komentarza

Nikt nie zmusza do kamizelki klubowej :) . Jeśli ktoś chce, to kupuje kamizelkę z logiem, jeśli nie chce, to jej nie kupuje. Jeden jeździ skuterem w kamizelce, a drugi chodzi w niej po ziemniaki do piwnicy. Bo po buraki nie musi :lol: ... Tak więc dzielenie włosa na czworo i stękania "niezadowolonych z urzędu" są bezpodstawne i wręcz śmieszne :lol:.

A kamizelki Jagatexu są tak rozpowszechnione, że którąś już tam partię zamawiali też np. forumowicze HGF z Niemiec, oczywiście ze swoim logiem.

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, PiTkom napisał:

Słuszne pytanie, dlatego warto tu przypomnieć, że kamizelkę można zamówić również bez loga Burgmanii, decyzję każdy musi podjąć sam.
 

Spokojnie i rzeczowo, proszę nie wdawać się w jałową dyskusję i nie dawać się sprowokować. Użytkownik PiTkom odgrzewa 'stare kotlety" bo próbuje uzbierać 30 postów aby zamieścić ogłoszenie - jego własne słowa, nagle po 3 latach przypomniał sobie że istnieje forum, ostatni raz zalogował się u nas 23.01.2014....

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Aaaa już wszystko jasne (frustracja sięgnęła zenitu)

A już myślałem , że to jakiś "poważny" wywód.

Inna sprawa , że nikt nie jest tutaj do niczego zmuszany. Klub Burgmania

Jest miejscem dla ludzi z pasją, a im promowanie barw nie robi problemu

 

 

 

Byle do Wiosny

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...