Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Styczeń 2017


michu

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję Wam za życzenia i przepraszam, że jak zwykle nie dałem rady do wszystkich oddzwonić.

Nie wkurzajcie się na mnie, że nie zawsze mogę odebrać i pogadać.

Odnośnik do komentarza

Witajcie myk myk i po nartach .

Było mega fajnie pogoda dopisała :rolleyes: . 

Podziękowania dla Radka i rodziny z na nad Nogatu . Radek ja jestem wariat ale ty ......... . :D .

Olga to całkiem inna bajka , tylko czemu ona zawsze śmiga ostatnia hi hi hi , ale to tylko ona wie :lol: .

Pozdro dla chłopaków .

Z innej beczki czas myk i poleciał , zabrakło tylko znajomych na wieczorne biesiadowania . tak więc kochani słoiki zakopywać i za rok zbieramy ekipę na narty .

Ty za autostrady zawsze wspominałeś że styczeń to dla ciebie luzik tak więc jako pierwszy się piszesz :P . Robert powiem ci grzańce u góry jakie dobre mniam hi hi hi a pączki mniam pychotka .:rolleyes:

Odnośnik do komentarza

No to dobrze Małi, że wróciłeś w jednej części.

Jazda na nartach jest chyba bardziej niebezpieczna jak jazda na moto, co ?

No, ale zima ładna jest w tym roku.Pogoda dopisała narciarzom.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Bobas napisał:

No to dobrze Małi, że wróciłeś w jednej części.

Jazda na nartach jest chyba bardziej niebezpieczna jak jazda na moto, co ?

No, ale zima ładna jest w tym roku.Pogoda dopisała narciarzom.

Bobasku ty chyba nie pisałeś tego na serio :D .

Krzyś stajesz na górze zamykasz oczki i walisz przed siebie :lol: co będzie to będzie a ile ludzi po drodze poznasz :D .

Odnośnik do komentarza

Fajnie Upiorku było pośmigać z Tobą na stoku. Grzańce :drunk: i pączki na górze sto razy lepiej smakują niż na dole.

Upiór śmiga jak stary narciarz i dlatego nie jedźcie z nim na narty bo tylko smugi śniegu za nim będziecie widzieć.:lol:

Odnośnik do komentarza

Witajcie Radziu dzięki za dobre słowo ;) ale jak ja wale śniegem to co ty robisz :D .

Aby cię dogonić na stoku to musiałbym Królem śmigać hi hi hi . Napiszę raz jeszcze było super ;) . Szkoda tylko że tak krótko , ale zawsze miło i sympatycznie spędziliśmi kilka godzin , szkoda tylko że tej czarnej o której wspominałeś przez tel nie było dane nam sprawdzić .

Wiem że jak jest się z rodziną to mamy pewne ograniczenia czas bardziej poświęca się rodzinie , przecież od tego są ferie ;) .

Radek ale za rok sprawdzimy co te nasze tatry jeszcze mają do ukrycia B) nie damy się niech moc będzie z nami .

Ja bym walną do Kuznic a potem do góry ;) zobaczyć co tam słychać hi hi hi . Mam dziś wolną sobotę szkoda że mam 552 km w te nasze góry :unsure: .

Oj bo zapomnę Radziu nie omieszkam przekazać relacji z Kurzej Góry Volki od dziś sie prezentują , jutro sprawdzimy co tam w trawie piszczy i opiszę ci jak temat wyglądał ale to już nie tu bo nam głowy utną że zaśmiecamy temat .

P>S<

Dodam jeszcze tylko jeden temat czy wiecie że Bobas ma szkolenie w firmie w 2018 pierwszy tydzień ferii w naszych górach a Robson ma w tym czasie naprawić jakiś zegar w Czarnej Górze . Michu Włodek i Tatulek mają jakiegoś VW naprawić słyszałem że pasek ma do wymiany czy coś takiego ;) .

Odnośnik do komentarza

Witajcie robaczki ;) pozdrawiam w Nowym Roku. Długo nie zaglądałam do Was :) zapomnieliscie pewnie już o mnie :(  pozdrawiam cieplutko.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Małi oczadział, teraz tylko narty i narty, na mieście mówią, że sprzedaje Burgmana ewentualnie zamieni na narty, takie śniegowe oraz wodne, żeby miał na czym latem smigać ;)

Odnośnik do komentarza

Siemka Baśka, oczywiście że pamiętamy o tobie, fajnie że od czasu do czasu się odezwiesz .
Małi tak się wkrecił w te narty, że koniec świata.....

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...