Skocz do zawartości
Forum Burgmania

ZIMA ZIMA PADA ŚNIEG


upiór

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko Bobasek, ważne żeby mieć dwa koła i jakieś tam silniczek. A jaki to bez znaczenia jest. Choć zgodzę się z tobą że ZACNA to JEDYNY SŁUSZNY WYBÓR

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • upiór

    17

  • Bobas

    16

  • michu

    10

  • FREDZIU

    10

Bobas to dobra decyzja zacna to jest to a co do pieska co masz na myśli 

Nie inaczej zacna to zacna 

A na rozpoczęcie to też się pisze jak najbardziej 

Odnośnik do komentarza

Co ja czytam :huh: .

Niech mnie olej zaleje hi hi hi bobasku każdy ma czasem zły okres ale głowa do góry .

Z wiosną nowe pomysły i słoneczko wysoko nam świeci , ogrodzenie po co ci te ogrodzenie sliczne drzewa w koło a ty jakieś płoty wywalisz hi hi hi .

Dobrze że tatulek sprawy ogarnia , nie daj się co to ZACNA hi hi hi . Jak pisał ten Gość z Gołębiewa hi hi hi .

Nie ma to znaczenia czym tylko z kim .

Ekstra pozdrowienia dla tego za autostrady .Robert szacun .Ja bym chyba nie dał rady w tym amoku :o:D .

 

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, FREDZIU napisał:

Bobas to dobra decyzja zacna to jest to a co do pieska co masz na myśli 

 

Jakiś zły człowiek kilka tygodni temu otruł mojego psiego przyjaciela.

Chcę na wiosnę kupić nowego czworonoga.

Odnośnik do komentarza

Bobasku rozmawialiśmy na ten temat :mellow: .

Piesek jest jak członek rodziny nie da się tego zostawić na potem schować do garażu itp .

Zły człowiek mam nadzieję że sumienie będzie go gryzło bardzo długo . Jeśli miał z tym problem to mógł  po prostu porozmawiać albo chociaż i naczej temat załatwić .

Dziękuje tylko że nie trafiło to na Tatusia bo temat by był inaczej załatwiony .

Szukaj przyjaciela a na pewno wszystko się zakończy szczęśliwie da ci ogrom radości i szczęśliwych chwił .

Pozdrawiam i trzymaj się ;) .

Odnośnik do komentarza

Dzięki Upiorek za dobre słowo.

Powiem Wam, że bardzo mocno chce mi się jeździć na 2oo.

Szkoda, że pada za oknem, bo bym się chyba wypuścił na krótką przejażdżkę !scooter

Odnośnik do komentarza

E tam po prostu tak myślę skoro bruno komuś nie pasował albo zrobił coś nie tak to sprawy tak się nie ogarnia .

Po prostu myślę że gość powinien temat załatwic z wami a nie w ten sposób .

Raz jeszcze wspomnę niech gościa sumienie gryzie <_< .

Odnośnik do komentarza

Ach tam szkoda psa co za ludzie , mentalność sąsiedzka masakra !guns.  A co do Zacnej to faktycznie jedyna słuszna droga :) . Myślę teraz nad zmianą koloru w mojej królowej , pięknie wygląda w białej szacie tak jak kolegi Robsona  biała strzała  .  Wszystkiego dobrego na Święta dla wszystkich

Odnośnik do komentarza

Kto rano wstaje hi hi hi , witaj Włodziu jak można tyle spać mi by chyba  oczy wypadły hi hi hi .:D My to ranne ptaki .

ZACNA i KRÓL jakby to razem wymerdać ale by był maxi :wub: .

Antek biały to tylko ładnie wygląda stok w górach :D wusowo coś tu odwalić bo pachne mi tu zaspaniem Bożego Narodzenia  :P .

Wstawać mi tu szybciutko i chwalić się co tam gwiazdor za  paczki zostawił , a nie tylko jeść te sałatki ryby ciasta o makowcu nawet nie wspomnę .

Niech mi tu klawiatury dają popis tylko nic mi tu nie ukrywać , wstawać wstawać śpiochy .

Włodek to nawet już SMS y wysyła brawo niech inni też już się podnoszą ile można spać .

Pierwszy wpis pewnie trzaśnie Bobasek .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jedyny słuszny kolor Zacnej to srebrny. Jeśli chodzi o mnie to Bobik może kupić sobie nawet koze byle mógł normalnie na tym jeździć ,a nie tłuc kolanami o coś tam.

Witek prezentami to ja chwalić się nie będę bo nie umiem.

Odnośnik do komentarza

Ja dopiero wstałem.

Patrzę, a tu się masa wpisów pojawiła.

A może se prawdziwą żywą kozę kupić.

Wczoraj słyszałem, że jest bardzo dobra w pilnowaniu domowego ogrodzenia. Podobno pogoni każdego złodzieja.

Przy okazji wpitoli oczywiście wszystkie rośliny :D.

Ma ktoś jakieś doświadczenie z kozami ?

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, fundi600 napisał:

Jedyny słuszny kolor Zacnej to srebrny. Jeśli chodzi o mnie to Bobik może kupić sobie nawet koze byle mógł normalnie na tym jeździć ,a nie tłuc kolanami o coś tam.

Witek prezentami to ja chwalić się nie będę bo nie umiem.

Myślałem że gróbe skarpety i czekoladę znalazłeś dla siebie pod choinką szkoda .

Odnośnik do komentarza
Dnia 27.12.2016 o 05:55, michu napisał:

No i szara rzeczywistość, już w fabryce emoji20.png, ale jeszcze 4 dni..... emoji1.png la,la la

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
 

i remanenty...a potem szybko znowu w góry...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...