Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wigilia Grupy Zachodniopomorskiej, 15 grudnia o 18.30


ArtCho

Rekomendowane odpowiedzi

I niestety choroba dzisiaj wygrała ze mną, zamiast na Wigilię maszeruję pod kołdrę. Życzę wszystkim smacznego i do zobaczenia na 2oo.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Chciałbym podziękować za spotkanie wigilijne i cieszę się, że choć ja z synem mogliśmy reprezentować GZŚ na tym uroczystym spotkaniu.

Z różnych przyczyn frekwencja w tym roku nie dopisała ale cóż, za rok będzie lepiej :)

 

4.jpg

3.jpg

2.jpg

1.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja też dziękuję, choć spotkanie tym razem nie było najlepsze...

Ale żarcie i piwo - wyborne.
a27788fd6abccedf7af91bc14809a03a.jpg
d9740881b792ddccdd5e1a6a5551427c.jpg29a1be580e03ea298eabe652b8ba5ce4.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
1 godzinę temu, Elvis napisał:


Jak to, wszystkie dotychczasowe spotkania były super i przebiegały w superowej atmosferze ... a to ostatnie co? ... zepsuło się? ... czy może ktoś napisał prawdę zamiast cukrowania, lukrowania i słodzenia?

Mirek może dla tego że ciebie nie było, a tak na poważnie po prostu na dużej sali było za głośno. Ale żarcie i atmosfera jak zwykle super.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wczorajszy Czwartkowy spot GZ odbył się wyjątkowo w pubie. Wyjątkowo bo miało być wigilijne... ale z wigilii to było tylko Towarzystwo burgmanijne, jak zawsze - wyborowe. Niestety mnie osobiście, przede wszystkim zabrakło klimatu, atmosfery, oprawy świątecznej i życzeń. Myśle że wybór tego lokalu, panującego w nim zgiełku, niestety nie jest w stanie zapewnić nam właściwego, wigilijnego charakteru spotkania. 

Myśle że wyciągniemy z tego właściwe wnioski i w przyszłym roku zorganizujemy fajne, klimatyczne, wigilijne spotkanie w jakimś kameralnym, odizolowanym miejscu z właściwą, symboliczną oprawą oraz podstawowym wigilijnym menu. 

Kończąc moją wypowiedź, bardzo się cieszę, że miałem okazje zobaczyć Was, spotkać się z Wami, a nawet z Niektórymi zamienić kilka słów, co nie było łatwe ze względu na odgłosy otoczenia. 

No i najważniejsze, z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, życzę Wam wszystkim spokojnych, rodzinnych i pogodnych świąt, spędzonych w jak najmilszej atmosferze, umiarkowanego ale smakowitego obżarstwa i wspaniałych, wymarzonych prezentów pod choinką. 

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia już raczej w Nowym Roku. 

Odnośnik do komentarza

Składam najserdeczniejsze życzenia dla wszystkich członków i sympatyków Grupy Zachdniopomorskiej. Przede wszystkim zdrowia i rodzinnej atmosfery. Życzę wam również spokoju i zasłużonego odpoczynku. Kolejny sezon już nam kiełkuje w głowach i oby był chociaż tak dobry jak sezon 2016. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego.

 

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Urbi napisał:

 

Myślę że wyciągniemy z tego właściwe wnioski i w przyszłym roku zorganizujemy fajne, klimatyczne, wigilijne spotkanie w jakimś kameralnym, odizolowanym miejscu z właściwą, symboliczną oprawą oraz podstawowym wigilijnym menu. 

 

Dobrze by było jeszcze pomyśleć o tych ciężko pracujących co to w tygodniu nie mają szansy brania udziału 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A tu się z Kolegą nie zgodzę. Zawsze będzie tak, że komuś z naszej grupy dany dzień nie będzie pasował. Wybraliśmy czwartek jako zwykły dzień naszych spotkań. I dość często mogłeś być z nami na spotach :)

A co by było jak byśmy wybrali sobotę wieczór? Albo niedzielę?

Pamiętasz jakie dyskusje były rok temu jak próbowaliśmy robić demokrację? Wiadomo, chcemy żeby jak najwiecej z nas mogło być. Ale moim zdaniem zawsze będzie grupa, która będzie mogła przyjść i pewna, która nie będzie mogła... :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Marku, oczywiście możemy rozważyć termin przyszłorocznego spotkania wigilijnego, tak żebyś mógł w nim uczestniczyć. Może piątek popołudniu...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Godzinę temu, Urbi napisał:

Marku, oczywiście możemy rozważyć termin przyszłorocznego spotkania wigilijnego, tak żebyś mógł w nim uczestniczyć. Może piątek popołudniu...

 

45 minut temu, Elvis napisał:

A może jednak sobota ...

 

Proponuję niech Marek zorganizuje w przyszłym roku, to na pewno i on będzie.

Odnośnik do komentarza
Dnia 17.12.2016 o 11:17, ArtCho napisał:



A co by było jak byśmy wybrali sobotę wieczór? Albo niedzielę?
 

Nie mam bladego pojęcia co by było. Ale zawsze można spróbować 

Dnia 17.12.2016 o 13:00, Gregor998 napisał:

Mareczku wystarczy zmienić pracę emoji12.png albo iść na emeryturę emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 

Za dużo młodych emerytów jest już w tym kraju

Dnia 17.12.2016 o 13:20, bilety napisał:

Nie denerwujcie Marka.

Mnie ? A niby czym

Dnia 17.12.2016 o 13:32, Elvis napisał:

Buhahahaaaaa .... :-)

:)

Dnia 17.12.2016 o 15:13, bilety napisał:

 

 

Proponuję niech Marek zorganizuje w przyszłym roku, to na pewno i on będzie.

Jak ja zorganizuję to kto przyjdzie jak wszyscy byli już w czwartek no może Elvis :)

 

Teraz na poważnie Wesołych Świąt :) wam wszystkim życzę  

Odnośnik do komentarza
Dnia 17.12.2016 o 11:17, ArtCho napisał:

Pamiętasz jakie dyskusje były rok temu jak próbowaliśmy robić demokrację? Wiadomo, chcemy żeby jak najwiecej z nas mogło być. Ale moim zdaniem zawsze będzie grupa, która będzie mogła przyjść i pewna, która nie będzie mogła... :)

Z rozmaitych względów te słowa powinny zostać zapisane złotymi zgłoskami.

Tylko na razie nie wiadomo gdzie ;)

Odnośnik do komentarza

ja wiem z potkacie się jak dwie Niedziele się zejdą do kupy.....cieszcie się i szanujcie tym co jest było i będzie a przyszły rok na pewno przyniesie jakieś fajne niespodzianki... pozdrawiam Bodzio61

Odnośnik do komentarza

Dajcie spokój, mi np. termin pasował ale choroba się przypałętała, innemu jakieś sprawy rodzinne wypadną, kolejny będzie w pracy itd. itp. Z własnego doświadczenia wiemy, że nie da się wszystkim dogodzić, tak więc zostawmy termin po staremu tylko podumajmy nad nową lokalizacją.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
1 godzinę temu, Rogierro napisał:

Dajcie spokój, mi np. termin pasował ale choroba się przypałętała, innemu jakieś sprawy rodzinne wypadną, kolejny będzie w pracy itd. itp. Z własnego doświadczenia wiemy, że nie da się wszystkim dogodzić, tak więc zostawmy termin po staremu tylko podumajmy nad nową lokalizacją.

Mądrze prawi.

Roger jesteś już w komitecie organizacyjnym przyszłorocznej wigilii GZ. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...