Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wigilia Grupy Zachodniopomorskiej, 15 grudnia o 18.30


ArtCho

Rekomendowane odpowiedzi

proszę o zgłoszenia tak do 6 grudnia, albowiem muszę zgłosić do lokalu, gdzie ustawią dla nas stoły. Proszę też o uzupełnienie potraw, albowiem wtedy jest szansa, że wszyscy dostaną w miarę równo. Ci co wybiorą z karty będą niestety czekali. Pokazuję też zaktualizowaną listę z uwzględnieniem liczby osób towarzyszących

 

1. ArtCho, golonka na chrupiąco

2.3  Minimi, golonka na chrupiąco, Ela golonka na chrupiąci

4.5 Bilety + Zosia   żebro pieczone z masłem i orzechami , Zosia się zastanowi na miejscu

6. Melmacie

7,8. Gregor + Dorota

9. Adaś

10,11. kunisz + Ela

12. Urbi

13. Burgifan, golonka na chrupiąco

14. Joshua_77

15,16 . Merida i wd 40 - żeberko 

17 . KriSSo - golonka na chrupiąco

18,19 . romeo + Ewa - golonka na chrupiąco i żebro pieczone z masłem i orzechami

20 . Rogierro - żebro pieczone z sosem BBQ 
21 . Kowal  golonka 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Minimi, już Ciebie nienawidzę. Zgubiłeś moją małżonkę, którą wczoraj wpisałem!

Ale nie będę dopisywał na początku, bo nie chce mi się zmieniać tej pedalskiej numeracji ;) 

1. ArtCho, golonka na chrupiąco

2.3  Minimi, golonka na chrupiąco, Ela golonka na chrupiąci

4.5 Bilety + Zosia   żebro pieczone z masłem i orzechami , Zosia się zastanowi na miejscu

6. Melmacie

7,8. Gregor + Dorota

9. Adaś

10,11. kunisz + Ela

12. Urbi

13. Burgifan, golonka na chrupiąco

14. Joshua_77

15,16 . Merida i wd 40 - żeberko 

17 . KriSSo - golonka na chrupiąco

18,19 . romeo + Ewa - golonka na chrupiąco i żebro pieczone z masłem i orzechami

20 . Rogierro - żebro pieczone z sosem BBQ 
21 . Kowal  golonka 

22. Małżonka ArtCho - wybierze se z karty

Odnośnik do komentarza

Gregor998 golonka + żeberko

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Gregor998 golonka na chrupiaco + żeberko

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka





Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

1. ArtCho, golonka na chrupiąco

2.3  Minimi, golonka na chrupiąco, Ela golonka na chrupiąci

4.5 Bilety + Zosia   żebro pieczone z masłem i orzechami , Zosia się zastanowi na miejscu

6. Melmacie

7,8. Gregor + Dorota  golonka na chrupiaco + żeberko

9. Adaś

10,11. kunisz + Ela

12. Urbi

13. Burgifan, golonka na chrupiąco

14. Joshua_77

15,16 . Merida i wd 40 - żeberko 

17 . KriSSo - golonka na chrupiąco

18,19 . romeo + Ewa - golonka na chrupiąco i żebro pieczone z masłem i orzechami

20 . Rogierro - żebro pieczone z sosem BBQ 
21 . Kowal  golonka 

22. Małżonka ArtCho - wybierze se z karty

Odnośnik do komentarza
Dnia 3.12.2016 o 00:33, minimi1 napisał:

1. ArtCho, golonka na chrupiąco

2.3  Minimi, golonka na chrupiąco, Ela golonka na chrupiąci

4.5 Bilety + Zosia   żebro pieczone z masłem i orzechami , Zosia się zastanowi na miejscu

6. Melmacie

7,8. Gregor + Dorota  golonka na chrupiaco + żeberko

9. Adaś

10,11. kunisz + Ela, karkówka grilowana, golonka chrupiąca.

12. Urbi

13. Burgifan, golonka na chrupiąco

14. Joshua_77

15,16 . Merida i wd 40 - żeberko 

17 . KriSSo - golonka na chrupiąco

18,19 . romeo + Ewa - golonka na chrupiąco i żebro pieczone z masłem i orzechami

20 . Rogierro - żebro pieczone z sosem BBQ 
21 . Kowal  golonka 

22. Małżonka ArtCho - wybierze se z karty

 

Odnośnik do komentarza

1. ArtCho, golonka na chrupiąco

2.3  Minimi, golonka na chrupiąco, Ela golonka na chrupiąci

4.5 Bilety + Zosia   żebro pieczone z masłem i orzechami , Zosia się zastanowi na miejscu

6. Melmacie

7,8. Gregor + Dorota  golonka na chrupiaco + żeberko

9. Adaś

10,11. kunisz + Ela

12. Urbi

13. Burgifan, golonka na chrupiąco

14. Joshua_77

15,16 . Merida i wd 40 - żeberko 

17 . KriSSo - golonka na chrupiąco

 

18 . Rogierro - żebro pieczone z sosem BBQ 
19 . Kowal  golonka 

20. Małżonka ArtCho - wybierze se z karty

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Po zapoznaniu się z planami członków GZ-Ś informuję, iż jest mi niezmiernie przykro, że w tym roku nikt nie będzie mógł uczestniczyć w tym wspaniałym i niecodziennym spotkaniu.

Nie wykluczam swojej obecności ale na chwilę obecną nie mogę jednoznacznie się określić.

Jeżeli się pojawię, zamówię danie z karty.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Robsson napisał:

Po zapoznaniu się z planami członków GZ-Ś informuję, iż jest mi niezmiernie przykro, że w tym roku nikt nie będzie mógł uczestniczyć w tym wspaniałym i niecodziennym spotkaniu

:-(

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Po zapoznaniu się z planami członków GZ-Ś informuję, iż jest mi niezmiernie przykro, że w tym roku nikt nie będzie mógł uczestniczyć w tym wspaniałym i niecodziennym spotkaniu.
Nie wykluczam swojej obecności ale na chwilę obecną nie mogę jednoznacznie się określić.
Jeżeli się pojawię, zamówię danie z karty.


Odnośnik do komentarza

Uprzejmie informuję, iż jutro dokonuję zgłoszenia wigilii razem z potrawami. Postaram się ująć w możliwościach lokalowych dodatkowo przynajmniej 5 krzeseł na dostawkę, gdyby osoby, które nie mogą się dzisiaj zdeklarować pewnością miejsca nie zabraknie, może być tylko opóżnienie w podaniu potraw, przy czym prosząc wszystkich na 18.30 dodatkowo zaznaczam, że podawanie potraw rozpocznie się około 19.00 co da niezbędny wentyl bezpieczeństwa. Myślę tutaj o naszych przyjaciołach poza Szczecinem. Przybywajcie wszyscy miejsce będzie. Niezdecydowanym Panom- Wojtkowi, Adasiowi, Melmacie Joshua proponuję zapoznanie się z kartą dań i uzupełnienie preferencji jedzeniowych. 

 

. ArtCho, golonka na chrupiąco

2.3  Minimi, golonka na chrupiąco, Ela golonka na chrupiąci

4.5 Bilety + Zosia   żebro pieczone z masłem i orzechami , Zosia się zastanowi na miejscu

6. Melmacie

7,8. Gregor + Dorota  golonka na chrupiaco + żeberko

9. Adaś

10,11. kunisz + Ela, karkówka grilowana, golonka chrupiąca.

12. Urbi

13. Burgifan, golonka na chrupiąco

14. Joshua_77

15,16 . Merida i wd 40 - żeberko 

17 . KriSSo - golonka na chrupiąco

 

18 . Rogierro - żebro pieczone z sosem BBQ 
19 . Kowal  golonka 

220. Małżonka ArtCho - wybierze se z karty

Odnośnik do komentarza

Ja niestety 11-go wyjezdzam, ale mam nadzieje, ze do 15-go uda mi sie wrócić więc danie wybiore ewentualnie z karty na miejscu.

Wysłane z Samsung SM-A500FU za pomocą Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj byłem i u ślicznej jak aniołek Pani Manager zamówiłem, potwierdziłem, przekazałem listę etc. Spotykamy się na 18.30 do 19.00 pijemy piwo, zamawiamy etc i od 19 jemy- są nas 22 osoby (dwie nie wpisane) plus jest i będzie miejsce na naszych przyjaciół ze Świnoujścia i innych miast i wsi zachodniopomorskiego). Wigilii nie mamy tym razem w piwnicy, ale dumnie na podeście (największa sala) Tam też Wigilię zaczniemy tradycyjną świąteczną golonką -:) 

 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Proszę o dopisanie do listy uczestników dwóch braci: Janusza "Matrixa" i Jarka. Coś wybiorą z listy już na miejscu. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Rzelu napisał:

Ja niestety 15-go będę w Krakowie na szkoleniu, ale sercem będę oczywiście z Wami.

w Krakowie???? Na szkoleniu????? kurcze, ja chcę wrócić do korpo

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Rzelu napisał:

Pobyt dwudniowy :) szczegółów nie podaję żeby Cię nie dołować :)

trudno, nie przełamiemy się jajeczkiem, ja z kolei jadę we wtorek do W-wy, szczegółów nie podam, żeby Cię nie dołować -:)

Wojtku są dodani w "umyśle", albowiem spotkałem Janusza na golonkowie ze swoją uroczą małżonką  i zapowiedział się- to są te dwie osoby dodatkowe niewpisane o których wskazałem w poście wyżej

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wy jakoś za późno wyjeżdżacie! Ja dziś byłem w Łodzi i teraz po prostu będę w Szczecinie.

Widzisz, minimi, gdybyś sprzedawał gwoździe i śrubki na taką skalę, zamiast robić ch-wie-co, to też jeździłbyś do Krakowa na dwa dni. I to za krwawicę tych, co te gwożdzie kupują. I śrubki.

A tak jedziesz do Warszawy. (Po cholerę jeździć do Warszawy...)

Odnośnik do komentarza

Niestety ja jutro również wyjeżdżam służbowo i obawiam się że do czwartku nie uda mi się wrócić :( Życzę zatem wszystkim udanego spotkania i już żałuję że nie będę uczestniczył w tym corocznym golonkowo-zeberkowym obzarstwie :)

Wysłane z Samsung SM-A500FU za pomocą Tapatalka


Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ale cisza u nas na forum, chłopaki prasować koszule i garnitury, Panie szykować kiecki jutro wigilia w GZ

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, bilety napisał:

Ale cisza u nas na forum, chłopaki prasować koszule i garnitury, Panie szykować kiecki jutro wigilia w GZ

No Wigilia a mnie rozłożyło dzisiaj, ale nie odpuszczę i przybędę na to zacne spotkanie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...