Skocz do zawartości
Forum Burgmania
  • 0

Czy ktos posiada Yamahe Majesty Na czesci


Kaiser

Pytanie

Witajcie szukam kogos bo moze jest kto ma Yamahe Majesty 125/150/180 na czesci przegladalem i fora i gieldy strony ale nie moge znalesc to czego szukam

Odnośnik do komentarza

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witaj Kaiser! Być może zainteresuje cię oferta motokomisu ze strony motoperfect,pl.Firma znajduje się w Radomiu, i mają kilka sztuk Majki.Niestety nie  sprzedają części , trzeba kupić całe moto w takim stanie jak na zdjęciach.Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
  • 0

Witam, mam bardzo dużo części w niezłym stanie od mojej majesty, obecnie jestem na etapie budowy czegoś na jej bazie więc sprzedaję niepotrzebne części .

 

Odnośnik do komentarza
  • 0
Dnia 21.11.2016 o 13:41, tomek1980 napisał:

Witam, mam bardzo dużo części w niezłym stanie od mojej majesty, obecnie jestem na etapie budowy czegoś na jej bazie więc sprzedaję niepotrzebne części .

 

 

Screenshot_2016-11-30-23-26-47.png

Takiej kanapy szukam 

Odnośnik do komentarza
  • 0

A co to za problem wyszukać na pewnym serwisie "kanapa majesty 125", kupić i oddać do tapicera, który za odpowiednią opłatę obszyje zakup według życzenia miłościwego klienta?

Odnośnik do komentarza
  • 0

Pany na juz mi potrzebny ten element sprawny co jest na zalaczniku mile widziany na Warszawie podajcie cene i gdzie ewentualnie jechac po to licze na szybka odpowiedz

IMG_20161209_220648.JPG

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...