Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Listopad 2016


michu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • upiór

    18

  • Bobas

    16

  • michu

    13

  • fundi600

    6

Top użytkownicy w tym temacie

13 minut temu, Bobas napisał:

No, ale za to jaki wyszkolony przyjeżdża na Kujawy :D.

Jak nasz Michu się tak szkolił jak ja myślę to proszę Państwa szacun jak powiada tez za autostrady .;)

Odnośnik do komentarza

Oj chłopaki, wyszkolony jestem wzdłuż i w szerz mają tam ciekawe metody szkolenia jeszcze dwie godzinki i jestem. Podróż raptem 14 godzin, ale kto by to liczył
442c2259c20f74a32e421e61624f9dac.jpg
Mamy taką fotele grupową. Pamiętacie?

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka


Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, michu napisał:

Oj chłopaki, wyszkolony jestem wzdłuż i w szerz emoji15.png mają tam ciekawe metody szkolenia emoji1.png jeszcze dwie godzinki i jestem. Podróż raptem 14 godzin, ale kto by to liczył emoji1.png
442c2259c20f74a32e421e61624f9dac.jpg
Mamy taką fotele grupową. Pamiętacie? emoji1.png

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
 

 

Jak nie jak tak .

A gdzie mi to czapka i narty albo sanki hi hi hi .

Michał czy ty aby na pewno był z górach :P:D .

 

Odnośnik do komentarza

Całe życie z wariatami :D:D:D .

Jedno tylko powiem tego nigdy nie zapomnę , ale wtedy było nam maga zajebiście fantastyczie cudownie fajnie .

No i jeszcze te rozpuszczone włosy naszych chlopaków o mamo widzę to przed oczami ten ruch po włosach bobasa ja nie mogłem .

Spojrzenia turystów nie do zapomnienia , ile to już czasu mineło trzy czy cztery lata :rolleyes: ile by nie było to i tak za szybko .

 

Pamiętacie śmiganie od ŚP Jacka do Jolki i fruwające rękawiczki zasypjająca Jolka na ZACNEJ ech :rolleyes: ale było super .

No i jeszcze ten ser od Jacka weś Upiorek na drogę weś , zrobicie sobie po drodze przerwę na jedzonko hi hi hi .

A ja do Czarnej Góry dowiozłem jakoś trudno to było nazwać Pizza czy Burger King nie mam bladego pojęcia co to bylo hi hi hi .

Ech ale mnie wzieło na wspominki :rolleyes: tyle lat z Wami a raczej z Nami się  męczymy o czy wiście w 100 % pozytywnie ech wy popaparańcy :D:D:D .

No to jeszcze z 50 gram % :P .

 

Odnośnik do komentarza

No co mi tu pisze zima jaka zima troszku śniegu troszku mrozu i zima :D .

Szaman zapodaje że to jeszcze nie zima tylko takie cos tam ble ble zima też mi coś :rolleyes: .

Narty narty jedziemy na narty :P:rolleyes:.

Ciekawi mnie też gość  za ten teges twardziel , mam cynk że mają tam lotnisko dudować , to nam chłopina na F16 się przeżuci :robot:!TOMCAT .

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Bobas napisał:

Czy jesteście za przyjęciem euro ?

Tak, przyjmiemy każdą ilość :D

Oj co ja czytam chyba bałwana ulepił i troszku zmarzł .

A tak wszysko oki woda w kranie leci dym wali kominem hi hi hi .

Bo czytam i się matrwię czy aby wycieraczka jest przed domem hi hi hi .

 

P.S.

Chłopak nam od tej pracy całkiem o czadział czy cuś hi hi hi .

Załapałem z brunem po lesie szalał i dopiero do domku dotarł :D:D od rana hi hi hi .

Uciekam myk myk bo jak się skrzykną z tym za autostrady to na bank ja sobie polatam F16 hi hi hi .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Się Małi podśmiewaj, ale jak wracałem z fabryki w niedzielę, śnieg tak walił, że nie wiedziałem chwilami dokąd jadę.

Normalnie jak w filmach Gwiezdne Wojny, wchodzę w nadprzestrzeń - mniej więcej taki widok.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, robson napisał:

Się Małi podśmiewaj, ale jak wracałem z fabryki w niedzielę, śnieg tak walił, że nie wiedziałem chwilami dokąd jadę.

Normalnie jak w filmach Gwiezdne Wojny, wchodzę w nadprzestrzeń - mniej więcej taki widok.

:lol::lol::lol: Robson, pełen szacun.

Odnośnik do komentarza

Proszę jak się obudzili :D .

 MILENIUM między  galaktykami śmigałeś :D , ja tego nie ogarniam muszę koniecznie kolegę odwiedzić .

Robercik czy aby na pewno przed tobą nie śmigał jakiś Król :P i przecierał szlak .

Jutro zadzwonię . Musowo to sprawdzić ;) .

Robercik zaczynam się o ciebie mocno martwić .

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...