Skocz do zawartości
Forum Burgmania

OZS 2016, czyli kończymy sezon


Joasia70

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

No to w przyszłym roku OZS zrobimy w sierpniu ;) 

Przypominam, że w zeszłym roku dokładnie o tym samym czasie robiliśmy OZS i jakoś Wam nie przeszkadzało . Na pogodę nic nie poradzimy i jeśli komuś zależy na spotkaniu się i ogniskiem zakończeniu sezonu to i w taka pogodę przyjedzie.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Grześ napisał:

Artur teraz do Ciebie strasznie nie na miejscu odpowiedź jak na klubowicza.

A co ma piernik do wiatraka..Artur mimo tego że jest klubowiczem jest jednym z nas Burgmaniaków, a przede wszystkim człowiekiem który ma prawo do wolnej wypowiedzi.

Szczerze powiedziawszy nie widzę nic złego w jego wypowiedzi bo ma 100%rację i jak komuś się nie podoba to w przyszłym roku niech pójdzie za radą Marcina78 i podejmie wyzwanie organizacji OZS i dopasowanie terminu tak by Wszystkim pasowało no i pogoda była super 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A ja jeszcze chciałam Dadzi życzyć zdrówka :) 

Kobitko kuruj się szybko bo kolejne spotkania coraz bliżej i już mus być :)

Odnośnik do komentarza

dzieki wszystkim za spotkanko i wspólne pogaduchy przy ognisku i przy pełnych stołach

sezon również uważam za zamknięty  i oby przyszły był jeszcze lepszy 

z niecierpliwością  bede czekał na ORS 2017

Oczywiście czapki z głów dla tych co na 2 oo

pozdro 

ps. mario 3101   nie wiem o co  ci chodzi  z tym terminem  OZS  ale jakoś Cie nie kojarzę  ze spotkań  na Chudowie  -  czyżby tez ci nie pasował dzień  i godzina  ?

czy ja tak rzadko bywam ?

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Gdyby nie praca,był by jeszcze jeden !scooter i niestety :unsure:, a że sezon u mnie nadal "otwarty"  i białego g... jeszcze mało, jak p...racodawca pozwoli,a czwartków sporo, to spotkam-y jeszcze się. :msn-wink:. Pozdrowienia dla Was. !starwars

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
12 godzin temu, Grześ napisał:

Mario ma rację można było to wcześniej zorganizować.

Wcześniej ztn. kiedy ?

We Wrześniu były zloty co tydzień i większość by nie przyjechała.

Październik lało cały miesiąc. W zeszłym roku 8 Listopada było ok.

Więc kiedy " kończyć sezon " ? Tak jak pisze Joasia w Sierpniu ? No chyba jaja se robicie.

Termin OZS był podany 03.10.2016 i jakoś nikt nie wnosił sprzeciwów.

A teraz nagle że za późno.

 

12 godzin temu, Grześ napisał:

 Artur teraz do Ciebie strasznie nie na miejscu odpowiedź jak na klubowicza.

Mówię to co myślę jako zwykły człowiek a nie jakiś tam Klubowicz.

Ja jeżdżę na skuterze kiedy się da , spotykam się z przyjaciółmi i z tego czerpię zadowolenie a nie siedzę w domu i czekam na optymalne warunki żeby było "ciepło i sucho"  tak jak Ci co krzyczą a nigdzie ich nie widać

 

Odnośnik do komentarza

Ja pisałem rok temu żeby robić wcześniej ozs ale kto mnie tam słucha. Nie mam przebicia. A do tematow lepiej się nie wtrącać bo i tak zostanie się zdeptanym.  

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Grzesiu ale wcześniej to znaczy kiedy ?

Konkretnie.

Napisałem już że cały Wrzesień (mam na myśli niedziele ) był zawalony różnymi zlotami więc odpadał. ( większość z nas jak ma do wyboru wyjazd na drugi koniec Polski i zabawę przez trzy dni to woli to niż ognisko na cztery godziny )

Cały październik lało .W każdą Niedzielę !

Więc pytam kiedy ?

Część z naszego grona była na urlopie od połowy Sierpnia do 4 Września.

Skoro ma to być "zakończenie" sezonu to nawet nie dopuszczam możliwości aby "kończyć sezon" 10 Sierpnia. No litości.

Odnośnik do komentarza

To zaplanujcie dużo wcześniej termin ozs  a nie miesiąc czy dwa przed  wtedy większość się dostosuje i załatwi wolne  by spędzić czas razem. Dawajcie już datę rozpoczęcia sezonu i tyle podać kilka i głosujemy  która wszystkim by odpowiadała a to że są zloty to nie tłumaczenie ozs to też jest zlot tylko dal nas Burgmaniaków śląskich. 

Powiedzmy rozpoczęcie ----Kwiecień 

Zakończenie ---------Wrzesień   

I proszę resztę o wypowiadanie się co  o tym myślą ???????????

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Grzesiu miałem się nie odzywać ale .......z całym szacunkiem dla Twojej osoby i Twoich pomysłów ( bo są fajne) powiedz proszę kiedy byś chciał OZS?? odkąd pamiętam przeważnie było coś nie tak, a to miejsce, a to termin,  jak chcesz możesz przecież zorganizować we wcześniejszym terminie ognisko jak parę lat temu w Rudach było przecież ok a zakończenie.... niech będzie zakończeniem taka jest tradycja wiadomo nie każdemu pasuje termin ale przecież można wcześniej zapytać kiedy będzie czy poprzez forum czy na czwartkowym spocie czy PW posłać i wtedy będziesz wiedział wcześniej. Naprawdę ciężko mi jest Ciebie zrozumieć

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Chyba nie do końca pojmujesz działanie klubu.
Imprezy odbywające się na terenie Polski mają dość sztywno przypisane daty , a jak chodzi o regiony to dopasowują się w tzw "okienka".


Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Grzesiu powiem szczerze nawet mi się nie chce komentować tego co tu wypisujesz i proszę wszystkich o nie wdawanie się już w przepychanki słowne .

Każdy niech zostanie przy swoim zdaniu i zakończmy temat bo zaczyna mi być wstyd.

Grzesiu masz coś do Nas to znajdź czas wpadnij na czwartkowe spotkanie i wtedy sobie powyjaśniamy. 

 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Grześ w czwartek będziemy ustalać terminy na 2017 i 2018.Nie wiem czy wstrzelimy się z pogodą i twoim humorem w odpowiedni termin.

 

ps,Joasiu sorry ale klikneliśmy chyba w tym samym momęcie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
7 minut temu, Grześ napisał:

To zaplanujcie dużo wcześniej termin ozs  a nie miesiąc czy dwa przed  wtedy większość się dostosuje

No jeśli miesiąc czy dwa to za mało czasu aby zaplanować wyjazd na ognisko to ile czasu potrzeba na zaplanowanie urlopu ?

no ale skoro chciałeś konkretów to Ja dzisiaj proponuję termin ORS 2017 na 26 marzec. Tylko jak będzie zima stulecia to bez pretensji proszę i obecność obowiązkowa :angry:

 

Odnośnik do komentarza

Krzysiu to nie problem i nie tłumaczenie dla chcącego nic trudnego prawda jest taka ze wszystko musi się kręcić wokół klubowiczów. A reszta się nie liczy.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Grześ napisał:

 

Powiedzmy rozpoczęcie ----Kwiecień 

Zakończenie ---------Wrzesień   

I proszę resztę o wypowiadanie się co  o tym myślą ???????????

Proponuję rozpoczęcie na ostatni weekend czerwca a zakończenie pierwszy weekend września , będziemy jeździć tylko przez wakacje ,wszystkim będzie ciepło i będzie git 

Grześ będzie ci pasowało ?

 

Odnośnik do komentarza

Joasiu a co takiego napisałem że jest ci wstyd za mnie, piszę sczerze co myślę

Marcin walczę by to była pora by wszyscy przyjechali na moto a nie w zimnych miesiącach

Jo nie mom pretensji do nikogo chcę by planowanie spotkań ozs było bardziej rozsądne

Walczyłem o to już rok temu pamiętacie ???????????

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Grześ mogłeś "walczyć" w momencie założenia tematu, ale nie wypowiedziałeś się ani słowem, a było wystarczająco dużo czasu

wstyd mi, że teraz po czasie specjalnie wywołujesz awantury .... i napiszę jeszcze raz to nie miejsce na takie sprawy, masz coś do Nas przyjedź i mniej odwagę porozmawiać twarzą w twarz

to wszystko co napisałam już w tym temacie masz ochotę dalej to ciągnąć proszę bardzo

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Mistrzu nie jesteś pępkiem świata masz problem to w CZWARTEK jest CO TYGODNIOWE spotkanie możemy pogadać chyba że potrzebujesz 7-mio tysięcznej publiki dla swoich problemów.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Grześ gdybyś bywał na Czwartkowych spotkaniach ( nie ty jeden pracujesz do późna , inni jakoś jak chcą to przyjeżdżają .Może nie co czwartek ale przyjeżdżają ) to byś zauważył że terminy są dyskutowane w całym GRONIE OBECNYCH i to większość wybiera i akceptuje konkretne terminy .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...