Skocz do zawartości
Forum Burgmania

OZS 2016, czyli kończymy sezon


Joasia70

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, GadekW napisał:

My zabieramy sie prawdopodobnie z Anią i Kristofem...co ty na to Ania?

A ja na to jak na lato..Może z Wami na pokładzie nie pomylę drogi :-D

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za miłe spotkanie przy ognisku. Dla mnie to faktycznie było zamknięcie sezonu. Ze względu na aurę (zima postępuje szybciej niż się spodziewałem) oraz ze względu na mój sprzęt. Dojechałem do domu prawie bez problemów.  Prawie! Ok 500m od domu nagle zgasł mi silnik ( i to jeszcze na skrzyżowaniu kiedy miałem ruszać)! Wepchałem go na chodnik. Zapaliłem ale chwile pochodził i zaraz zgasł. W końcu już w garażu, postawiłem go na stopkach i zapaliłem. Silnik chodzi ale jakby na jeden tłok - dźwięk traktora. Koło się obraca. Gdy dodaję gazu obraca się szybciej. Ale jak naciskam hamulec tylnego koła i koło zwalnia to znowu pojawia się dźwięk traktora i gdy zatrzymuje się koło to silnik gaśnie. Gdy go pchałem i silnik pracował to było mi go łatwiej pchać - trochę silnik mi pomagał, ale gdy dodałem gazu to gasł. Oczywiście włączyła się kontrolka F1. Co to może być? Czy ktoś miał kiedyś takie objawy? Coraz częściej myślę o zmianie sprzęta na coś innego. Pozdrawiam i do następnego

Odnośnik do komentarza

Darku Sprawdź świece ,cewki i sprawdź jakie błędy wyczytało .Nie przesadzaj takie usterki to nie poważne awarie ,a może po prostu było mu dziś za zimno :wink32:

Dziękujemy za wspólne ognisko,pyszne wypieki ,smakołyki a przede wszystkim za wspaniałą atmosferę .Teraz oficjalnie można powiedzieć że sezon zakończony ,a przypomniało dziś o tym te białe ...... co zaczęło sypać . Pozdrowienia dla twardzieli na 2oo :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

My również dziękujemy za mile spędzony czas. Dotarliśmy do domku cali i zdrowi. Do następnego spotkania

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zakończenie sezonu (OZS) było bardzo zagrożone ....... ale odbyło się i stwierdzam, że Oficjalnie Zakończyliśmy Sezon.

Dziękuje za miłą, wesołą atmosferę i gorące dyskusje nie tylko przy ognisku oraz za wszelkie pyszności i słodkości.

To teraz czekam niecierpliwie na ORS :)

 

Dla TWARDZIELI na 2oo

16508740-powitanie-nowego-roku-ba%C5%82w

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

I my w domu. Było super

Aura zimowa ale atmosfera zaje....ta.

Brawo dla twardzieli na skuterach.

 

PS

Darkhem nie peniaj pogrzebiesz i będzie git.

Masz całą zimę więc na spokojnie ogarniesz wszystko ( Marcin78 na pewno ci podpowie co i jak )

Odnośnik do komentarza

Fajnie że tym razem dane było Nam spotkać się przy ognisku co prawda było nas nie tak dużo jak zawsze ale było równie miło..

1 Twardziel na 2oo ( czyli Kristof ) przez pół drogi jechał z śniegiem w oczach bo ciągle sypało to cholerne białe g...o.  

My również uważamy sezon za zamknięty i zostaje nam tylko czekać na rozpoczęcie nowego :-)

Pozdrawiamy Ania, Kristof i Olivier 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dzięki za spotkanie :) cieszę się i serce me się raduje że mogłem Was zobaczyć :) rozgrzało mnie to tak że było mi ciepło nawet w drodze powrotnej ( a całkiem ciepło mi było jak jechaliśmy po białym g....) Monia dziękuje za pozdrowienia i ciacho :)

WP_20161113_13_14_30_Pro_LI 1.jpgWP_20161113_13_14_23_Pro_LI.jpg

Sezon uważam za zamknięty i czekam z niecierpliwością na ORS 2017 :D

 PS 1 nie byłbym sobą gdybym czegoś nie zapomniał..... Patryk dzięki za sweterek :) odbiorę w czwartek

PS 2 Darek nie przejmuj się masz kupę czasu żeby ogarnąć temat, na ORS 2017 zdążysz :) 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
3 minuty temu, robert1973 napisał:

(...) PS 1 nie byłbym sobą gdybym czegoś nie zapomniał..... Patryk dzięki za sweterek :) odbiorę w czwartek (...)

Do tego sweterka to już dwóch się przyznaje

różowy-sweter-dziewczęcy-polo-ralph-lauren.jpg 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Sezon 2016 zakończony :(

Dziękujemy za wspólne ognisko.

Z niecierpliwością czekamy już na ORS 2017 :)

Do zobaczenia znów :)

Kasia i Marek :)

 

  GrupaOZS2016a.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No i sezon udało się zamknąć ogniskiem :) troszkę było zimno ale atmosfera rozgrzewała :) 

Dziękuję za pyszne sałatki, kurczaczki, ciacha, herbaty :) 

Dla czterech odważnych na 200 gratulacje :) 

a teraz byle do wiosny i do ORS :)

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, mario3101 napisał:

Zakonczenie Sezonu na 4 motorach - fest moc B);) a nastepne zakonczenie proponuja w Grudniu po południu :wub:

Zawsze znajdzie się ktoś komu nie pasuje- to termin to temperatura..

Dla chcącego nic trudnego.. a jak już chodzi o ścisłość to nie na motorach tylko na motocyklach :-)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Godzinę temu, mario3101 napisał:

Zakonczenie Sezonu na 4 motorach - fest moc B);) a nastepne zakonczenie proponuja w Grudniu po południu :wub:

Jedni woleli się spotkać i tak zakończyć sezon ( chociaż tak naprawdę będą jeździć dalej ) a inni zostali w domu w kapciach i pierdząc w stołek marudzą przed kompem.

Co kto lubi.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, mario3101 napisał:

Zakonczenie Sezonu na 4 motorach - fest moc B);) a nastepne zakonczenie proponuja w Grudniu po południu :wub:

Lepiej zakończyć sezon na czterech motocyklach w towarzystwie paru samochodów,miło spędzić czas przy ognisku z przyjaciółmi pozytywnie nastawionymi , niż siedzieć w doma na krześle przed kompem i pierdoły pisać ;) Trzeba było przyjechać to było by pięć :)

Oczywiście jeśli proponujesz następne zakończenie w grudniu, to nie ma problemu ,mam tylko nadzieję że je zorganizujesz ,załatwisz drewno ,ładnie odśnieżysz dojazd ,może załatwisz jeszcze kulig dla dzieci .Zimowa porą też jest fajnie na ognisku ,więc jak podejmujesz się wykonania ?

Widzę Artur żeś mnie wyprzedził i też Cię to ruszyło :wink32:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...