Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Ponownie blokada "Podejrzenie Oszustwa" na FireFox


SlawoyAMD

Rekomendowane odpowiedzi

Lucek, nie wiem jak Ty to robisz, ale u mnie sprawdziłem na tablecie i dwóch telefonach z androidem i niestety forum w przeglądarkach jest blokowane jako strona wyłudzająca dane. Niestety.

Odnośnik do komentarza

Taa a ja puszczam sygnały dumne które lądują na forum... Mam trzy urządzenia z Androidem i od zaistnienia tej sytuacji nie mam najmniejszych problemów. Na urządzeniu IOS tak jak pisałem, trzeba zignorować ostrzeżenie i wszystko chodzi.

chodzi, ale za każdym razem jak zmieniasz stronkę to musisz na to dziadostwo klikać, np. udało mi się wejść na regionalne i chcę powrócić na stronkę główną no to znowu klik, za każdą zmianą trzeba klikać nie mówię już o wysłaniu posta, armagedon normalnie.

chyba że się uwzięło tylko na mnie, he he

Ps. dobre że w pracy mi działa Ciiiiiiiiiicho bo się wyda, hi hi

Odnośnik do komentarza

Ja po prostu na Androidzie nie używam żadnych zewnętrznych przeglądarek typu chrom, opera itp. Zwyczajnie klikam w ikonkę Internet i wszystko świetnie działa.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Panowie, ja tam tuman komputerowy jestem, ale odnoszę wrażenie że problem leży nie w systemie operacyjnym a w antywirusie. Do dziś miałem avsta i nie było możliwości przeskoczenia tego "czerwonego komunikatu", dopiero po całkowitym wyłączeniu tego antywirusa mogłem to zrobić.

Dziś przesiadłem się na inne narzędzie i "wróciłem do obiegu".

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

U mnie też jest blokada. I antywirus nie ma znaczenia. Sprawdzałem na kilku różnych komputerach. Zarówno w domu jak i w pracy.

Odnośnik do komentarza

Hmmm... czy administracja poczyni jakieś starania by forum działało normalnie ? @Tetsuo, w moim przypadku, za każdym razem pojawia się info o oszustwie i muszę powtarzać procedurę, że jednak nie. Trochę to frustrujące, zwłaszcza, że problem nie jest od wczoraj ...

Odnośnik do komentarza

Działania zostały poczynione kilka dni temu. "Ociąganie się" leży po stronie google.

Nie musicie pisać komu "działa" a komu "nie działa". Wszystko widzimy.

Jeśli ktoś czuje jakiekolwiek frustracje sugeruję, na tą chwilę, odwiedzanie innych for lub korzystanie z tapatalk'a.

Odnośnik do komentarza

Na 99% nie

Na IE dziala poprawnie a na FajerFoksie wywala oszustwo.

Na razie z uporem maniaka klikam ze to "Jasna strona mocy"

w nadziei, ze automat wezmie pod uwage odsetek pozytywnych opini :)

Ps. Frustracje to mozna czuc jedynie jezeli chodzi o szybkosc dzialania forum.

Odnośnik do komentarza

Zważywszy na ogromną bazę danych jaką zgromadziliśmy od 2004 roku a także ostatnie niedogodności z dostępem, w najbliższym czasie nasze forum przejdzie prace konserwacyjne oraz zostanie zaktualizowane do najnowszej wersji IP Board.

Prace przygotowawcze już trwają, więc mogą pojawić się problemy techniczne oraz przerwy w działaniu forum Burgmania.net.

Wkrótce forum będzie miało też dłuższą przerwę techniczną o czym poinformujemy Was chwilę wcześniej.

Odnośnik do komentarza

Aby Avast nie blokował dostępu do strony należy ją dodać do wyjątków:

1.Prawym klawiszem myszy klikamy na ikonkę Avasta (tą obok zegarka w tray-u)

2.Wybieramy "Otwórz interfejs...."

3. W oknie Avasta które się otworzy klikamy lewym klawiszem "Ustawienia" - taki trybik w prawym górnym rogu

4. Wybieramy zakładkę "Ochrona aktywna" a w niej "Osłona WWW" i dalej "Dostosuj"

5. W kolejnym oknie które się otworzy wybieramy zakładkę "Wykluczenia" a tam w polu "Wykluczone adresy URL" wpisujemy "http://www.forum.burgmania.net/*" (bez cudzysłowu) i zatwierdzamy OK

Po tej operacji Avast nie blokuje już strony forum i siedzi cicho.

Czerwona strona w przeglądarce oczywiście wyskakuje w dalszym ciągu - ona nie ma nic wspólnego z Avastem.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zrobiłem jak napisałeś i teraz widzę stronę ale i tak nie mogę nic zrobić bo czerwone okno awasta z ostrzeżeniem nie daje się zamknąć.

Mam na myśli PC bo na telefonie jakoś idzie

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Trochę długo im idzie to odblokowanie. Przecież to już zakrawa na działanie na szkodę "podmiotu"...

Odnośnik do komentarza

......... ale i tak nie mogę nic zrobić bo czerwone okno awasta z ostrzeżeniem nie daje się zamknąć.

Jeśli chodzi o czerwone okno z treścią "Wchodzisz na stronę wprowadzającą w błąd itd..." to nie jest okno Avasta, przejść je można klikając na "Szczegóły" i dalej na podkreślony napis "wejść na tą niebezpieczną stronę"

Odnośnik do komentarza

Ja używam Chroma i tam nic takiego nie występuje ale zainstalowałem FF i faktycznie nie chce odblokować do końca chociaż widok mam nieco inny niż u Ciebie. Dla FF u mnie pomogło w punkcie 5 mojego opisu dołożenie w zakładce "Wykluczenia skryptów" (oprócz "Wykluczenia") tego samego wpisu "http://www.forum.burgmania.net/*" (bez cudzysłowu)

Odnośnik do komentarza

Używam w zasadzie tylko Chroma i o ile na komputerze stacjonarnym nie zauważyłem problemu z dostępem to już wchodząc tu przez Chroma ze służbowego lapka mam to czerwone okno z ostrzeżeniem. Całe szczęście że daje się ominąć

Odnośnik do komentarza
Dnia 5.09.2016 o 00:49, JER2Y napisał:

Aby Avast nie blokował dostępu do strony należy ją dodać do wyjątków:

1.Prawym klawiszem myszy klikamy na ikonkę Avasta (tą obok zegarka w tray-u)

2.Wybieramy "Otwórz interfejs...."

3. W oknie Avasta które się otworzy klikamy lewym klawiszem "Ustawienia" - taki trybik w prawym górnym rogu

4. Wybieramy zakładkę "Ochrona aktywna" a w niej "Osłona WWW" i dalej "Dostosuj"

5. W kolejnym oknie które się otworzy wybieramy zakładkę "Wykluczenia" a tam w polu "Wykluczone adresy URL" wpisujemy "http://www.forum.burgmania.net/*" (bez cudzysłowu) i zatwierdzamy OK

Po tej operacji Avast nie blokuje już strony forum i siedzi cicho.

Czerwona strona w przeglądarce oczywiście wyskakuje w dalszym ciągu - ona nie ma nic wspólnego z Avastem.

Po Twoich wskazówkach co do AVASTA mam już spokój Wielkie Dzięki

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W FF całkowicie już przestały przychodzić ostrzeżenia, więc chyba nas Google łaskawie odblokowało :) I znów życie jest piękne :P

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Żródła Administracyjne z PL donoszą, że blokada zdjeta!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...