Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Sierpień w Zachodniopomorskim ...


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 174
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • SlawoyAMD

    17

  • Urbi

    16

  • marekb9t

    16

  • bilety

    13

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Czy ktoś w ogóle jeździ? 30*C, upał jakich brakowało a w temacie cisza? Uuuu ewidentne kończy się sezon. Ruszy w marcu z impetem, gdy znów będzie 10*C

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja dzis w Szczecinie bylem z Siorbakiem na 2oo... Upal nieziemski, wiec kurtka w kucerku i na Wlocha lecialem. Niestety powrot juz osobno, bo trzy godziny na rezonans magnetyczny czekalem...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dzisiejszej nocy udało mi się jakoś sprasować 35 GB filmików nagranych podczas naszej wyprawy.

Niestety mocowanie kamery na skuterze nie jest najlepszym pomysłem (znaczne drgania).

Tak czy inaczej filmik powstał, więc zapraszam do obejrzenia :)

EDIT

Prawa autorskie usunęły muzykę :(

Czyli kilka godzin oczekiwań szlag trafił

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ale projekt masz zapisany? Ja w filmach szukam już niszowej muzyki, bo większość popularnych hitów jest już tak zabezpieczona na serwerach YT, że ciągle coś krzyczy o łamaniu praw... I nawet nie pomaga zmiana nazw plików dźwiękowych.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj o 10.00 wyskoczyłem z teściem na objazdówkę. Teść na swojej hondzie spirit shadow 1100 a ja na swojej majce 400. Byliśmy w Pustkowie na lodach , następnie Kamień Pomorski i żeberka w Babigoszczy. Wyjazd bardzo udany, stuknęło 200km i powrót o godz 15,00. Na termometrze miałem 32C, nieźle grzało.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzis Świnoujście nawiedzila spora grupa ze Szczecina i Wolina. Dzieki chlopaki i dziewczyny za spotkanie, szkoda tylko ze musiałem uciekać szybciej przez pracę.

764425eff13a0c06419fd4d7eeb2e620.jpg

77c10b3ff1ee0b6c9c3fc5fba70ed2b1.jpg

0a8333a140278db4661d8f695fad6014.jpge1ed7c1b79281e594e62f79746bf5ce5.jpg

3bede533c0370e0cf75d1216a0e60fef.jpg

e3cd5dccebfe19c7e15898a9cd96e24d.jpg

f1d6dff990faa012b3d9f374410fbee0.jpg

7c533fcf52ba3e1e52391076def9520d.jpg

102932a2b046b0b1d9c04b28dfa4ceb8.jpgfaf77f4bc97b12eaf7993545901bfe73.jpg

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Genialne widoki... Co się Kissowi stało, że ściągał pokrywę od napędu? Ten winkielek z "odbiciem" groźnie wyglądał... Niemcy uwielbiają łatki posypywać kruszywem i już nie raz na ich drogach hamowałem dużo przed zakrętem, jak tylko śladowe ilości tego gxxxx zobaczyłem na drodze...

Te drogi miedzy skałami... Poezja.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

KriSSo zapomniał zrobić przegląd przed wyjazdem, więc na szybko w trasie zrobiliśmy go razem ;) a tak bardziej na serio to kontrolka paska się zaswiecila i obroty wzrosły o 2k. Po skasowania błędu wszystko jest ok. Zafiksował z radości, że jedzie w taką podróż;)

Odnośnik do komentarza

Krzysiu nieżle się ślizgnął- a co to za zajefajny zamek był? (ten pierwszy na filmie- Artur pokusisz się na mały opis trasy? Robercie- absolutnie fantastyczny film

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Szkoda że nie wiedziałem że lecicie nad morze. Chętnie bym się wybrał bo nudzilem się przez cały dzień :-(

Poproś ArtCho żeby ciebie dopisał do listy Whatsapp to będziesz na bieżąco.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Super bylo w tak miym towarzystwie, ale w następny weekend musimy powtórzyć :clapping:

Było SUPER następny weekend jedziemy do Świnoujścia.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jedna z lepszych niedziel w tym roku, wszystkie atrakcje w doborowym i miłym towarzystwie, jazda, kąpiel w morzu, odwiedzenie naszych przyjaciół w Świnoujściu, pogaduchy, pyszny obiad, deser. Dziękujemy życie jest piękne.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Krzysiu nieżle się ślizgnął- a co to za zajefajny zamek był? (ten pierwszy na filmie- Artur pokusisz się na mały opis trasy? Robercie- absolutnie fantastyczny film

To Burg Hohnstein http://www.burg-hohnstein.info/ Okazało się, że można wjechać na zamek na moto, a na końcu stał sklep z kaskami :)

Prowadzi do niego kręta droga :)

https://www.google.p...36!4d14.1096626

Muszę znaleźć trochę czasu i mam w planach opisanie wyprawy.

Poproś ArtCho żeby ciebie dopisał do listy Whatsapp to będziesz na bieżąco.

Wyślij mi proszę w prywatnej wiadomości swój nr telefonu, zainstaluj WhatsUp i wtedy dołączę Ciebie do grupy, w której powiadamiamy się o polatankach "last minute" :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...