Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Sierpień w Zachodniopomorskim ...


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

Przejechałbym się do Niederfinof znowu, niestety w sobotę pedałuję na maratonie w Nowogardzie. Może przeniesiemy na niedzielę?

Nie dam rady. Praca stoi na przeszkodzie

Gdyby któryś z emerytów ewentualnie rencistów jest zainteresowany to w sobotę u mnie na wsi pan od pszczółki Mai będzie robił chałturę. Wjazd całe zero pln

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 174
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • SlawoyAMD

    17

  • Urbi

    16

  • marekb9t

    16

  • bilety

    13

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Nie dam rady. Praca stoi na przeszkodzie

Gdyby któryś z emerytów ewentualnie rencistów jest zainteresowany to w sobotę u mnie na wsi pan od pszczółki Mai będzie robił chałturę. Wjazd całe zero pln

W jakich godzinach?

Odnośnik do komentarza

Roman ale o co pytasz? O maraton? Jutro o 11-tej startują babeczki a o 13-tej faceci. Do 12-tej czynne biuro zawodów, ja będę po 11-tej na miejscu. Plac Szarych Szeregów 6.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W Świnoujściu fajna imprezka żaglowcowa... Do niedzieli włącznie imprezy szantowe i kupa straganów.

30bffae511deaad0.jpg

Zupa rybna...

53deb4e1a339fb1d.jpg

2d13a480b8103f26.jpg

Odnośnik do komentarza

Przy okazji ze Świnoujścia dzisiaj startuje maraton Bałtyk-Bieszczady, 1008km na rowerze. Startuje tam mój kolega z pracy i w tym roku robi trasę tam i z powrotem czyli 2016 km rowerem.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Sławku ale ta druga fotka no no Gosiaczek przy takim garnuszku.......?

No jak to czarownica... Przy kotle :evil:

Odnośnik do komentarza

Przy okazji ze Świnoujścia dzisiaj startuje maraton Bałtyk-Bieszczady, 1008km na rowerze. Startuje tam mój kolega z pracy i w tym roku robi trasę tam i z powrotem czyli 2016 km rowerem.

Odprowadzałem ich wczoraj do promu - tzw masa krytyczna. Szacun dla nich. W zeszłym roku mój kolega też jechał. Nawet miałem propozycję pojechania na moto jako zabezpieczenie, ale wymiękłem. Tym bardziej podziwiam zawodników.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Czołem Burgmaniacy,

przypominam o akcji "Szlachetna Paczka" od Burgmaniaków 2016.

Już kilkunastu z nas włączyło się do tegorocznej edycji, czekamy na pozostałych. Skarbonka Szlachetnej Paczki czeka na Wasze złotówki.

Pozdrawiam serdecznie i zachęcam do zasilania skarbonki na ten szczytny cel.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...