Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Jakim skuterem jezdzisz?


dr.big

Jakim modelem skutera jezdzisz?  

102 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Atlanticow? Jezdza chyba jakies 4 :) , a interesowalo mnie ile jest naprawde X9 i np. An250, bo to rzadkie modele. Dziwi natomiast, ze na razie tak malo An 400 :) , no a ilosc ypek 250 po prostu powala...

Ujmujac krotko, nawet gdyby lista miala 30 miejsc, to zawsze znalazlby sie ktos mowiacy: mojego skutera nie ma w ankiecie :) !

PS. Zreszta zaraz moge zmienic np. AN250 i X9 na Scarabeo i Beverly :):):) .

Odnośnik do komentarza

Panowie spokojnie ja nawet ciesze sie ze Atlanta nie znalazla sie obok Japoniomani :D toz to istna plaga :lol: !tut .A calkiempowaznie to w Polsce jest ok 15szt ,10 ktore sprzedal impoerter i 5szt o ktorych wiem ze zostaly sprowadzone.

Ale nie watpliwie Suzuki i Yamaha tego moze byc najwiecej.

Atlanty laczcie sie

majon

Odnośnik do komentarza

Obserwuję wyniki głosowania jak by to były jakie? zawody czy bitwa !tut

Oj, oj! Jako użytkownik Burgmana 400 czuję na plecach niebezpieczny oddech "Helixiarzy". Podejmujemy rzucon? w twarz rękawicę :lol:

Panowie! Do boju! Pokonamy ich i "Majestysiarzy"!

Do boju! "Boooguuurodziiicaaa ..........

Odnośnik do komentarza
Dragon- pisałem to wielokrotnie ale napiszę raz jeszcze:

Klub nazywa się Burgmania bo duże skutery najszybciej kojarz? się wła?nie z Burgmanami... a przynajmniej tak było do tej pory.

Je?li mam być szczery ciesze się, że przybywa różnych nietypowych skuterów w naszym gronie a je?li  chodzi o Majesty: Dobry skuter to i dużo ich jeĽdzi  :)

Ja wiem... musiałe? tak napisać... :) rejestracja nowej domeny jest bardziej kłopotliwa niż Twoja odpowiedĽ... :lol: a i administrowanie dwoma domenami jest trudniejsze... ;):)

A może kolejna sonda...???? Czy w przypadku więszo?ci odpowiedzi "Majesty" strona powinna nazywać się majestomania... :D !tut :);)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Tyle ze Burgmania to byla nazwa poczatkowa kiedy powstawal ten klub, obecnie kazdy posiadacz Maxi Skutera moze byc klubowiczem Burgmanii a nazwa maximania jest idiotyczna :lol: choc lepsza niz maxiskutermania i pochodne klony. Majestymania tez jakos brzmi glupio. Z tego co obserwuje niedlugo powinnismy sie nazywac Silvermania czyli milosnicy srebra !tut

Odnośnik do komentarza
Tyle ze Burgmania to byla nazwa poczatkowa kiedy powstawal ten klub, obecnie kazdy posiadacz Maxi Skutera moze byc klubowiczem Burgmanii a nazwa maximania jest idiotyczna  :D choc lepsza niz maxiskutermania i pochodne klony. Majestymania tez jakos brzmi glupio. Z tego co obserwuje niedlugo powinnismy sie nazywac Silvermania czyli milosnicy srebra  ;)

Artix.

Spoko, żartowałem :lol: , ale nie zgodzę się z Tob?, że inna nazwa była by idiotyczna... !tut s?dzę, że jest to kwestia raczej przyzwyczajenia do "marki"... ;) gdyby? od pocz?tku posługiwał się inn? nazw? np. "maximania" być może wtedy na nazwę "burgmania" powiedział by? idiotyzm... :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Pewnie tak :lol: ale kiedy powstawala ta strona jezdzilem Yamaha a o Burgmanie nawet nie myslalem i nazwa Burgmania przypadla mi do gustu odrazu !tut

Odnośnik do komentarza

Ja osobi?cie znam trzech własciecieli X9

-Jedrus -Wrocław !tut

-Majkel -Poznań

-Bolo Winkiel -Poznań

i jeszcze jeden ,choc nie iwem czy juz nie sprzedał swojego sprzeta -Rafał tez z Poznania

A jesli chodzi o Burgi 250 to ma takiego Gregor i chyba Sławek z Wrocka a po Poznaniu jeĽdzi tez jeden ,ale to raczej motocylkista ,ktory go dosiada jak chce szybko przemkn?c przez miasto :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

i, i, i, i, ja

No i wsadzony kij w mrowisko (burgmanowisko). ;)

Ankieta, jak ankieta. Celowa lub wymy?lona dla zabicia czasu.

A ja swój głos oddałem (liczę na 0,5%)

Ale żeby się licytować ........ :)

Dyskusje na temat nazwy klubowej s?dzę, że traktujecie w formie przekomarzania się, a nie poważnie.

Dla mnie Burgmania to już slogan, a nie przypisanie lub okre?lenie użytkowników modelu skutera.

Traktuję to jako pewien punkt (który może się z czasem zmienić) do którego prowadzi droga w przygodzie z jedno?ladem.

Panowie (bo Panie nie gor?czkuj? się :) ) mnie naprawdę podobaj? się "burgmanowe insygnia" (logo) których jeszcze nie posiadam ( !tut dajcie mi szansę :lol: ).

Dla ankietera propozycja na stworzenie ankiet (na zimowe wieczory) z podziałem na:

- marki

- modele

- typy

- pojemno?ci

- odmiany

- kolory

- ....... ;):D

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
...Dyskusje na temat nazwy klubowej s?dzę, że traktujecie w formie przekomarzania się, a nie poważnie.

Dla mnie Burgmania to już slogan, a nie przypisanie lub okre?lenie użytkowników modelu skutera.

Traktuję to jako pewien punkt (który może się z czasem zmienić) do którego prowadzi droga w przygodzie z jedno?ladem...

Gdzie by tam na żarty... Ja z Artixem to bardzo poważnie... Prawda Artix??

Odnośnik do komentarza

Nareszcie trochę nietolerancji i tendencyjno?ci :P

Majesty gór?, bo jak widzę czę?ć znamienita "Burgierów" miło?ć do maxów rozpalała obcuj?c z YPk?. :P

A nawet je?li nie, to "zero tolerancji": YPki Gór?!!

:P:D:P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...