Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Jakim skuterem jezdzisz?


dr.big

Jakim modelem skutera jezdzisz?  

102 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też chcę INNE !!! :rolleyes: No to sobie krzykn?łem, hehehe ;););)

Mój skuter mi się podoba i już!!! Chcę inne ( może jakie? głosowanie ). ;);)

To skandal, że Bigu nie umie?cił w sondzie tak popularnego skutera jakim jest Magnus Aquila !!!! ;)

Głos oczywi?cie na Majesty - jednocze?nie mój pierwszy skuterek. ;)

Odnośnik do komentarza

Jako posiadacz mniejszej pojemno?ci składam wszem i wobec protest przeciw dyskryminacji mniejszych pojemno?ci na forum poprzez umieszczenie w sondzie tylko samych "potworów" z ogromnymi silnikami ;)

Jednocze?nie wnioskuje o usunięcie jednego z tych "potworów" na rzecz skuterów z silnikem 125ccm ;)

Niech no tylko podłapi? ten temat "media" :rolleyes:;)

Odnośnik do komentarza

Prosze napisac liste skarg i wyslac ja "do gazety", ja tez jezdze skuterem "innym" oraz "125ccm" i jakos nie narzekam na ankiete :rolleyes:;);) .

Jesli ktos chcial na sile "zaznaczyc krzyzyk", to mogl sie wyzyc na wyborach ;) .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Głosuję na Majesty 250. Mimo to, że jest prawie 300 jak Dacji. Ale prawie robi wielk? różnicę. Moja Yp-ka wraca do korzeni :rolleyes: Będzie miała nowy cylinderek i tłoczek 250 cm. Trochę ujmę jej werwy ale zobaczymy.

Pozdrawiam

Grzesiek

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Dragon- pisałem to wielokrotnie ale napiszę raz jeszcze:

Klub nazywa się Burgmania bo duże skutery najszybciej kojarz? się wła?nie z Burgmanami... a przynajmniej tak było do tej pory.

Je?li mam być szczery ciesze się, że przybywa różnych nietypowych skuterów w naszym gronie a je?li chodzi o Majesty: Dobry skuter to i dużo ich jeĽdzi :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ehh brakowalo tez BMW C1 byly by ze 4 glosy :) a tak musialem zaglosowac na Burgera ktorego w sumie tez posiadam

Odnośnik do komentarza
Ja też chcę INNE !!!  !scooter  No to sobie krzykn?łem, hehehe  !wolf  :)  :)

Mój skuter mi się podoba i już!!! Chcę inne ( może jakie? głosowanie ). :)  :)

To skandal, że Bigu nie umie?cił w sondzie tak popularnego skutera jakim jest Magnus Aquila !!!! :)

Głos oczywi?cie na Majesty - jednocze?nie mój pierwszy skuterek. :)

Chciałby? taki, co? !bicz

Nie każdy ma taki wynalazek, łatwiej tuzinkow? majk? jeĽdzić! :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...