Skocz do zawartości
Forum Burgmania
  • 0

Satelis 125 - przednie zawieszenie


Jurand

Pytanie

Witam wszystkich czy ktos moze mi pomoc/napisac ile dokladnie wchodzi oleju do jednej lagi w skuterze peugeot satelis 125 i jaka jest minimalna dlugosc sprezyny po ktorej stwierdzimy ze nadaje sie ona jeszcze do uzytku prosze o info pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
  • Klubowicze

Masz pod nosem ( w Katowicach ) serwis.

Nie prościej ich zapytać ?

Odnośnik do komentarza
  • 0

arturo-bb w serwisie odpowiedza ci ze to jest serwis a nie informacja dlatego nie dziwie sie ze ludzie rzadko korzystaja z ich uslug

amiga dziekuje za pomoc takie wlasnie uszczelniacze tez kupilem jeszcze raz dzieki

Odnośnik do komentarza
  • 0
  • Klubowicze

Rozumiem że pytałeś i cię zbyli.

Czy tylko wydaje ci się że tak będzie ?

Bo często ludzie unikają serwisów bojąc się na zapas.

Odnośnik do komentarza
  • 0

Pytalem i mnie zbyli a poza tym u mnie nikt nie chce sie podjac naprawy maxi skuterow a satelisa to juz wogole boja sie tych plastikow sam nie wiem ale mysle ze po to jest to forum zeby dopytac/zapytac wkoncu jezdzimy wszyscy maxi skuterami a co naprawie sam to zawsze jakies doswiadczenie wiecej oj nie naprawie bo to jest wymiana nie naprawa to sie zuzylo nie zepsulo :) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • 0

...u mnie nikt nie chce sie podjac naprawy maxi skuterow a satelisa to juz wogole boja sie tych plastikow...

Skąd ja to znam... To jest walka z wiatrakami, ale poniekąd ich rozumiem - do robienia zawieszenia rozebrali całą czachę, co więcej poskładali tak, że stop się palił cały czas... Minęły dwa dni zanim się zorientowałem.

Od tego czasu, ani serwis się nie kwapi, żeby brać Satka, ani ja, żeby go tam oddawać ;)

Generalnie jak mają robić coś grubszego (wtrysk, przepustnica, zawory, elektryka), do czego trzeba ogołocić skuter, to pojawiają się różne powody, żeby ostatecznie skuter nie pojawił się w serwisie.

Ale jak mówię, do końca ich nie winię - nie znają się, nie mają części, w tym samym czasie można wyserwisować 5 nakedów :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...