Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Lipiec w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 220
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ArtCho

    31

  • Urbi

    19

  • marekb9t

    18

  • Rzelu

    15

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

No faktycznie, działo się i to jak. Wcale nie gorzej niż w Szczecinie, a na pewno spot jeden z najlepszych i najbardziej spektakularnych, czwartkowych spotów w całej Polsce. Inni Burgmaniacy, z większych miast w Polsce, powinni brać z Was przykład.

Wielki szacun.

Odnośnik do komentarza

Ja od tygodnia kuruję się z przeziębienia. Qrzysiek doradził mi spróbować Metafen. Po zażyciu 2 tabletek ocknąłem się w Pyrzycach koło czołgu JS-2.d107844a498353c0cdb4134a965cbbbb.jpg

925217101d7119f02d1f0e430a51bbfb.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Nie wiem czy zwróciliście uwagę, a może nawet śledzicie ten temat, założony przez arturasa o Jego urlopie po Polsce...?

Może nie wszyscy kojarzycie i jeszcze nie znacie przesympatycznego, skromnego a przede wszystkim bardzo fajnego i zaangażowanego w działalność i funkcjonowanie Forum i Klubu Burgmanii, kolegę arturasa. Arturas to wyjątkowy i wartościowy Burgmaniak, która między innymi był odpowiedzialny za ubiegłoroczną Akcję Szlachetna Paczka Burgmanii i w tym roku, podczas XII Zlotu Burgmanii, za pośrednictwem moich rąk, przekazał naszej Grupie Zachodniopomorskiej, przeprowadzenie tej akcji.

Właśnie nadarza się okazja, aby spotkać się z Nim na naszych ziemiach, a co dla nie których, aby poznać Jego osobiście.

Jak już Wam wspominałem, Artur w swojej podróży po Polsce również zamierza odwiedzić Szczecin. Zgodnie z planem Jego podróży, będzie w naszym mieście w środę, 3 sierpnia, między godziną 17 a 18. Zatrzyma się na nocleg w "Zajeździe Pod Lipami", w Wołczkowie. Część z nas, była tam dwa lata temu, podczas wrześniowych odwiedzin Burgmaniaków z Warszawy: Piootra, Irasko, Sobiera i Alfiego.

Arturas, skontaktował się ze mną i wyraził chęć spotkania się z nami.

W związku z powyższym postanowiłem zorganizować spotkanie GZ z arturasem.

Propozycja moja jest następująca. Spotkajmy się w środę, 3 sierpnia, o godz. 18.00-18.15 pod Pleciugą i razem pojedźmy do Wołczkowa, do "Zajazdu Pod Lipami", gdzie będzie na nas czekał arturas. (W czasie oczekiwania na nas, zdąży się zakwaterować i odświeżyć.)

W zajeździe usiądziemy sobie razem przy stolikach, porozmawiamy na różnej tematy, m.in. o Szlachetnej Paczce, poplotkujemy, może coś zjemy, jak ktoś będzie miał ochotę na jakąś kolację lub wypijemy jakieś piwko bezalkoholowe, wodę, soczek, colę lub kawę (oczywiście wg własnego uznania) i o godz. 21.00 wyjechalibyśmy na około 1,5 - 2-godzinny SN. Artur wyraził chęć zobaczenia Szczecina nocą. Między godziną 22.30 a 23.00 zakończylibyśmy naszą wieczorną przejażdżkę i rozjechalibyśmy się do domów.

Zapraszam wszystkich do wspólnego spotkania i spędzenia miło popołudnia oraz wieczoru w naszym gronie. Proszę o wstępne deklaracje. Pozdrawiam i do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza

Zauważyłem że czołg ma otwarty właz ewakuacyjny w dnie...c79397ab4b258620f7e28ed4e200ef32.jpg

postanowiłem zająć miejsce za sterami

5d9559bb70145f5d84e924537f848020.jpg

f6ad11b851a8623950d454c6d18a1f83.jpg

Mój wyczyn natychmiast przysporzył mi fanów, którym bardzo zaimponował kijek do selfie :)be17cbcbea3389758c20b2f0fb93ec8f.jpg

Musimy to kiedyś powtórzyć razem, "stara" droga na Gorzów jest w świetnym stanie.

Odnośnik do komentarza

a408d257aba7f454be7acc204c2b4433.jpg

My z Romkiem też spędziliśmy bardzo aktywnie dzień. Może nie skutery ale zawsze km do przodu

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Urbi, jeżeli tylko pogoda dopisze to jestem za powtórzeniem naszej inicjacji w waszym gronie. Pod Lipami razem z Tomkiem pierwszy raz się spotkaliśmy z waszą grupą :-)

Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj zrobiłem 270km i międzyczasie "spotkałem " dwa Silver Wingu jeden srebrny przy zjeździe na Szczecin z S3 tzw Słoneczne, drugie między Dziwnowem a Dziwnowem. I dziesiątki innych jednośladów. Pozdrawiam, Romano.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Grupa wycieczkowa z Westerholt wróciła w komplecie z bananem na ustach przejechane ponad 1850 km.

Odnośnik do komentarza
Ja dzisiaj zrobiłem 270km i międzyczasie "spotkałem " dwa Silver Wingu jeden srebrny przy zjeździe na Szczecin z S3 tzw Słoneczne, drugie między Dziwnowem a Dziwnowem. I dziesiątki innych jednośladów. Pozdrawiam, Romano.

Między Dziwnówek to ja z Semi

Dziękuję Jola i Waldek za wspaniałe ciacho i kawę szkoda że niemam fotki i podziękowania dla kota za lansik po Świnoujściu i Międzyzdrojach jeszcze raz wielkie dzięki

Semi Dziękuję za przejażdżkę burgmanem

62c75c725d51179dfdfe27884a4e712f.jpg5bfa0927370e64076a7a312ce77b121a.jpg

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Grupa wycieczkowa z Westerholt wróciła w komplecie z bananem na ustach przejechane ponad 1850 km.

Poprosimy o zdjęcia i relację!

A my, czyli Robsson, Romano, Krisso, Kunisz i ja, przygotowujemy się już do naszej wyprawy w końcu sierpnia, która wykluła się podczas ostatnich żeberek. Trasa z grubsza wytyczona, hotele zarezerwowane, pogoda zamówiona. :wub::D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja z Romkiem planowaliśmy wypad w Alpy ale jak to w życiu bywa nie zawsze realizujemy swoje marzenia wtedy kiedy chcemy. Biesiadujac na wspomnianych żeberkach padł pomysł połączyć siły z zamiarami i wyruszyć nieco bliżej ale w przepiękne tereny Saksonii.

Odnośnik do komentarza

Podziękowanie dla Zachodniej Grupy Maxi Skuterowej za miłe przyjecie za wspólny spot ,ognisko było super ,bilety dzięki za wszystko za nocleg za wspólnie spędzony czas ,Zosi za pyszne jedzenie ,Maciek za bezpieczne doprowadzenie do celu i pilotowanie miło było poznać tak zgraną grupę podziękowania dla właścicieli ogniska pozdrawiam do następnego lewa w górę :photo: :photo: :photo: :photo:

Odnośnik do komentarza

Ja rónież dołączam się do podziękowań i za tak miłe i przyjazne podejście i przywitanie Nas . Jeszcze nie dawno grupa zachodniopomorska raczkowała a teraz urosła w wielką siłę bardzo pozytywnie zakręconych skuter maniaków To bardzo miło zaobserwować takie zmiany i wierzę że to będzie tylko eweluować w jeszcze większą potęgę .Jesteście już na prawdę fajną paczką i wiecie czego chcecie Pozdrawiam i do rychłego zobaczenia bo było bardzo miło

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...