Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Lipiec w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

marekb9t dzieki za przyjazd i wspolny powrot,razem fajnie sie jechalo.Kolegom co chcieli a nie mogli lapka za checi.Marek chyba masz racje z tym paliwem,duzo wiecej mi zostalo w zbiorniku na powrocie.Musze to zbadac dokladniej

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 220
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ArtCho

    31

  • Urbi

    19

  • marekb9t

    18

  • Rzelu

    15

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Ja również bardzo dziękuje za wspólną przejażdżkę oraz spędzone popołudnie i szczególnie cieszę się, z wyjątkowego i atrakcyjnego towarzystwa w postaci żony KriSSa. Bardzo dobrze Krzysiu, że zabrałeś z sobą Jolę.

Adam i Grzegorz, fajnie że udało nam się umówić na ten wspólny wypad do Nowego Warpna.

Artur, dzięki za ciekawą jak zawsze pod Twoim przewodnictwem drogę powrotną.

Odnośnik do komentarza

A i u mnie dzisiejszy dzień był bardzo udany prawie 400km nawinięte. Grota poł dnia na Brudstooku było tak jak powinno być. No i Szczecin Nocą więcej gadania jak jazdy czyli też było jak powinno być :) super że mamy nową krew w postaci kolegów na 125cc. Teraz kolej na następny krok Panowie kat A

Odnośnik do komentarza
Tak tak

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

Trzymam za slowo

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Buuu :msn-cry: Burek ma już nowego właściciela... Poleciał aż na Kaszuby :msn-cry: Jeździłem nim non stop przez ostatni tydzień i znów poczułem to Coś, co ma tylko Burek 650... Mega komfort i kulturę jazdy. Gość tylko przejechał się po podwórku, zapłacił i pojechał z bananem na twarzy :msn-cry:

38b7765e66a205c5.jpg

6eb2b3d8567d3f12.jpg

Odnośnik do komentarza

No Sławek gratuluje sprzedaży. :clapping: Szkoda Burka ale nie ma co trzymać, niech wozi nowego nabywcę bezawaryjnie i bezpiecznie.

Odnośnik do komentarza

Wróciliśmy z krótkiej polatanki, byliśmy w Niechorzu. KOT 45 odpuścił a my wracaliśmy w deszczyku, w tamta strone jechalismy przez Miedzywodzie a z powrotem przez Kamien Pom. Teraz pijemy herbatkę z prądem. Wyszło 110 km.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wróciliśmy z krótkiej polatanki, byliśmy w Niechorzu. KOT 45 odpuścił a my wracaliśmy w deszczyku, w tamta strone jechalismy przez Miedzywodzie a z powrotem przez Kamien Pom. Teraz pijemy herbatkę z prądem. Wyszło 110 km.

Ja też dzisiaj w Berlinie, 3 razy zlany deszczykiem

Odnośnik do komentarza

Wszystkich, a zwłaszcza zainteresowanych, informuję że ...

1. w dniu wczorajszym rozpoczął się Festival OLD TOWN ...

2. w dniu 24.07.2016 odbędzie się XIV Festyn Św. Krzysztofa ...

.

Tak, tak ... te wszystkie atrakcje u mnie na wsi ... a dokładniej na Lotnisku ...

Zapraszam ... :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jutro, w środę, o 17.00-17.30 zapraszam do przyłączenia się do dłuższej polatanki. NRD, w kierunku na jeziora Brandenburg i okolice. Powrót po zmierzchu. Jakieś 4-5 godzin. Jutro szczegóły, bo muszę obmyślić trasę. Na razie wiem, że jestem wolny jak trampek po meczu :)

Odnośnik do komentarza

Jutro, w środę, o 17.00-17.30 zapraszam do przyłączenia się do dłuższej polatanki. NRD, w kierunku na jeziora Brandenburg i okolice. Powrót po zmierzchu. Jakieś 4-5 godzin. Jutro szczegóły, bo muszę obmyślić trasę. Na razie wiem, że jestem wolny jak trampek po meczu :)

Artur, czy nie za późny wyjazd ? czy Ty lubisz polować na zwierzaki ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Rysiu, chętnie bym wyjechał wcześniej...

Nie jest tak źle: jasno jest jeszcze do 21.00, a więc mamy ci najmniej 3,5 godz za dnia :)

Odnośnik do komentarza

23-24 lipiec w poznaniu odbywa sie impreza masowa triathlon.Potrzebuja do obslugi kilkadziesiat motocykli,moga byc skutery.Nocleg,wyzywienie i zwrot za paliwo zapewnione.Ktos cos

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...