Skocz do zawartości
Forum Burgmania
  • 0

Piaggio X8 125 czy Malaguti Madison 125?


Gość Pysio76

Pytanie

Co wybrać? Skuter ma być dla mojej małżowinki, oba jej się podobaj? a ja nie wiem co doradzić !V, pomożecie? Może kto? z Warszawy okolice białołęki żoliborza itd. itp. posiada jeden b?dĽ drugi i mógłby go okazać na żywo (do tej pory gapili?my sie jedynie na nie w sieci) Za wszelkie propozycje , uwagi odno?nie tych skuterków z góry serdecznie dziękujemy.

Odnośnik do komentarza

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ja chyba osobi?cie wybrałbym Malaguti, mam w tych skuterach do?wiadczenie i nigdy mnie nie zawiodły. Piaggio niczym mnie nie przekonuje jest bo jest i tyle ... Mało mamy wiadomo?ci na temat tego motocykla i sprzęt nie jest sprawdzony ...

Odnośnik do komentarza
  • 0
  • Administrator

To ja dla rownowagi powiem ze jak juz mam wybierac miedzy wloszczyzna to jednak wole X8, dlaczego ?, bo jest oryginalny, bo ma ciekawy bagaznik, bo mimo wszystko latwiej bedzie dostac czesci, bo we wloszech wiecej widzialem X8 niz Malguti a to oznacza ze ten rynek nie moze sie mylic. !sciana

Odnośnik do komentarza
  • 0

Jedyne co przemawia za Malaguti to jednostka napędowa zapożyczona z Yamahy YP 125.... więc o czę?ci mechaniczne nie musicie się martwić .... reszta podobnie jak z Piaggio ... 2-4 tyg. czas oczekiwania.

Ładniejszy to pojęcie względne, tak jak napisał Artix ... Piaggio jest bardziej oryginalny i unikatowy ...może dlatego ,że mniej ich jeĽdzi po Naaszych ulicach.

Wybór należy do Was .....

....Minister Zdrowia i Opieki Społecznej !sciana

Odnośnik do komentarza
  • 0
  • Administrator

Wczoraj niestety przyjechałe? za póĽno do Młyna więc nie pogadali?my za dużo ale...

Oba skutery konstrukcyjnie s? bardzo podobne. Maj? zbliżone osi?gi i nawet ceny (nowych) s? praktycznie takie same.

Osobi?cie wybrałbym Piaggio. W moim odczuciu ładniejszy design, nie najlepszy ale jednak LEPSZY dostęp do nowych czę?ci w PL no i super dostęp do bagażnika z dwóch stron (od tyłu jak w Helixie !holiday ).

Który by? nie wybrał, je?li będzie to egzemplarz po przej?ciach będziesz rozczarowany (tu podobnie jak w katamaranach). Kieruj się przede wszystkim stanem danej sztuki. Znajdziesz ładn? X8 to bierz, będzie ładny Malagut- bierz jego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...