Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Świeć Przykładem Nocą, czyli IV odblaskowa parada motocyklowa (17VI)


Kamil

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

... Dziś oczom nie wierzę jak czytam o wczorajszym. Powyższe zdjęcia to jakiś Photoshop.

Czy impreza aby napewno miała miejsce WCZORAJ w WARSZAWIE :question:

:confused:

Ja tam się brzydzę tych wszystkich fotoszopów ;) Tuż przed startem odrobinę nas postraszyło i spadły trzy krople deszczu (dosłownie), potem już było git.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • kordziuk

    5

  • Tatko

    4

  • Kamil

    4

  • Hekler

    4

Top użytkownicy w tym temacie

Też byłem swoim nowym nabytkiem. Było spokojnie po za paroma matołami którzy przebiegali czasami przed nami.

I jeszcze mam pytanko dotyczące rogach na kasku i kokardki na drugim. Czy to jest dedykowane do kasku motocyklowego czy po prostu takie zwykłe świecące??

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki dla Strażaków, że mnie oświecili, że to już teraz a Kamilowi i Natce za zwołanie do kupy.

Kolejne świecenie zaliczone, tylko "przykład" mi się gdzieś zapodział w drodze powrotnej :D

Obym go znalazł do następnego razu.

Kilka fotek ode mnie (nie wszystkie w idealnej ostrości z powodu ciemności) jest TUTAJ

Odnośnik do komentarza

Co do rogów i kokardki - taki efekt można uzyskać po połączeniu zwykłej opaski imprezowej (w tym przypadku z rogami i kokardką), mocnej taśmy i sprytnych rączek ;D

Odnośnik do komentarza

Co do rogów i kokardki - taki efekt można uzyskać po połączeniu zwykłej opaski imprezowej (w tym przypadku z rogami i kokardką), mocnej taśmy i sprytnych rączek ;D

Czyli rozumiem to takie zwykłe z panieńskiego ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...