Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Koszulki z nickiem i logo Burgmanii


Ziuta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Ziuta

    11

  • Jaco

    10

  • nat

    7

  • Baltona

    6

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To jeszcze ja się załapię jak przyjmujesz zamówienia do dzisiejszego dnia. Poproszę rozmiar M (w poprzednie S-ki już nie wchodzę ;)).

Przelew poszedł.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

I co ja mam z wami zrobić :confused: . Piszę, że czekam na kasę od spóźnialskich do wtorku, a tu kasy nie ma, ( Artix, Druś, Drusia, Baltona, Trenex, SwikB ),ale są nowi chętni na koszulkę. Dobra, koniec zabawy. :wink32: Wysyłam zamówienie.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli jeszcze możliwe to tez poproszę, dejon. XL ..Aniu daj znać czy jak jutro kasę prześle to będzie ok.Chyba ze na spocie albo przez Kordziuka dam pieniądze. A i błąd jest zamiast malitkiv6 powinno być malutkiv6 to za małego pisze bo może nie zauważył.

Napisane na Commodore C64.. ;)

Dejon dzieki za czujność :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Cześć Aniu

Ja wpłaciłem wczoraj.

Ok, pojawiły się dziś, ale dopiero koło południa.

Corleone twoje też są :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Nie będzie kolejnej tury, przykro mi. Ostatnia szansa dziś na wysłanie kasy i podanie rozmiarów koszulki. Ale to już na prawdę koniec, bo mi głowę urwą jak będę codziennie dosyłała zamówienie na jedną koszulkę :(

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

W dniu jutrzejszym zamierzam przybyć na spota z koszulkami. Zapraszam po odbiór, mam nadzieję, że nie będę się z nimi wozić przez miesiąc. Tych którzy mieszkają trochę dalej i prosili o wysyłkę proszę o podanie adresu. Krisso tobie zawiozę do Suwałk :) .

Odnośnik do komentarza

Wiec jutro postaram się zgłosić po koszulkę :)chociaż praca do 19 i mecz mecz mecz o21:)mam nadzieje ze Ziuta jeszcze będziesz około 19.30.

Napisane na Commodore C64..;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...