Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Majowe kulanko 22.05.2016


stiv11

Rekomendowane odpowiedzi

siemanko ;-) dzieki za milo spedzony dzionek,i na tych dziurach bylo fajnie, dalo sie przejechac no ale lepiej juz bedziemy chyba omijac ta droge :-D Fajnie sie jezdzilo,kilometrow naczaskało a najwazniejesze ze wszyscy dotarliśmy do domów w całosci. pozdrawiam wszystkich co mnie znaja i nie znaja,a moze kiedys i poznają. Niedziela fajnie spedzona,dziekuje za to i do nastepnego bujania po naszych kochanych i niekiedy dziurawych dróżkach hihihi.

Odnośnik do komentarza

Siema, siema wszystkim. Cyba za bardzo przejeliśmy sie tymi wertepami przecież to tylko pare kilometrów i wolniej daliśmy radę. Za to dróżka z Czarnej Góry do Międzygórza wynagrodziła wszystko. Mam już na myśli następną wyprawę po górkach może nie tak daleką ale z ogniskiem i mała posiadówą. Pomysłów jest dużo np. wyjazd jednodniowy do Pragi albo do muzeum moto w Czechach. Kwestia czasu i dogadania. Sebek zrobi prawko to dołączy i już będzie nas trochę a z tego co wiem to jeszcze znalazło by sie parę osób "pozytywnie zakręconych" Pozdrowionka. brawo brawo...... :clapping:

Odnośnik do komentarza

Rafal ma chyba wiekszosc materialu. Marek cos krecil :) i nikt nie ujawnia materialu :) Panowie chwalic sie, reklama dzwignia rozwoju grupy :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...