Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Majowe kulanko 22.05.2016


stiv11

Rekomendowane odpowiedzi

Opis trasy. Spotkanie w Korfantowie ok 9 pod biedronką. Przejazd przez Nysę,postój nad jeziorem nyskim, Złoty Stok-kopalnia złota(postój) i wyjazd ładną krętą drogą do Lądka Zdroju gdzie zatrzymamy sie na chwilę. Z Lądka pokulamy pod Czarną Gorę koło Jaskini Niedźwiedziej i dalej przez Sienną do Miedzygórza gdzie zobaczymy wodospad. Dalej do Polanicy gdzie zatrzymamy sie w parku zdrojowym. Można zaliczyć jeszcze słynna drogę 100 zakrętów bo tam już jest blisko ale to sie zobaczy. Wracamy przez Kłodzko. Oczywiście cała trasa do dogadania i wszystko wyjdzie w trakcie wyjazdu. Jest wstępnie ułożona. Wszedzie tam byłem jest pięknie i te widoki. Może ktoś bedzie miał jeszcze jakiegoś pomysła po drodze chćby np.kaplica czaszek w Wambierzycach to zawsze możemy zajechać. Wszystkich zapraszam. Będzie nas więcej to i weselej. Zamawiamy pogodę i w drogę.

Odnośnik do komentarza

Siemka wyjazd poukładany

ale chyba na 2 dni bo tyle atrakcji Staszek trzeba jeszcze zaplanować jakąś kawkę później jakieś jedzonko.

AC3. Staszek zaplanował wycieczkę jest podana godzina spotkania nie ma godziny wyjazdu np.godzina wyjazdu 9.30 bo jak życie pokazuje to możemy się zbierać przez cały dzień.Godzina wyjazdu to jest podstawa. Cała reszta jest w rękach organizatora wycieczki i trzeba się dostosować bo kierownik musi być tylko jeden.A tak na marginesie żadna wycieczka nie może być na czas bo to już nie wycieczka tylko gonitwa,a przecież nie oto chodzi.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Chłopaki spotykamy sie przed dziewiątą żeby wyjechać o 9-9.15 max. Jedziemy spokojnie nigdzie nie gonimy i bedzie min 5 postojów i czas by odpocząc kto chce to zapalić a kawa jest wszędzie to sie dogadamy gdzie bedziemy ją degustować. Kopalni złota nie będziemy zwiedzać tylko tam zajedziemy bo dnia braknie. Chodzi o to by pokulać razem a przy okazji coś zobaczyć. A jest tam naprawdę ładnie w tych okolicach no i te drogi w górach.... Zjeść można albo w Lądku albo w Miedzygórzu albo rybkę w

Otmuchowie. Kiedyś przy Jaskini niedźwiedziej była fajna knajpa motorowa ale jest już zamknięta. Szkoda...Na każdym postoju mówię co bedzie do następnego postoju i się dogadujemy. Damy rade chłopaki i napewno bedzie super. Wszędzie byłem tylko w Polanicy byłem tylko przejazdem ale z opowiadań to jest tam ciekawie w zdroju. Pozdrawiam.Staszek. ps. 791639717 to jest mój tel. W tym tygodniu mam 2 zm w pracy w przyszłym pierwszą tak że jak coś to wiecie kiedy dzwonić w razie jakiś pytań.

Odnośnik do komentarza

Panowie, pozwolenie na wyjazd, przeplacilem kolacja z moja polowka we Wrocku :) Prawdopodobienstwo wstawienia sie na miejscu 80% :)

Odnośnik do komentarza

Mamy jeszcze tydzień do wyjazdu. W niedzielę przed dziewiątą czekam pod biedronką. Kto może i ma na to ochotę to zapraszam. A jak nawet nikogo nie będzie to pojadę sam. Marek-do Was zadzwonie w piątek popołudniu. Pozdrawiam. Staszek

Odnośnik do komentarza

Witajcie panowie. Oglądałem prognozę pogody w niedzielę ma być ciepełko. Tak że wszystkich zapraszam na wspólną przejażdżke i na lody. Pozdrowionka. Staszek. :clapping:

Odnośnik do komentarza

Witam Ponownie. Pytam z ciekawości,jaką macie na wyjazdach prędkość przelotową? Czy Burgmam 125ccm też ma szansę na wyjazdy czy to jeszcze "motoryka"dla was .....

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

I motorynka będzie mile widziana i burgman 125 też. Autostrady omijamy tak że strachu nie ma. Zapraszam w niedzielę do Korfantowa pod biedronkę. Ja już tam będę o 8.30 a o 9.00 wyjeżdżamy. Mój telefon w razie jakiś pytań 791639717. Pozdrawiam. Do zobaczenia. :photo:

Odnośnik do komentarza

Niestety na ten wyjazd się nie złapie,ale chociaż wiem na przyszłość,że mogę się podłączyć a podejrzewam,że jeszcze nie jeden raz coś się będzie organizować.

Pozdrawiam wszystkich uczestników i życzę słonecznej pogody i równej drogi....

Odnośnik do komentarza

Dzięki chłopaki za wspólny wypad i Paniom też bardzo dziękuje że jakoś ścierpiały ta dziurawą drogę ze Złotego Stoku do Lądka. liczyłem że ktoś przyjedzie ale że aż siedem maszyn :clapping:. Brawo brawo. Myślę że wyprawa się udała choć trochę się zakręciłem ale pokulaliśmy po fajnych dróżkach w górach no i Rafał miał wodę co chwilę. Wrzućcie jakieś zdjecia jak macie. Miło będzie Was zobaczyć.Pozdrawiam. Staszek

Odnośnik do komentarza

Z mojej strony, dzieki za fajna niedziele. Dotarlem do domu z przemysleniami, ze musze posprawdzac burka na nastepny wyjazd.Pod gorke, przez chwile mi sie zagotowal :) Pozdrawiam.Jak tylko sie uporam, dodam foty ktore posiadam ( cale 3 ) :photo:

okazuje sie, ze tylko 2 :(

de5a33f875b1db58med.jpg

f3308a0b91f39466med.jpg

Odnośnik do komentarza

Za superowe kulanko.

Serdeczne podziękowania dla :

1. Organizatora :clapping:

2. Naszym Paniom :cool2:

3. No i oczywiście nam uczestnikom za liczne stawiennictwo. !scooter

Do Następnego

Odnośnik do komentarza

Super fotki super wyjazd szkoda że mnie tam nie było.

Mam nadzieję że szybko zdam prawko i do was dołączę.

Pozdrawiam

Sebastian

Odnośnik do komentarza

Dzięki chłopaki za wspólny wypad i Paniom też bardzo dziękuje że jakoś ścierpiały ta dziurawą drogę ze Złotego Stoku do Lądka. liczyłem że ktoś przyjedzie ale że aż siedem maszyn :clapping:. Brawo brawo. Myślę że wyprawa się udała choć trochę się zakręciłem ale pokulaliśmy po fajnych dróżkach w górach no i Rafał miał wodę co chwilę. Wrzućcie jakieś zdjecia jak macie. Miło będzie Was zobaczyć.Pozdrawiam. Staszek

Droga ze Złotego Stoku do Lądka zapowiadała się dość fajnie,którą przemierzałem wczoraj,ale po przejechaniu całej trasy odradzam wszystkim tą trasę, szczególnie maxi.

Cieszę się,że Opolskie się odrodziło,albo narodziło ponownie :clapping:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Myślę że nie bardziej dziurawa niż Autostrada Sudecka :confused:

A ją jakoś udało się skuterem przejechać . Choć fakt łatwo nie było.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...