Skocz do zawartości
Forum Burgmania
  • 0

Hit czy Kit ? Piaggio x8 carbon


MopsX

Pytanie

Co myślicie o tym ??? mam możliwość zrobić coś takiego ze swoim piaggio ale zastanawiam się czy nie jest to za bardzo festyniarskie ???

Odnośnik do komentarza

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ja ujmę to tak: To ma się podobać Tobie czy innym ? Wiesz, "agrotuning" aut też ma swoich zwolenników którzy się nie przejmują reakcjami innych

Odnośnik do komentarza
  • 0

okleję w czarną perłę prawdopodobnie no chyba że coś jeszcze wpadnie mi do głowy XD

albo np carbon w połysku ale ze srebrnymi wstawkami :)

Odnośnik do komentarza
  • 0

Uuuuuu "carbonix", "taśmex" i "siatex" - full opcja. Brakuje tylko podświetlenia chińskimi ledami. Fakt zawsze to łatwiej niż porządnie polakierować, albo kupić nowe plastiki.

Odnośnik do komentarza
  • 0

Miej to głęboko w d....pie. To Twój skuter i rób z nim co chcesz. Podoba Ci się coś takiego to poprostu to zrób i tyle. Na swoim podwórku rządzisz Ty.

Odnośnik do komentarza
  • 0
  • Klubowicze

Jako były posiadacz Piaggio X8 powiem, że karbonik wygląda fajnie na przekroku i kuferku, a czerwone dodatki dobrze go uzupełniają... Jednak odraczam zabawę z kolorem oświetlenia, bo Polskie prawo zezwala w zasadzie tylko na jedną barwę... białą, ale w odcieniu żółtego. Pisze to, bo pan w stacji diagnostycznej stawiał już pod ścianą moje LEDowe obrysówki, bo jego zdaniem świeciły zbyt "niebiesko"... Inne kolory odradzam.

Odnośnik do komentarza
  • 0

Wczoraj byłem na tak zwanym pasku Chociwelskim, tam chłopaki i dziewczyny trenują technikę jazdy i gymkhanę, i był gościu na biegowcu całym w karbonie, u niego nieźle to wyglądało, wiadomo nie tyle powierzchni co przy skucie to i efekt inny.

Odnośnik do komentarza
  • 0

Skoro pytasz co myślimy, to dla mnie wygląda to słabo.

Zalatuje mi odpustem.

Ale tak jak inni już pisali, to Tobie ma się podobać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...