Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Bierzmy szturmówkę i jadźmy na majówkę


MAKI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Adaś , Jak pogoda dopisze to pewnie gdzieś tam będziemy .Staraj się trochę wcześniej przybyć.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mogę trochę wcześniej, ale i tak do Ornety już nie zdążę. Może Was kawałek odprowadzę? Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

Drodzy koledzy ale gdzie konkretnie się spotykamy w Ornecie ? W Krośnie ? czy może gdzieś indziej ? że o 11 to wiadomo pozdrawiam i do zobaczenia !

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

Drodzy koledzy ale gdzie konkretnie się spotykamy w Ornecie ? W Krośnie ? czy może gdzieś indziej ? że o 11 to wiadomo pozdrawiam i do zobaczenia !

My lecimy dr K-16 z Mrągowa w kierunku Olsztyna w miejsc. Barczewo odbijamy na drogę Wojewódzką W 595 , którą lecimy na Dobre Miasto

Moja Propozycja dla ciebie Jacku jest taka abyśmy spotkali się w Dobrym Mieście na wylocie dr nr W-507 około 10:15 -10:30 i wtedy polecimy razem na Ornetę

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

jesrem Maciek za twoją opcją. Spotykamy się w Giżycku ok . 9.00 na stacji bodajże Lotos, przy obwodnicy . Jacek my lecimy przez Węgorzewo, Kętrzyn moze gdzieś tam po trasie sie spotkamy? lub twoja propozycja ?

Odnośnik do komentarza

Popieram też trasę Maćka ! droga 595 nazywa się wojewódzką ale jazda po niej to tragedia. Powybijana dziurawa a przede wszystkim wolna.

Przy ostatnim postoju proszę o telefon i będę czekał na was .

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

Krzychu ja z Maćkiem ustawiłem ze punkt zborny w Giżycku mamy na parking przy sklepie tuż obok ronda wylot na Węgorzewo

PS juz juz tam raz się spotykaliśmy i było Oki

Odnośnik do komentarza

To ja walę do Ornety i będę na was czekał z Sylwkiem a zadzwonię po powrocie z pracy gdzie mam się z nim spotkać to naraziejros

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Krzychu ja z Maćkiem ustawiłem ze punkt zborny w Giżycku mamy na parking przy sklepie tuż obok ronda wylot na Węgorzewo

PS juz juz tam raz się spotykaliśmy i było Oki

ok - Siara ! i wszystko jasne .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mogę wyjechać ok. 16.30 - tylko gdzie? Krzychu napisz mi SMS-sa gdzie Was szukać

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

ok. Adam jak co to wyślę esa

do jutra!

Na 11.00 przybyliśmy do Krosna k. Ornety na Moto majówkę. Właśnie jesteśmy po paradzie - czas na obiadek

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

ok. Adam jak co to wyślę esa

do jutra!Na 11.00 przybyliśmy do Krosna k. Ornety na Moto majówkę. Właśnie jesteśmy po paradzie - czas na obiadek

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

545cbb5a0ff742e7685589ac8573e029.jpg78d3d240e0a570f28fd833a9395f82df.jpg21190eb6adf4bc56c861103aad9caf6b.jpg59a23836a8e7fe7e810d6acf15c362ad.jpg

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

ok. Adam jak co to wyślę esa

do jutra!Na 11.00 przybyliśmy do Krosna k. Ornety na Moto majówkę. Właśnie jesteśmy po paradzie - czas na obiadek

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

545cbb5a0ff742e7685589ac8573e029.jpg78d3d240e0a570f28fd833a9395f82df.jpg21190eb6adf4bc56c861103aad9caf6b.jpg59a23836a8e7fe7e810d6acf15c362ad.jpg

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

926dcb5bb2bd8cf0cbbe77bee2825be8.jpg

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziękuje za miłe powitanie w Krośnie tylko szkoda, że nie jechaliście dalej do końca parady, zatrzymaliscie się w Ornecie w drodze powrotnej do Krosna, trudno, że się nie pożegnaliśmy ... :( po powrocie kolega powiedział, że musi szybciej wracać do domu nie mogłem żeby on sam wracał do domu poneważ ma nie pewny technicznie motor i ponad 20 lat nie jeździł daleko motorem i z nim wracałem do Mrągowa, a po drodze przed Borkami Wielkimi on pojechał do domu, a ja zajechałem do Baru na obiad. pozdrawiam Was, w tygodniu pojadę do Olsztyna odebrać wynik Rezonansu, obawiam się żebym nie miał poważnych zmian po wypadkowych mózgu ..., jak wynik będzie zły to ... się załamię psychicznie i tak do tej chwili nie wiem dla czego nie zginęłem w cholernym pechowym Kadzidle ... :( . Przepraszam za smutną treść tej wiadomości, wybaczcie ....

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

szkoda, że nie jechaliście dalej do końca parady, zatrzymaliscie się w Ornecie w drodze powrotnej do Krosna, trudno, że się nie pożegnaliśmy ... :( w tygodniu pojadę do Olsztyna odebrać wynik Rezonansu, obawiam się żebym nie miał poważnych zmian po wypadkowych mózgu ..., jak wynik będzie zły to ... się załamię psychicznie i tak do tej chwili nie wiem dla czego nie zginęłem w cholernym pechowym Kadzidle ... :( . Przepraszam za smutną treść tej wiadomości, wybaczcie ....

Przemek! W paradzie zawsze trzeba trzymać się kupy, bo jest prowadzący i zamykający (słabsi i niepewni zawsze jadą w środku), Nie wiem jak to się stało że wyrwałeś na czoło. O oderwaniu się od parady w celu skonsumowania jakiegoś papu- rozmawialiśmy przed Sanktuarium, ale widocznie ty realizowałeś swoje wcześniej założone plany ( twoje prawo ). Co do twoich zmian psychicznych (powypadkowych ), proponuję zgłosić się do lekarza psychiatry i psychologa. Myślę że to nie ma związku z wypadkiem ( wmawiasz sobie poprostu taki stan rzeczy ), myślę że przyczyna leży po innej stronie . Z naszej strony możemy tylko Ci współczuć , oraz życzyć szybkiego dojścia do zdrowia. (bo pisanie i zadawanie pytania dlaczego nie zginąłem pod Kadzidłem- do niczego nie prowadzi.)

Przemek ciesz się zapachem wiosny, kuruj się i nie zwalaj winy na całokształt. Ludzie gorsze mają problemy i muszą z nimi żyć.

A więc!!! problemy bierz na klatę i kita w uziom.!!! :photo::msn-wink: !OK

Z pozdrowieniami.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Maki dziękuję za odpowiedź, przestaję się zalić i przepraszam za nie zrozumienie mojej osoby, więcej nie będę zaśmiecał forum moim stanem zdrowia, trudno żyć muszę dalej i cieszyć się wiosną i prawie latem :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...