Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Bierzmy szturmówkę i jadźmy na majówkę


MAKI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Może tak jakieś spotkanko kilkugodzinne ? w okolicy? no właśnie jakieś propozycje? Dogodne miejsce wybierać ażeby każdemu było w miarę równo do domu. Pomyślałem o Niedzieli 01.05 lub wtorek 03.05 - co wy na to ? Pamiętajcie spontany są najlepsze ! Aha pogody u szamana nie zamawiałem ! Ale mówią w TV że na Majówkę ma być 30 st. --- 01.05. - 10st.C : 02.05 - 10st.C - 03.05 - 10st.C :clapping::msn-wink::laughing:

No czekam na proooopoooo.....je !! !OK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dla mnie jak dla Marychy! Gan cy gal!

Stallone co ty na to ?

Odnośnik do komentarza

Cześć wszystkim ! Zapraszam serdecznie,pooddychacie w końcu świeżym warmińskim powietrzem !!!

Nie zawsze ja do was w końcu wy raz do mnie !!!

Nasz nowy "ojciec" zawsze będzie mile widziany w tych stronach .

Odnośnik do komentarza

Rafał ,to już najwyższy czas :) Bo ja w Ełku kilka razy byłem !!!

Czekam i zapraszam serdecznie :clap:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Sylwek pomimo tego, że juz śp. ks Andrzej jest juz po tamtej stronie chyba zapomniałeś, ze odbędzie się tez VIII Moto Majówka w Krosnie 8 maja, ( czyżbyś nie był w tym roku jednym z organizatorów tej Moto Majówki ? ) może się wybiorę do Ornety, w tym sezonie jeszcze nie wyjechalem Zacną z garazu :( , będę obserwował pogodę

Odnośnik do komentarza

Wiem,wiem ale organizatorem jest ornecki klub motocyklowy.

A ja do niego nie należę !

Jak przyjedziecie to weźmiemy udział w Motomajówce na pewno !!!

Odnośnik do komentarza

To jak ma się spotkać tak znamienite grono motomaniaków to i chyba ja zaryzykuję i się pojawię w Ornecie powitać kolegów ! A pal go sześć najwyżej powiem że zapomniałem prawka i zapłacę frycowe

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No to jest nas już coraz wiecej. Może jeszcze z G-P ktos pojedzie? Szymon Marcin !

No szto eta ! brać ze sobą szturmowkę i piersiówkę i na Ornetę! Aaa może Giżycko zawita (Czaro? Maciek?)

Odnośnik do komentarza

Ja się zastanowię, jak dla mnie to trochę daleko na jeden niedzielny wypad,300 km w jedną stronę to jest około 4 godziny jazdy no i z powrotem, jak będzie coś bliżej to bardzo chętnie..

Odnośnik do komentarza

Ten kolega od sroma to jest częściej widziany na takich wyjazdach,niż kolega od gilery... :-) ps.jak dla mnie to na jeden dzień 600 km.to nie jest przyjemnością, jak będzie coś bliżej to bardzo chętnie...

Odnośnik do komentarza

No Jarek , nie spodziewałem się !!!

Nie kilometry a spotkanie powinno być przyjemnością :tabletalk:

Nie marudzi i szykuj sprzęt na drogę .

Odnośnik do komentarza

No Jarek , nie spodziewałem się !!!

Nie kilometry a spotkanie powinno być przyjemnością :tabletalk:

Nie marudzi i szykuj sprzęt na drogę .

ale co to za przyjemność po tylu km jazdy... Umówmy się w okolicach Giżycka, będziemy mieć po 150 km... ;-)
Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

Jarek nie chcesz nie jedziesz krótko i na temat! Nie zawsze i wszędzie da się być ?

Dla mnie pyknac 400 km czy 500 w jeden dzień to frajda z jazdy i super spędzony dzień.

P.s. z Ełku lecą 3 sprzęty. Dwie GP i kolega Zintegrowany ?

Odnośnik do komentarza

13036522_1212171978817250_1142145396_o-1036x1500.jpg

To jest cały plan imprezy .Myślę że jak spotkamy się o 11 to wystarczy .

A o reszcie pogadamy już na miejscu !winkiss

Pozdrawiam i czekam na wszystkich !!!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W niedzielę mogę wyjechać z Olsztyna dopiero ok 17.00. Czy jeszcze gdzieś będziecie ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...