Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Opolskie wyjazdy


Marek Leśniak

Rekomendowane odpowiedzi

Dopiero wróciłem z pracy. Widzę że zainteresowanie jest wyjazdem-to mnie cieszy. Każdy kto posiada dwa kółka jest mile widziany. A na temat kobiet to można długo gadać. Z nimi nie wygrasz ale zawsze można je udobruchać. A do wyjazdu jeszcze dwa tygodnie to jest czas na wszystko. No chyba że ktoś mocno nabroił to bedzie problem.

Odnośnik do komentarza

Ja się piszę i na 99 procent będę tylko w Polanicy Zdrój będę musiał już zawrócić do domu bo 16.00 mam bardzo ważną sprawę do załatwienia.

Odnośnik do komentarza

Witam

Staszek dzięki za pozdrowienia odnośnie wyjazdu to zobaczymy jak to wyjdzie w praniu.

A odnośnie kobiet to po prostu zabierać ze sobą i jest OK , a w ich kierunku - :notworthy:

Odnośnik do komentarza

No Marek jakoś ostatnio nie pisałeś, myślałem że się nie przyłączysz, ale teraz po wpisach widzę że wszystko w porządeczku.

I mam rozumieć że jedziesz.

Pozdrawiam

Sebastian

Odnośnik do komentarza

Cześć ? Seba z tym wyjazdem duży znak zapytania to jest 3 weekend maja, mamy mieć wnuki na weekend opowiadałem jaka jest sytuacja,zobaczymy jak to będzie.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Ale wam zazdroszczę tego wyjazdu, chciałbym was poinformować że kupiłem wczoraj skutera yamahę majesty 400 z 2010 r.

U tego gościa SOKÓŁ teraz tylko prawko i się do was przyłącze.

Pozdrawiam i życzę dobrej pogody.

Sebastain

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...