Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Opolskie wyjazdy


Marek Leśniak

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie chłopaki. Fajny wypad i miałem na niego ochote.

Ja jeszcze pare dni i dosiadam swojego burka. Reka już prawie ok ale jeszcze boli. Pozdrawiam. Staszek

Odnośnik do komentarza

Dzięki Marek za super wyjazd. Szkoda że nie zdobyliśmy celu ale wszystko przed nami. Z wpisów wynika że jest nas trochę użytkowników skuterów w Opolu, panowie trzeba się zorganizować, i częściej robić takie wspólne wypady.

Pozdrawiam

Sebastian

Odnośnik do komentarza

Dzięki chłopaki za wspólne kulanko. Może następnym razem wjedziemy i zdobędziemy szczyt. Ale i tak było fajnie. Wrzućcie tu zdjęcia z wyjazdu. Śląskie pozdrawia Opolskie :clapping:

Odnośnik do komentarza

Witam ponownie. Korzystając z chwili wolnego załączam link do zdjęć z wyjazdu do Czech i Pokrzywnej z ostatniej soboty. Wycieczka może nie do końca udana ale i tak było warto. Na pewno ją w najbliższym czasie powtórzymy. Pozdrawiam i see you later:

https://goo.gl/photos/6cF23ugqPPmgDSrX6

Odnośnik do komentarza

Foty fajne, musze sciagnac poslady i sie jakos zmiescic na nastepny wyjazd. Intryguja mnie na zdjeciach te anteny cb???? Wyjasnijcie mi, ciemnemu co to i do czego :) pozdrawim

Odnośnik do komentarza

Wybieramy się na zlot do Krupskiego Młyna w poniedziałek to jest 02.maja wyjazd o godzinie 11 z Kędzierzyna z Kauflandu,jak ktoś ma ochotę to zapraszamy.

Odnośnik do komentarza

Marek chętnie bym się przyłączył ale nasza firma to jak elektrownia atomowa której niemożna wyłaczyć ( chociaż produkuje spożywkę ) 1,2i3 maja pracuje.

Atak z innej beczki nie wiesz czy ktoś by chciał kupić moją hondę?

Pozdrawiam

Sebastian

Odnośnik do komentarza

wystaw na otto i wystawią na 3 portalach ja wystawiłem mojego 400.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Super fotki szkoda że mnie tam nie było, może następnym razem, a przy okazji pozdrawiam wszystkich.

Pozdrawiam

Sebastian

Marek napisz mi jeśli możesz plusy i minusy burgmana 650 a 400 bo waham się co kupić. Powiem ci że 400 K7 mi się lepiej podoba i na pewno mniej pali.

Ja potrzebuję coś do pracy i jakieś wypady. Jeśli możesz mi coś doradzi to proszę o twoją opinie bo wiem masz dwa te motory.

Pozdrawiam

Sebastian

Odnośnik do komentarza

Witajcie Panowie. Proponuje wspólne kulanko w niedziele tj.22 maja oczywiście jak pogoda pozwoli. Trasa ok 250-300km Korfantów,Nysa,Złoty Stok,Lądek Zdrój,Czarna Góra,Polanica Zdrój,Kłodzko i do domu. Można zawsze gdzieś odbić bo w tych rejonach jest dużo atrakcji. Wszystko do dogadania-miejsce wyjazdu,trasa,czas wyjazdu itd. Miło by było sie spotkać i razem pojeżdzić. Chetnych zapraszam. Pozdrowionka dla Rafała i Marka. Staszek.

Odnośnik do komentarza

Stiv , moze napisz gdzie mozna sie spotkac i o ktorej, jakis plan ? Zapytam jeszcze kumpla, moze...qrde nie moge sie pozbierac z czasem

Odnośnik do komentarza

Super propozycja jak będę mógł to się przyłącze, tylko że mam 125.

Podaj szczegóły to się zgadamy.

Odnośnik do komentarza

Możemy sie spotkać u mnie w Korfantowie albo np. w Nysie. Myślę że o 9 rano trzeba by było juz wyjechać. Jest toche kilometrów do zrobienia i w paru miejscach sie zatrzymamy by coś zobaczyć i zrobić choćby nawet fotki.Wypad na cała niedzielę.Proponuję Korfantów 9 rano pod biedronką a komu nie pasuje to może sie przyłączyć po drodze i jest jeszcze czas by sie dogadać. A tak po za tym to bylem dzisiaj na Biskupiej Kopie w Głuchołazach. Fajnie miło i przyjemnie. Sebek nie jedziemy na wyścigi tak że sie nie przejmuj zawsze możemy na Ciebie poczekać. Ale nawet jadąc nawet 70km/h zdążymy wszędzie i więcej będziemy widzieć. Pozdrawiam wszystkich. Staszek. tel 791639717

Odnośnik do komentarza

Musze jakos sie poukladac do tego czasu. Ostatnio mnie moja polowka zaczyna meczyc :) za duzo z maszyna, za malo z kobieta. Korci, korci...

Odnośnik do komentarza

No to wez kobietę na porządną kolację z śniadaniem i na wszystko ci pozwoli.

A to znaczy że się nie przyłączysz do ekipy na 22.05.2016.

Ja mam zamiar jechać i może przyłączy się kolega z yamahą fazer jeśli może.

Pozdrawiam

Sebastian

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...