Skocz do zawartości
Forum Burgmania
  • 0

Od czego te kostki - majesty 125 ?


barbaros

Pytanie

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Hej, sam mam taką samą Yamahę jak Ty. Poniżej info z serwisówki (niestety po włosku, ale jest tłumaczenie), jak zbiorę się to zejdę do garażu i sam sprawdzę. Za 80zł oryginalny alarm to niezła opcja.

mvq0mjkcb6qo.png

Odnośnik do komentarza
  • 0

Hej, sam mam taką samą Yamahę jak Ty. Poniżej info z serwisówki (niestety po włosku, ale jest tłumaczenie), jak zbiorę się to zejdę do garażu i sam sprawdzę. Za 80zł oryginalny alarm to niezła opcja.

mvq0mjkcb6qo.png

Pod warunkiem że będzie pasował i będzie się go dało podłączyć pod te kostki bez ingerencji w instalację.

Odnośnik do komentarza
  • 0

Kaiser, a jaki ten alarm podłączyłeś? Jakiej firmy, model? Pasowało wszystko bez przeróbek?

jedne z pierwszych jaki miałem to był ten

http://www.remotroni...epszy-p-18.html

a teraz jaki mam to taki tylko ze do tego jedynie co doszło to z centralki dioda i jest zaraz w czarnym plastiku przy krawacie

http://www.sklep.had...ot-SPY-LCD.html

tyle ze na moim wyswietlaczu jest obrazek skutera Yamaha T-Max

jesli chodzi o instalacje to duzego wyboru tam niema

w jednej kosci sa kierunki L/P jak i +

potem mostek by mozna odpalac z pilota badz gasic i

- z budy

jest i mała kosc na dwa piny mozliwe ze to dioda ale mi sie nie udało tego uruchomic

jesli chodzi o orginał typowy alarm do Majesty to powiem ze ciezki temat sam szukałem

pierwszy alarm kosztował mnie 80 drugi zas 160 wszystko z OLX-a

Odnośnik do komentarza
  • 0

Cały czas się zastanawiam na zakupem tego alarmu (patrz #1). Czy któryś z forumowiczów go posiada lub coś słyszał na jego temat? Bardzo proszę o opinie i dobre rady.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...