Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Porownanie AN650 z innymi moto.


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

Rudy nie chodzi o kult tylko o pojawiajace sie mody na naszym forum i to jaki stosunek do nas maja osoby moderujce to forum.

Trzeba przerwac zmowe milczenia i nie dac sobie narzucac kolejnych trendow z za zachodniej granicy bo naprawde mozemy wszyscy miec swoje zdanie i gusta.

:lol:Jezeli uwazasz ze sa nudne to ich nie czytaj.Kup sobie nowy nie uzywany skuterek postaw go w garazu i sie do niego modl lub :P Zawse mozesz zablokowac uzytkownika i wykasowac jego posty w koncu jestes nieomylny ;)

Autoreklama a w jakim celu moderatorem zostac nie chce bo wole jezdzic, bo to poprostu lubie.

Uwazam ze Ci co nie jezdza niemoga powiedziec nic o eksploatacji i ekonomi danego pojazdu i pozostaje im onanizowanie sie testami z sasiedniego kraju...

Jakbysmy u siebie nie mieli redaktorkow :lol:

Trzeba przerwac wreszcie zmowe milczenia i jakies utarte schematy i opinie wyssane z palca.

Czlowieku, co Ty opowiadasz :P ? I dlaczego nigdy wczesniej nie powiedziales i nie napisales, ze tak odbierasz moja osobe :P ?

Odnośnik do komentarza

Bigu nie odbieram Cie zle tylko nie podoba mi sie to ze na forum wszyscy musz krakac tak samo.Personalnie do Ciebie nic nie mam.Trzba cos zrobic z tym forum obudzic sie bo czytanie postow typy jakie spodnie albo jakie rekawiczki do B650 robi sie nudne.Wyglada to wszystko na bicie piany.Powtarzajace sie w kazdym okresie roku.

Doporowadzone zostalo do tego ze niektorzy uzytkownicy ktorzy duzo wnosili merytoryki na forum przestali sie odzywac bo byli nieporawni politycznie.Przyklad ermi ja bede nastepny tylko ze mi nikt geby nie zamknie chyba ze mnie moderator wywali z forum.

Nie podoba mi sie to ze sa zamykane tematy przyklad?Deavill mozna by mnozyc przyklady tylko po co?gdzie nas to zaprowadzi.

Bigu nie widzisz naprawde problemu?teksty typu niech sie Mariusz i Bigu wypowiedza.ku...co to jest?

Odnośnik do komentarza
Majon daj spokój.

Co jest grane z tob??

Gdzie jest ten Majon z Grotnik, Ryni, Kielc, Firleja...???

Rafalek jak to daj spokoj?Urazilem Cie?Zawsze mowie to co mysle i nie dam sobie zatkac ust :lol:

Nie jeste? sam...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Chopy dajcie se na luz , gdzie jaki? w?tek zaczynam czytać

to kto? do kogo? skacze. :lol:

Może to już pora spotkać się i pokrzepić ;)

ps.do nikogo nic niemam ,no chyba że mie wk...i

pozdrawiam wszystkich pawel883

Odnośnik do komentarza

Majon ma racje ...jest wiele tematów na tym forum , gdzie spotkałam sie z krytykowaniem ludzi ,którzy mieli odmienne zdanie od wiekszo?ci ..dlaczego ???

przeciez kazdy ma prawo do swobodnej wypowiedzi i napisania tego co w danej chwili czuje ...dajcie na luzzz.

Majon nie lubi B650 i dobrze ,ja z reszta tez ...bo jak dla mnie to za wielka to krowa...(w końcu mała kobietka jestem ) i jest przereklamowany .

A jesli chodzi o mode na tym forum ...to tez mnie troche to wkurza ,bo nagle wiekszosc ludzi z tego forum zmienia maszyny i kupuje...x....

Wali mnie to czym kto jezdzi ,ale nie rozumiem dlaczego nie macie swojego zdanie (mowie tu o wiekszosci ).

A z drugiej strony jerzdze Majesty 250 i wiecie co ?,nie ma jeszcze takiego skutera ,ktory by mi odpowiadał ,bo choc ten model ma wiele wad to ma tez wiele zalet .

Pozdrawiam zagorzałych uzytkowiników B650 :lol:;);)-choc burgmanów nie lubie ;)

Odnośnik do komentarza

No wła?nie kurde....

Kupiłem sobie Silvera i od razu wszyscy "se" Silvery kupuj?... Też mnie to wkurza. Co ja jestem ?? Dyktator mody czy jak ?? ;);)

Ta dyskusja jest bez sensu :lol:

Odnośnik do komentarza

Problem polega na tym, że najbardziej opiniotwórczymi osobami s? tacy którzy używaj? motorka do jazdy "weekendowej" lub do ko?cioła. Tak naprawdę co może napisać użytkownik czego? tam jak zrobił w sezonie 5000 ty? km???? - pewnie tylko tyle, że się nic nie zepsuło i wszystko jest cool... ale czy to jest OK??? Według mnie nie. To tak jak z postem "Gleba" gdzie starsza młodzież próbowała udowodnić nam, że oni robi? wszystko OK...

Tu sie z Tob? nie zgodze bo s? maxi takie, ze przy przebiegu 5 k mozna duzo napisać o skuterze tyle co taki Majon o swoim po 200 k :lol:

Odnośnik do komentarza

Problem polega na tym, że najbardziej opiniotwórczymi osobami s? tacy którzy używaj? motorka do jazdy "weekendowej" lub do ko?cioła. Tak naprawdę co może napisać użytkownik czego? tam jak zrobił w sezonie 5000 ty? km???? - pewnie tylko tyle, że się nic nie zepsuło i wszystko jest cool... ale czy to jest OK??? Według mnie nie. To tak jak z postem "Gleba" gdzie starsza młodzież próbowała udowodnić nam, że oni robi? wszystko OK...

Tu sie z tob? nie zgodze bo s? maxi takie, ze przy przebiegu 5 k mozna duzo napisać o skuterze tyle co taki Majon o swoim po 200 k :lol:

To musi być baaaarrrrrdddzzzzooooo felerny model... ;) W sumie to masz rację... moje problemy z AN 650 zaczęły się po przejechaniu 190km...

Odnośnik do komentarza

choć oczywi?cie dalej ja twierdze ze włoszczyzna jest dobra ale do zupy. I Aprilia powinna wysłać tu swoj zespół badawczy zeby przeanalizować Majona skuter. mi sie wydaje ze jego duzy przebieg w sumie bezawaryjny jest spowodowany tym ze nie jeĽdził na przegl?dy wiec zaden serwis mu nic nie sp.....:lol:

Odnośnik do komentarza
choć oczywi?cie dalej ja twierdze ze włoszczyzna jest dobra ale do zupy. I Aprilia powinna wysłać tu swoj zespół badawczy zeby przeanalizować Majona skuter. mi sie wydaje ze jego duzy przebieg w sumie bezawaryjny jest spowodowany tym ze nie jeĽdził na przegl?dy wiec zaden serwis mu nic nie sp.....:lol:

Zdradzę Wam tajemnicę... Rano Majon odpala motor, stawia na stopki, na ta?mę, blokuje manetkę gazu a km lec?...

Odnośnik do komentarza
Bigu nie odbieram Cie zle tylko nie podoba mi sie to ze na forum wszyscy musz krakac tak samo.Personalnie do Ciebie nic nie mam.Trzba cos zrobic z tym forum obudzic sie bo czytanie postow typy jakie spodnie albo jakie rekawiczki do B650 robi sie nudne.Wyglada to wszystko na bicie piany.Powtarzajace sie w kazdym okresie roku.

Doporowadzone zostalo do tego ze niektorzy uzytkownicy ktorzy duzo wnosili merytoryki na forum przestali sie odzywac bo byli nieporawni politycznie.Przyklad ermi ja bede nastepny tylko ze mi nikt geby nie zamknie chyba ze mnie moderator wywali z forum.

Nie podoba mi sie to ze sa zamykane tematy przyklad?Deavill mozna by mnozyc przyklady tylko po co?gdzie nas to zaprowadzi.

Bigu nie widzisz naprawde problemu?teksty typu niech sie Mariusz i Bigu wypowiedza.ku...co to jest?

Niestety nie za bardzo mam mozliwosc jak pisac, ale bardzo zdziwil mnie post o tym "niemcowie", w sumie nawet zasmucil, bo nie wygladalo to na probe zmian na forum.

Nie podoba Ci sie osoba samego moderatora, moderatora siedzacego w Berlinie, funkcji moderatora, czy moich wypowiedzi i pogladow prywatnych? Wez pod uwage, ze w tym watku wypowiadam sie prywatnie, a wpisy tzw. "moderatorskie" to nawet nie 1% mojej ogolnej "tworczosci".

Jesli uwazasz, ze forum jest nudne. to zaloz jakis temat, napisz test dlugodystansowy, czy jakis nny opis. masz do mnie pretensje ze z musu(mimo ze temat interesujacy) zamykam na forum skuterowym temat stricte motocyklowy???

Czy Ermiemu ktos zamykal "gebe"??? Moze Ci kiedys powie, czy ktos kasowal jakies posty czy wypowiedzi.

Mnozyc przyklady??? Jakie ciekawe tematy zostaly przeze mnie zamkniete lub usuniete???

Niepoprawni politycznie? Kto niby niepoprawny kogo chcesz tu atakowac? Moderatora czy cale forum? Krytykowac, jak sa na pewno wiesz z czasow organizacji rajdu, jest najlatwiej. Gorzej zrobic to tak, aby owoce obrodzily...

Nie wiem kto w Twoim mniemaniu jest "poprawny politycznie", bo tego nie napsales. Ktos kto jezdzi wiecej niz 20tkm, kto nie jezdzi burgmanem, czy tylko ten, ktory zawsze jest dziwnym trafem "przeciwko".

Ja ne mam nic przeciwko Tobie, ale bardzo zdziwil mnie ten najazd na "moderacje forum" -> niestety moderatorem jestem tylko ja.

Zreszta co tu napisac odnosnie tego postu? Nie wiem, co na to odpowiedziec, bo bylem naprawde mocno zdziwiony.

To ze zwroclem uwage na Twoje wypowiedzi, odnosi sie tylko do traktowania uzytkownikow jezdzacych po 20tkm i mniej, bo gdyby wziasc pod uwage wszystkich "wiecej niz 20tkm", to zostalaby ich naprawde garstka. To ze ktos czasami myje skuter, czy go nawet poleruje, nie jest w moich oczach jakims wykroczeniem, takwiec dajmy jezdzic i wypowiadac sie wszystkim, nawet tym jezdzacym 1000km rocznie.

I nie ma sie co upierac trzymajac kurczowo danego modelu skutera, bo jest ich naprawde duzo i dla kazdego znajdzie sie cos ciekawego...

Edit: PS. Dodatkowo, co moge poradzic na fakt wymieniania kogos w tekscie postow? Kazdy pisze to, co uwaza za sluszne...

PS2. to sa tylko krotkie i nieskladne przemyslenia, bo jestem od 4 godzn w drodze i pisze z lapka.

Odnośnik do komentarza

kuzwa panowie przestancie bo wstyd

mialo byc porownanie a jest wyciaganie brodow

zalatwcie to na prive bo szkoda forum

czy bawi was to ze wszyscy musza to czytac

moze zalozmy toppic"nie lubie cie"

pa arek

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Jednego nie rozumiem, tego watku zrobil sie straszny off topic, nagle przeczytalem jakies osobiste urazy ktore lepiej omawia sie na zlotach przy piwie. AN650 najlepszy czy nie hmm ja go nie mam, nie mialem i raczej nie bede mial, dlaczego bo ja patrze na skutery troche pod innym katem, czy w pelni na pusto mocno trzymam stopy na ziemi przy ciezkich sprzetach, a nie jakiej sa marki.

Wiecie co naprawde wracajmy do tematu, bo robi sie smietnik. Jak ma sie robic taki syf to naprawde lepiej zamknac ten temat ktory i tak juz nie ma z nim nic wspolnego.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Ta dyskusja jest bez sensu  :lol:
kuzwa panowie przestancie bo wstyd

mialo byc porownanie a jest wyciaganie brodow

zalatwcie to na prive bo szkoda forum

czy bawi was to ze wszyscy musza to czytac

moze zalozmy toppic"nie lubie cie"

Jak ma sie robic taki syf to naprawde lepiej zamknac ten temat ktory i tak juz nie ma z nim nic wspolnego.

Wła?nie to robię.

Nawet nie wiem jak się ustosunkować do słów jakie padły w tym w?tku. Jedno co mogę napisać to: Ogromne zaskoczenie.

Wreszcie dales sie sprowokowac siedzisz sobie tam cwaniaczku u niemiaczkow i smiesz zabierac wogole glos w szczegolnosci po tym jak nazwales w Kielcach wiekszosc uzytkownikow maxi ???Hmm czegos tu nie rozumiem.

Majon... wszystko jestem w stanie zrozumieć, chwilowy stan emocjonalny, moment odurzenia chemi?, dostałe? okresu, depresja, nie wiem... ale to co napisałe? do Biga i po krótkim namy?le skasowałe? (ciekawe dlaczego) jest dla mnie OGROMNYM szokiem :P:P:P:P:D

Powiem więcej- w historii tego Klubu i tej strony nie kojarzę aby co? (lub kto?) tak mnie zaskoczył (ło) choć może trafniejszym słowem byłoby "rozczarował" (ło)!

W pierwszej chwili pomy?lałem, że kto? włamał się na twoje konto bo przecież nie mogłe? tych słów napisać ty!

Niestety, w sumie ciekawy w?tek przeistoczył się w bardzo niemiły OT.

Nie widzę inaczej jak zamknięcie go.

Mam propozycje zalozenia nowego temtu pt;Co nie podoba Ci sie na Burgmania i co chialbys zmienic..Bigu zaloz taki temat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Po co ma zakładać nowy temat Dr.Big? Majon- załóż taki w?tek ty.

Mam nadzieję, że tam wytłumaczysz o co Ci tak naprawdę chodzi...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...