Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Pomysł na spęd na Roztoczu


GrzechoCnik

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie nie musisz zachęcać, jestem zachęcony, mam bliziutko, przyjadę.

Proszę o wpis na listę, żeby się załapać do "trzydziestki".

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Temat wystawiłem w "Imprezach" http://www.forum.burgmania.net/topic/24294-koniec-lata-na-roztoczu-16-18092016/

Zapraszam do zapoznania się i wpisy.

Dobre miejsce na spotkanie się i wzajemne poznanie a i kilka kilometrów też zrobimy.

Odnośnik do komentarza

byłem zobaczyć Krasnobród, miejsce zlotu,plusy to miejscowość dająca możliwość atrakcyjnego spędzenia czasu,mili gospodarze, minusem jest lokalizacja między innymi domami w centrum miejscowości, przyjadę jedynie przy dobrej pogodzie i bez noclegu

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wacku, jak nie dojedziesz to dojedziemy do Ciebie :)

W planie jest zobaczenie Szumów a więc przejazd przez Susiec.

Zawsze możemy się spiknąć gdzieś po drodze albo u Gargamela albo na parkingu przy Tanwi.

Odnośnik do komentarza

jak najbardziej jestem za,tylko nie bardzo widzę przejazd z drogi asfaltowej do " Gargamela " ,bo tam są straszne koleiny a nasze skuterki to raczej sprzęt nisko zawieszony,ja już wisiałem na krawężniku-moja wina i brak doświadczenia na takim sprzęcie,parking przy Tanwi to optymalne rozwiązanie według mnie,a potem spacerek na Szumy jeśli pogoda dopisze.Myślę jednak, że im bliżej imprezy to jeszcze może porozmawiamy sobie przy jakiejś kawce, dzięki za pamięć i pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Może ktoś jeszcze z naszego regionu albo okolicznych chce się zapisać to zapraszam.

Spotkanie na Roztoczu ogłoszone jest w ogólnych imprezach 16-18 września.

Tyle było gadania o chęci spotkania ludzi z regionu więc jest okazja.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...