Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Pomysł na spęd na Roztoczu


GrzechoCnik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Cześć

Od dłuższego czasu zastanawiałem się nad jakimś spotkaniem na Roztoczu. W Suścu kiedyś byłem po sezonie w ośrodku z drewnianymi domkami o nazwie chyba "Roztoczanka". Może by tak spróbować zgadać się na jakiś wypad weekendowy na przełom września/pażdziernika tam właśnie. Finansowo tak bez napinki i wielkich uczt - zarezerwować miejsce na obiad w knajpie a reszta we własnym zakresie wliczając kiełbasę na ognicho.

Na forum od tego miesiąca urzęduje kolega "waclaw34" z lokalizacją właśnie w Suścu. Może wsparłby lokalnie rozpoznaniem miejsc i cen.

Co do uczestników, to mogę dać jakieś ogłoszenie na imprezach - to ościenne województwa może będą się chciały dopisać.

Kulturalną stronę, znaczy zwiedzanie, zawsze można jakoś ustalić np. Zamość, Zagroda Guciów oraz Czartowe Pole i Szumy na Tanwi.

Odnośnik do komentarza

Jestem zinteresowany - bedę obserwował temat. Jak impreza będzie otwarta dla innych regionów to bardzo chętnie.

Przełom września i października to duże ryzyko jężeli chodzi o pogodę, ale za to jak się już pogoda uda to przeważnie jest pięknie :)

Odnośnik do komentarza

Wszystko fajnie tylko dlaczego tak późno ?

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

My tubylcy możemy się z Wackiem zintegrować wcześniej przecież... A żeby ogarnąć większą brać, to trzeba jakieś czasowe wyprzedzenia mieć.

Odnośnik do komentarza

do GrzechoCnik i toMMasz: wysłałem Wam wiadomości o moim stanowisku w tej sprawie na Wasze konta w odpowiedzi na Wasze posty.Nie jestem jednak w 100% pewien czy je otrzymaliście,bo ja w te komputerowe klocki nie jestem taki bystry,a nie mam kogo się poradzić.Jeśli wiadomości odebraliście to dajcie znać,jeśli nie, to też napiszcie.Jeszcze raz powtarzam: jestem za i zawsze pomogę, pozdrawiam wacław34

Odnośnik do komentarza

Wacławie! Opanowałeś 2oo to i z kompem dasz sobie radę! Oczywiście, dostałem Twoją wiadomość, chociaż było to wysłana kanałem prywatnym - a, co tam, to nie żadne zboczenie, zakąszać marynowanym, zwłaszcza samodzielnie zrobionym... Koledzy chętnie pomogą w sprawach informatycznych. Mam nadzieję na spotkanie jeszcze przed latem!

Odnośnik do komentarza

do 15 maja mam zagospodarowane /rodzinne uroczystości/, jestem w zasadzie ze Śląska, a w lubelskim tylko pomieszkuję więc czeka mnie podróż.Jak wrócę chętnie się spotkam nawet w " połowie drogi np: Zamość,Zwierzyniec,te miejscowości znam chociaż z tą połową z Lublina to ściemniam,ale może ktoś jeszcze się dołączy.Byle pogoda dopisała to na moto i w drogę.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Cieszę się że jest zainteresowanie.

Na pytanie dlaczego tak późno mam odpowiedź: sami wiecie, że ludzie mają wakacje i gdzieś jadą wtedy z rodzinami. Na łyk-end majowy dla mnie za krótko, żeby coś ogarnąć a i zebrać listę też kiedyś trzeba. W czerwcu jest Burgmania. Pod koniec września jest już po sezonie, to i tłoku nie ma i ceny niższe i ośrodki chętniejsze do rezerwacji.

Nie robię przecież wstrętów nikomu, żeby zwołał spotkanie w innym terminie.

A do września jakoś wszystko się wyklaruje. Bieszczady bywały we wrześniu i pogoda dopisywała.

Wycieczkę po okolicy można ustawiać na sobotę i ewentualnie krótka w niedzielę rano.

Oczywiście zawsze jest problem żeby nie za rano bo promile mogą nie pozwolić :)

Edit:

Impreza jest otwarta dla innych regionów. Zapraszam koleżeństwo z ościennych rubieży.

Odnośnik do komentarza

GrzechoCniku "kompinuj Waszmość, kompinuj" bo jak już mówiłem osobiście, jestem zainteresowany i chętnie się pojawię.

Odnośnik do komentarza

Kto ma wakacje to ma. Nadal uważam. że można by coś takiego zmontować w 2-giej połowie lipca a we wrześniu.... powtórzyć :)

Odnośnik do komentarza

Widzę że kolega MarcinoV nabył forumowego B650 to teraz ma parcie na "spędy" :)

A właśnie panowie - i co w temacie słychać ? Coś się "wykrystalizowało" ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wstępny termin to 16-18 września. Wacław się rozpyta i jak Roztoczanka potwierdzi miejsca to będzie organizowane.

Odnośnik do komentarza

wacław się rozpytał, termin zarezerwował na 30 osób w Roztoczance, teraz tylko prosić o słoneczną pogodę,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

termin wstępnie zarezerwowany na Roztoczance,po przekazaniu zaliczki przez organizatora będzie można się już na wrzesień szykować, pozdrawiam :clapping:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Chciałem ogłosić, że udało mi się zarezerwować miejsce jednak w Krasnobrodzie na 16-18 września.

Warunki o wiele lepsze bo zamist domków pokoje i to tańsze i wygodniejsze, wyżywienie lepsze i tańsze.

Szczegóły i lista chętnych będzie zbierana już niezabawem, jak tylko ułożę jakiś opis zachęcający do przyjazdu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...