Skocz do zawartości
Forum Burgmania
  • 0

Dobra oferta ?


Gość Ziemniok

Pytanie

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witam.

Co do skutera, to zaraz wywróżę z kart...

EDIT

A jednak widzę, że założyłe? stosowny w?tek w serdeczno?ciach. :lol:

Trudno mi co? powiedzieć o skuterze z ogłoszenia. Widać, że stoi przygotowany do sprzedaży - umyty, l?ni?cy. Pomogłyby dokładne oględziny.

Tak się jeszcze zastanawiam patrz?c na zdjęcia - co to za nierównomiernie naklejone (?) "ciała obce" pod kierunkowskazami z przodu skutera? Odblaski?

Ale je?li szukasz 125-tki to muszę przyznać, że Burgman byłby super wyborem.

Odnośnik do komentarza
  • 0
fakt - głupie pytanie teraz zadaję - ale czy dla Was starych już skuterzystów np cena nie jest za niska lub, co? nie jest podejrzanego - oczywiscie ze wszytsko wychodzi na miejscu.

Pozdrawiam

Cena jest atrakcyjna, ale jest już po sezonie więc to też ma duży wpływ.

Z tym, że je?li był ?ci?gnięty, to wtedy handlarz zapłacił zbyt mało.

Odnośnik do komentarza
  • 0
  • Klubowicze

Witaj,

co prawda sama jeszcze jestem swiezutka ale moge poddac do Twoich przemyslen dwa tematy:

1. Ta cena wcale nie jest taka niska. Moja 125 z tego samego roku i przebiegiem 6800 km kosztowala jakies 400 euro mniej - to sporo kasy.

2. Z tego co widzialam bedziesz zdawal na A1. Nie wiem jak jest w Polsce ale np. w Niemczech posiadanie tej kategorii pozwala na prowadzenie motoru do 125 cm czyli faktycznie 124cm. Do prowadzenia takiego Burgmana 125 trzeba miec kat.A. We Francji mozna taki Skut prowadzic jesli jest sie posiadaczem kat.B bez koniecznosci posiadania czy A czy A1. Sam wiec widzisz, ze co kraj to obyczaj. Polecam stronke www.gery.prawko.pl i jakis telefonik do Osrodka Egzaminowania czy cos:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...