Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Motor show


dziadzia

Rekomendowane odpowiedzi

Wcale nie wychodzi "kwasowo". Trzeba po prostu czytać forum. Grupa Zachodniopomorska wybiera się w piątek a Wielkopolska w sobotę - ot cały problem, że nie uda się spotkać...

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dziadzia

    18

  • MISIEK

    8

  • Marek 377

    3

  • 1912michał

    3

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Sympatycy

Spokojnie koledzy, Przemek bez niepotrzebnej spiny i siania fermentu. 

Uwierz, że Grupa Zachodniopomorska była, jest i będzie otwarta na wszelkie rodzaju kontakty, spotkania i integracje, a jej członkowie to bardzo przyjaźni i gościnni ludzie. 

Problem na razie tkwi w jeszcze nie do końca pewnych planach wyjazdowych i nie dopiętych terminach wyjazdu na tegoroczny Motor Show... Były osoby, którym pasował wyjazd w piątek (w tej grupce m.in. ja - niestety nie mogę pojechać), ale były również osoby planujące zwiedzanie w sobotę... Niestety jak na razie nie ma 100% deklaracji, kto i kiedy pojedzie do Poznania... Stąd też brak kontaktu z Wami i ewentualnych prób umawiania się. Podejrzewam, że jak to bywa w życiu, będzie spontanicznie i kontakt na ostatnią chwilę...

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia innym razem.

Odnośnik do komentarza

Noooo Misiek, suuuper, i o to chodzi, po prostu zdrowy objaw mężczyzny :rolleyes:

A ja jutro jadę na te piękne targi motocyklowe, ale kurczę chyba będę zmuszony jechać baną, bo pogoda na razie nie rozpieszcza.

Odnośnik do komentarza

Dystrybutora Syma  nie ma wogóle na rynku polskim w tym roku zrezygnował, być może ktoś go przejmie. Suzuki lipa, Honda to samo(żadnych skuterów nie widziałem) w zasadzie można powiedzieć wogóle nie wystawiali motocykli.

Jednak porównując mojego Syma do Kymco X-town czy Yamahy X-max to jestem w pełni pocieszony jest bardzo dobrze, że tak powiem.

Odnośnik do komentarza

Suzuki - cztery sztuki...  motocykli, brak nowej 400-tki Burgmana.

Honda  - tylko ADV.

Kymco - brak AK550 - jest w Grecji...

Powiem szczerze - szału nie ma...

Najładniejsze stoiska to Junak i Romet.! 

 

Oooooo.- Ładne autka i dziewczyny.! 

No i super ciągnik Darta Vadera.! 

Sześć godzin chodzenia a wniosek jest jeden: jeśli na targi to tylko zagraniczne.!

Odnośnik do komentarza

Witam wkleję pare fotek z tej imprezki, a mnie się podobało, fakt może trochę mało moto z większą pojemnością, ale na dzień dzisiejszy jest trend na pierdzipędy o poj. 125cm/3 

IMG_1119.JPG

IMG_1120.JPG

IMG_1121.JPG

IMG_1122.JPG

IMG_1123.JPG

IMG_1124.JPG

IMG_1125.JPG

IMG_1126.JPG

IMG_1128.JPG

IMG_1129.JPG

IMG_1130.JPG

IMG_1131.JPG

IMG_1132.JPG

IMG_1133.JPG

IMG_1134.JPG

IMG_1135.JPG

IMG_1136.JPG

A to jest to co tygryski lubią najbardziej 

IMG_1127.JPG

Odnośnik do komentarza

Mnie też się podobały tzn. podobało.! Zależy po co idziesz na taką imprezę.

Ale jak pójdziesz na targi z nastawieniem by przymierzyć się do jakiegoś moto to się zawiedziesz bo okaże się że upatrzonych moto nie ma na targach, baa... nie ma upatrzonych producentów.!  Jak pójdziesz na targi by upatrzyć sobie osprzęt... też się zawiedziesz,  bo np. okaże się że z czterech czy pięciu czołowych producentów kufrów jest tylko... jeden... Żałosne podejście do rynku, żałosne podejście do klientów. 

I właśnie dlatego nie poszedłem w zeszłym roku na Motor Show: chciałem kupić SYMa, a może Hondę, targi miały w tym pomóc, hmmm... to po co iść na targi skoro tych wystawców nie będzie.?

Nie dla handlu, nie dla przymiarki... pozostaje tylko: DOBRA ZABAWA.!

Za rok, może dwa czyżby wyjazd do Niemiec.? 

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, przemo honda napisał:

Shad ma ciekawe  propozycje tez ale za ponad  tysiąc złotych ...a zakladam ze chce kufer wiekszy nieco od tych co mam....wiadomoz  powodu pracy jaką wykonuję .

Zobacz na kufer shad SH 58 X ma zajefajne rozwiązanie po prostu się powiększa o ile pamiętam to jest od 46 do 58L. , oglądałam go właśnie na targach a kosztuje 860zł czyli tańszy niż GIVI. Tylko nie wiem co jest wytrzymalsze shad czy givi.

Odnośnik do komentarza

Takie rury jak piszesz wkłada się do bagażnika  ale w samochodzie, a ty  chcesz wozić wiekokabaryty skuterkiem i próbujesz go zmodyfikować do własnych potrzeb zawodowych, przykręć europaletę zamiast kufra centralnego zobacz ile będziesz miał miejsca :D

skuter ma tyle miejsca ile ma i taki towar o takich gabarytach możesz wozić, nie zrobisz ze skutera busa.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie Przemo jak piszesz że musiał byś sam zaprojektować skuter do celów zawodowych, bo projektanci nie myślą o projektowaniu skuterów jako dla kurierów tylko do turystyki. 

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Tomii napisał:

To auto chyba zrobiło na mnie największe wrażenie :)

Ok. 1990- 1991 roku wyprodukowano ich tylko 502 sztuki, z czego pewnie ponad połowa "zniknęła" w jakiś prywatnych zbiorach. Wtedy już b. ciężki do zobaczenia na ulicach Berlina, a dzisiaj to już raczej niemożliwy ;) ...

Odnośnik do komentarza

 Jeśli chodzi o targi to aż tak bardzo bym nie narzekał było, co oglądać i nie mówię tu tylko o hostessach a przecież nie samymi motocyklami człowiek żyje. Było kilka ciekawych pojazdów, których trudno szukać, na co dzień na ulicach. Salon caravaningowy, który jako pierwszy zwiedziliśmy z ciekawością oglądałem, choć wcześniej nie interesowałem się kamperami, jeśli komuś się nie podobało trudno ja podobnie jak Tomii polecam jutro ostatni dzień.   

Przemo z całym szacunkiem, ale jesteś jedyną osobą, jaką znam, która skuter używa do celów zarobkowych, jako pojazd kurierski. Zdecydowana większość z nas jeździ dla przyjemności a to do pracy a to na wycieczkę itp… i nie ma większego znaczeni pojemność kufrów i czy zmieści się w nich jakaś paczka.  Rozumiem, że to jest Twoja praca i w ten sposób zarabiasz na życie, ale temat ładowności Twoich skuterów był już tyle razy wałkowany, że wszyscy doskonale go znają i moim zdaniem nie ma już chyba sensu dłużej się nad tym rozwodzić.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, roman67 napisał:

 Jeśli chodzi o targi to aż tak bardzo bym nie narzekał (...) Salon caravaningowy, który jako pierwszy zwiedziliśmy z ciekawością oglądałem, choć wcześniej nie interesowałem się kamperami, jeśli komuś się nie podobało...

Co do Salonu caravaningowego: jako miłośnik caravaningu muszę skrytykować sposób jaki go pokazano tzn. poryglowano i ogrodzono się jak na jakimś campingu... Kto chciał zobaczyć szczegóły mógł być zawiedziony po takich targach.

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, dr.big napisał:

Ok. 1990- 1991 roku wyprodukowano ich tylko 502 sztuki, z czego pewnie ponad połowa "zniknęła" w jakiś prywatnych zbiorach. Wtedy już b. ciężki do zobaczenia na ulicach Berlina, a dzisiaj to już raczej niemożliwy ;) ...

Ale tego można kupić za, z tego co pamiętam, jedyne 180 000 euro ;) 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...