Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Motor show


dziadzia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dziadzia

    18

  • MISIEK

    8

  • Marek 377

    3

  • 1912michał

    3

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam przemo ja byłem w zeszłym roku i nie było tak źle, nawet bym się pokusił o stwierdzenie że był luz, fajnie że dla motocykli jest oddzielny wlot i za free.

Odnośnik do komentarza

" a ona ...no cóż nawet nie za bardzo byla swiadomoa co narobiła ...jak to puste lalki :(............ jesli tam isc to w grupie paru facetów" Przemo Honda, czy to aby nie seksizm? ;-) Że tylko chłopacy na motorach się znają?

Odnośnik do komentarza

Delikatnie, z przymrużeniem oka, pokazuję, że w wypowiedzi publicznej może jednak nie jest zręcznie używać takich sformułowań.

Zasygnalizowałem tylko seksizm ale tak naprawdę ta wypowiedź mogła by być skwitowana jakimś mocniejszym stwierdzeniem. Wystarczyło nic nie pisać. Albo wystarczyło "ok. sorry". A tu, zdrobnienie i nieeleganckie udowadnianie, że na motocyklach/skuterach tylko faceci mogą się znać. Ciekawe co na to Koleżanki z Forum?

https://pl.wikipedia.org/wiki/Seksizm

https://pl.wikipedia.org/wiki/Seksizm_j%C4%99zykowy

http://wiadomosci.onet.pl/kukiz-jest-chamem/yptqxh

OK! Ja także kończę i mimo wszystko pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Hmm... Przypominam, że temat dotyczy MOTOR SHOW w Poznaniu... (inne tematy i problemy proszę omawiać gdzie indziej)

Planuję się pojawić na tegorocznej imprezie -prawdopodobnie w sobotę.

Kto by miał chęci pojawić się na Motor Show w sobotę od rana ?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Czołem Koledzy z Grupy Wielkopolskiej. W najbliższy piątek i sobotę zamierzamy, w dwóch podgrupach, najechać Wasz gród, odwiedzając targi Motor Show. Pomyśleliśmy, że może udało by się spotkać z Wami chociaż na pół godzinki.

W tym poście wypowiadam się w imieniu podgrupy przyjeżdżającej w piątek. Jak Wasza dyspozycyjność na piątek popołudniu i czy mielibyście czas i chęć?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Czołem Koledzy z Grupy Wielkopolskiej. W najbliższy piątek i sobotę zamierzamy, w dwóch podgrupach, najechać Wasz gród, odwiedzając targi Motor Show. Pomyśleliśmy, że może udało by się spotkać z Wami chociaż na pół godzinki.

W tym poście wypowiadam się w imieniu podgrupy przyjeżdżającej w piątek. Jak Wasza dyspozycyjność na piątek popołudniu i czy mielibyście czas i chęć?

Pozdrawiam

Jeżeli będziecie autem dajcie znać pokaże gdzie zaparkować blisko bez zbędnych kosztów.

Odnośnik do komentarza

Miskiek daj znac o ktorej godzinie , przy którym wejsciu i sie pojawię :)

Właśnie się dowiedziałem, że nie będą wystawiane żadne modele 2OO, do których chciałem się przymierzyć i które chciałem zobaczyć "na żywo". I chyba jednak z tego powodu nie pokażę się na tej imprezie... Bo nie mam po co... a inne "cuda" mnie nie interesują.

Odnośnik do komentarza

Właśnie się dowiedziałem, że nie będą wystawiane żadne modele 2OO, do których chciałem się przymierzyć i które chciałem zobaczyć "na żywo". I chyba jednak z tego powodu nie pokażę się na tej imprezie... Bo nie mam po co... a inne "cuda" mnie nie interesują.

Witam a możesz uchylić rąbka tajemnicy jaki 2oo chodzi Ci po głowie ? To już nie będziemy mieli prawie identycznych? ?

Odnośnik do komentarza

Witam a możesz uchylić rąbka tajemnicy jaki 2oo chodzi Ci po głowie ? To już nie będziemy mieli prawie identycznych? ?

Hmm... nie mogę !

Mam kilka upatrzonych modeli... ale nic nie powiem. Niestety nie będę miał tej przyjemności by je obejrzeć na żywo na Motor Show, dlatego zdecydowałem odpuścić sobie tą imprezę.

W każdym razie zdecydowałem, że po powrocie z majowej wycieczki wystawię moją Hondę na sprzedaż...

Odnośnik do komentarza

No ale spotkac sie poza Motor show .... na przyklad po tej imprezie w piątek wieczorem , jestem za , dajcie znac o ktorej godzinie i w jakim miejscu to sie pojawię , na motor show wiec nie wejdę bo chcialem wejsc tam z Miśkiem .

Przemo wiesz że to dziwnie zabrzmiało hi hi

Odnośnik do komentarza

Ja będę na targach w sobotę z synem - pociągiem wygodniej.

Jak co roku można wjechać na teren targów od tyłu (wjazd od ulicy Śniadeckich) motorkami za darmo ale bilet wejściowy dla siebie i tak trzeba wykupić (można zrobić to szybciej i taniej przez internet w przedsprzedaży).

Odnośnik do komentarza

Ja oczywiście jak co roku na moto i w sobotę a jeśli chodzi o godzinę to jak najwcześniej po otwarciu targów. Chyba żeby lało to pozostaje bana.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...