Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Piaggio Beverly 500


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

Po tematach o Tmaxie, AN650 i SW zakladam temat o Beverly 500, moze sie komus kiedys przyda !piwko .

Napialem sie i zalozylem w koncu szybe Piaggio, ktora firma dostarczyla o dziwo prosto z Wloch w 10 dni :D .

Montaz byl tragiczny, zuzylem na to ponad godzine(no, prawie 2), ale wiem teraz jak sie zdejmuje przedni plastik. Szyba jest smieszniasta i wlasnie dlatego chcialem koniecznie ten model(sa dostepne 3 rodzaje). Wszystkie otwory i czesci byly przgotowane lub znajdowaly sie w komplecie. Wystarczyl klucz 8, 10, 24, imbus 4 i krzyzak.

Szyba jest dosyc wysoka i jestem ciekaw jak bedzie sie jechalo np. w trakcie deszczu.

Moim zdaniem, prezentuje sie bardzo dobrze :P ...

024.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Fajna scheiba !OK

Teraz już można nawet mówić, że jest to skuter turystyczny :D

Odnośnik do komentarza

Teraz zastanawiam sie nad kupnem kufra, ale nie wiem czy wybrac E470 KLIK , E370 KLIK czy moze E450 KLIK . Szczerze mowiac E450 mi sie nie podoba... Dekiel kufra ma byc oczywiscie polakierowany w kolorze skutera :D .

(...)Nie zmieniaj kufra, ale dokup boczne, bez nich to wygl?da nieco goło.(...)

Wiesz Robercie, ze nie za bardzo lubie kufry boczne w skuterze. Co innego turystyk lub turystyczne enduro :P ...

W Beverly mam dosyc maly kufer(E30), miesci sie w nim co prawda moj integral, ale na wyjazdy "weekendowe" juz nie wystarczy :P .

Odnośnik do komentarza

Ale Beverly jest takie ?liczne z kuferkami bocznymi pod kolor !OK bez nich to jaki? taki goły:P

Ja wiem, że w mie?cie czasem utrudniaj?, ale skoro ja Tmaxem z dwoma E41 przejechałem przez centrum Rzymu to Ty w Berlinie na pewno sobie poradzisz B)

Pozdrowionka

RobB B)

Odnośnik do komentarza

Witam i grtuluję pieknego Beverly. !OK Bewerly !V

Powiem tak, od miesi?ca zachorowałem na takiego i poszukuje sztuki w sprawie nabycia tegoż skutera ale był bym bardzo zadowolony gdyby?, skoro go masz, przeprowadził test i opisał go na łamach burgmani tak jak beverly 200 oraz o gar?ć danych technicznych.

Jeszcze raz gratuluję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Dzieki, dzieki. Bede sie staral !OK , opis powinien byc, najpozniej po zlocie Burgmanii. Pozostal jeszcze test "dlugodystansowy" ponad 500km i jakies ladne foty, wszystko do zrobienia !V . No chyba ze go wczesniej sprzedam whist .

Filmik, kilka Beverly 250 i 500:

Odnośnik do komentarza
Dzieki, dzieki. Bede sie staral !OKK , opis powinien byc, najpozniej po zlocie Burgmanii. Pozostal jeszcze test "dlugodystansowy" ponad 500km i jakies ladne foty, wszystko do zrobienia !OKK . No chyba ze go wczesniej sprzedam :( .

Filmik, kilka Beverly 250 i 500:

Je?li będziesz chciał go sprzedać to daj mi wiadomo?ć choć wiem, że zapewne będzie na niego kolejka.

Pozdrawiam. !OKK

Odnośnik do komentarza

To ponownie ja.

Powiedz mi PROSZĘ, jak wrażenia z jazdy tym squterem w porównaniu do innych maxi , tych jedno cylindrowych i tych dwu. Szczerze powiem, że ja mam jedynie porównanie trzech, a mianowicie mój X9 (180ccm rok 2001), Majesty 250 (1996) oraz król nad króle, czyli Burgman 650 (2002) ale to już całkiem inna bajka, nie wliczaj?c 50-tek oraz motocykli.

Co do yp250 to normalnie miałem mieszane uczucia, jako? mi nie przypasował, wydawał mi się jako? za mały, X9 ?wietnie się prowadzi (to dzięki większym kołom moim zdaniem) ale moc mi już nie odpowiada no i wreszcie bym chciał już zmienić pojazd na co? innego i przede wszystkim szybszego. Poszukiwania odpowiedniego modelu zakończyłem wła?nie na Beverly (chyba mam sentyment do Piaggio) po za tym cenowo wypada, jak dla mnie, rewelacyjnie (mówię oczywi?cie o używce) i nie ukrywam, że jestem indywidualist? oraz lubię się wyróżniać. Już tak zawsze miałem.

Wszyscy w koło kupuj? ?cigacze, choppery i cruisery a ja skutery ale skuter też ma być wyj?tkowy inny niż wszyscy ale teraz też musi mieć kopa. Niestety na Burgmana 650 mnie nie stać a tu za 10ty? zł mogę mieć wła?nie Beverly ale nie mam jakiejkolwiek możliwo?ci dopasowania się do nie go a tym bardziej przejażdżki, nawet nie wiem czy on też nie będzie mi za mały jak YP. Może wysoki nie jestem ale za to potężny, 178cm i 100kg żywej wagi budzi respekt. My?lałem nad X9 500 ale mam 180 i chcę po prostu inny, burgman 400 odpada, z mi tylko znanych powodów, a może jakie? wasze propozycje drodzy koledzy. Skutera używam głównie do jazdy, jak to się mówi, w koło komina, ewentualnie raz na jaki? czas dalszy wypad ale to nie więcej jak 300-to kilometrowa trasa no i czę?ciej solo.

Proszę o odpowiedĽ na temat beverly (może jaki? mini test w oczekiwaniu na mega test) i ewentualne propozycje.

Pozdrawiam BeoWe.

Odnośnik do komentarza

Zeby nie bylo, ze w Piaggio robia sobie jakies wakacje i czesci sa "nieosiagalne :lol: ". Po 3 dniach od zamowienia (Berlin) odebralem 3 plastiki do Beverly i 1 do Hexa :lol: . Myslalem, ze zajmie im to tydzien...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...