Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Piaggio Beverly 500


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe, w koncu "odswiezylem" temat z maja ;) . Nie bylo sensu zakladac nowego tamatu -> a silnik jest ten sam ;) .

Wyglada prawie jak to drugie Scarabeo :lol: .

...oczywi?cie żartowałem

popieram WŁOSKIE wybory :lol:

pozdr...

Ortos

ps.

i fajne kurtki...

Odnośnik do komentarza
(...)Niech Ci włoszczyzna służy(...)

Bylem prawie pewien, ze bedzie to Nexus(jednak los lubi platac figle), ale zwazywszy na rzadkosc Beverly, jestm z niej bardzo zadowolony :) . Zdanie to podtrzymuje nawet po przejechaniu 290km :lol: .

Musze jedynie dokupic oryginalna szybe Piaggio(co moze byc trudne ;) ) i zastanowic sie nad innym kufrem(jednak nie wiem czy chce psuc linie czyms wiekszym :) ).

To na razie wszystko... prosze jeszcze o pare dni ladnej pogody :lol: ... a na poczatek testowalem "Gold Standardy" ;) .

Odnośnik do komentarza

Musze jedynie dokupic oryginalna szybe Piaggio(co moze byc trudne

BIGu ;) Gratulacje ;) , ładna sztuka :lol: tylko szyby brakuje , znaj?c Ciebie to będzie.

Za jaki? czas jak nadejdzie pora na zmiany daj cynk :)

PS. Berlin – Gdańsk :lol: 500 km

Odnośnik do komentarza

Gdyby byla porysowana, to nie kupilbym tego :lol: . Chodzi mi o to, ze sa takie fikusne szyby, przykrecane na wysiegnikach do plastiku na dole(szyba jest sztywna a kierownica z mala szybka sie obraca). I wlasnie tego "fikusa" chce miec. Jest to oryginal Piaggio, ale nie ma homologacji w Niemczech i tu moze byc problem z kupnem whist .

Odnośnik do komentarza

Ehhhh włoszczyzna... Elegancko te Beverly się prezentuj?, pozazdro?cić... pozazdro?cić zdecydowanie. whist Gdzie? na jakim? dziwnym forum wyczytałem, ze ten model odbił się sporym szałem za wielk? wod?... Uroczy jest ten wielgachny reflektor

Mnie osobi?cie to marzy się albo X8, albo X9... No jeszcze Francuzika Satelisa bym chętnie łykn?ł.... :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Gratulacje Bigu, w tym kolorze prezentuje się pięknie. Masz rację, lepiej nie psuć linii tegu cuda większym kufrem. Wogóle, bez kufra to jest dopiero linia...

Jest to jedyny motocykl/skuter za którym ogl?dała się moja połowica w południowych rejonach Europy. Dodam jedynie że nie jest ona w żadnym stopniu fank? jedno?ladów... :lol:

pzdr i niech dzielnie się sprawuje.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Gratuluje oczywiscie zakupu, choc jak pamietasz z Bieszczad jakos nie mialem serca do tego skutera i jezdzilo mi sie nim tak sobie. whist Mysle ze z 500-tki bedziesz jednak zadowolony :lol: bo tobie wyjatkowo z tego co pamietam dobrze sie jezdzilo.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Gratuluje :lol:

Skuter jest wyj?tkowo oryginalny i wła?nie to jest w nim najpoci?gaj?cowniejsze :) (ale mi ten- teges wyszedł :) )

Niech się zdrowo chowa Beverly Hills whist

Odnośnik do komentarza
Gratuluje :lol:

Skuter jest wyj?tkowo oryginalny i wła?nie to jest w nim najpoci?gaj?cowniejsze :) (ale mi ten- teges wyszedł :) )

Niech się zdrowo chowa Beverly Hills whist

Ty się nie wym?drzaj....

Ty kup wreszcie jak?? Włoszczyznę :)

pozdr...

Ortos

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Ty się nie wym?drzaj....

Ty kup wreszcie jak?? Włoszczyznę  :lol:

Kupię jak ty kupisz wreszcie japanesa :)

Może wtedy zrozumiesz co to znaczy porz?dny skuter whist

Odnośnik do komentarza
Kupię jak ty kupisz wreszcie japanesa  :lol:

Może wtedy zrozumiesz co to znaczy porz?dny skuter  :)

...wszyscy sprzedaj? te "japanesy"... whist

pozdr...

Ortos

ps.

ja tam kupiłem na razie klasyczn? Vespę PX 200 w stnie idealnym :)...tak swoj? drog? to ostatni "porz?dny skuter"

Odnośnik do komentarza

Ortos, Ty to wiesz, ale Ci wyznawcy sko?nych oczu zatracili juz chyba ducha prawdziwych skuterzystów hi hi hi :D Tylko kanapa i kanapa i jeszcze ta szafa trzydrzwiowa pod i za kanap?. A gdzie trudy pokonywania odległosci z predko?ci? 70? Gdzie kolopoty co zabrać potrzebnego? :) Leniuszki, kurde moll. :) A powaznie japońce się psuj? pod względem inwencji twórczej, trac? wyraz coby nie powiedzieć duszę. W szczegółach s? niedopracowane-użytkowo. :D Proponuję wywalić atrapę zbiornika z gold winga i mamy maxiskuter jak się patrzy.

PS Dobra dobra, tylko nie krzyczcie, prowokator sie we mnie obudził, nowe K7 trochę mnie rozczarował. :)

Odnośnik do komentarza
Ortos, Ty to wiesz, ale Ci wyznawcy sko?nych oczu zatracili juz chyba ducha prawdziwych skuterzystów hi hi hi :D Tylko kanapa i kanapa i jeszcze ta szafa trzydrzwiowa pod i za kanap?. A gdzie trudy pokonywania odległosci z predko?ci? 70? Gdzie kolopoty co zabrać potrzebnego? :) Leniuszki, kurde moll. :) A powaznie japońce się psuj? pod względem inwencji twórczej, trac? wyraz coby nie powiedzieć duszę. W szczegółach s? niedopracowane-użytkowo. :D Proponuję wywalić atrapę zbiornika z gold winga i mamy maxiskuter jak się patrzy.

PS Dobra dobra, tylko nie krzyczcie, prowokator sie we mnie obudził, nowe K7 trochę mnie rozczarował. :)

...jak to kiedy? kto? sparafrazował dialog z Pulp Fiction:

"s? skutery i jest VESPA" :):):)

pozdr...

ortos

Odnośnik do komentarza

No gratulacje Bigu :) Takie Beverly to po za nowym Scarabeo jeden z moich faworytów, no i ten kolorek Fiu, Fiu - rezerwuję prawo pierwokupu :D

Nie zmieniaj kufra, ale dokup boczne, bez nich to wygl?da nieco goło.

W komplecie i z odrobink? chromu to wygl?da dopiero przepieknie.

No i ta niewielka masa, sam miód.

Jeszcze raz gratulacje :)

RobB. :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...