Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zlot Gwiaździsty 2016


robert1973

Rekomendowane odpowiedzi

na pewno będę a pogoda zadecyduje czym to 10 kwiecień

Witam

to nie 10 kwiecień tylko 16-17.04.2016. a dokładnie My z Poznania lecimy 17 kwietnia niedziela

Odnośnik do komentarza

Robert jaki termin obstawiasz na tą przejażdźke ?

powiem szczerze że bym sie przejechał z tym że 17 kwietnia odpada

moje chodzące AGD ma akurat w ten dzień geburstag wiec wypadało by być na miejscu

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja jadę na Zlot Gwiaździsty 17.04 . Zjazd Gwiaździsty(10.04) jest czystą komercją organizowaną przez władze miasta pełno tam palaczy gum i odpustowych zabawek....wiadomo co kto lubi tam jedzie :)

Zlot można zacząć od Górki Przeprośnej i z paradą przejechać na Błonia lub od razu ( dla nie zainteresowanych paradą) na same Błonia zajechać

Na Górce Przeprośnej trzeba by było na 9:00-9:15 być, na Błoniach ok 10:00 (zanim zamkną wjazdy dla parady) po Mszy zwyczajowo wycieczka w nieznane z obiadkiem w tle :)

Ps jak co roku pewnie będzie można spotkać się z Burgmaniakami z innych regionów

Odnośnik do komentarza

Zapraszamy wszystkich maxiskuterzystów i sympatyków do udziału w VIII edycji ogólnopolskiej akcji zbiórki krwi Motoserce w czasie XIII Motocyklowego Zlotu Gwiaździstego na Jasnej Górze w Częstochowie 17.04.2016r.

God's Guards Częstochowa

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Zapraszamy wszystkich maxiskuterzystów i sympatyków do udziału w VIII edycji ogólnopolskiej akcji zbiórki krwi Motoserce w czasie XIII Motocyklowego Zlotu Gwiaździstego na Jasnej Górze w Częstochowie 17.04.2016r.

Gdzie będziecie busem stać??? jako HDK nie widzę problemu :)

Odnośnik do komentarza

Ponieważ ORS jest przełożony na inny termin chętnie śmigne z wami.

Ktoś może organizuje jakąś zbiórkę 17-04 czy każdy jedzie sam do celu.

Moja propozycja może by się umówić gdzieś na stancji w dniu wyjazdu i do Częstochowy razem dotrzeć .(czytając to kilku nas będzie)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Termin powoli zbliża się wielkimi krokami i po wstępnych przemyśleniach i zaciągnięciu języka u paru chętnych na wyjazd osób proponuję :

Wyjazd ze znanego McDonald o godz 8:00 a następnie skierowanie swych maszyn w kierunku drogi 908 prowadzącej do celu czyli na Jasnogórskie Błonia :) co będzie potem ustalimy na miejscu

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Termin powoli zbliża się wielkimi krokami i po wstępnych przemyśleniach i zaciągnięciu języka u paru chętnych na wyjazd osób proponuję :

Wyjazd ze znanego McDonald o godz 8:00 a następnie skierowanie swych maszyn w kierunku drogi 908 prowadzącej do celu czyli na Jasnogórskie Błonia :) co będzie potem ustalimy na miejscu

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Mario naprawdę nie wiem Chudów jest na tyle blisko że nie trzeba się specjalnie jakoś umawiać, osobiście raczej mnie nie będzie

PS Mario tak przyszłościowo nie żebym tu jakieś mądrości ludowe wygłaszał ale jak chcesz coś fajnego ogłosić np wycieczkę, spotkanie, imprezę po prostu napisz nowy temat bo pisanie o Chudowie w temacie o Częstochowie .... wicie-rozumicie mija się z celem, pisz nowy temat będzie widoczny i zainteresowani będą czytać i się wypowiadać :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Godzina się nie zmieniła, co do tempa.... lokalne drogi więc "szału nima"

Kamil zauważył dziwną sprawę: lokalizację McDonald...link odnosi do najbliższej Mc czytającego :/

chodzi oczywiście o Mc na Rozdzieńskiego w Katowicach

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...